Verslo ir raštinės programos > „LibreOffice“ ir „OpenOffice“

Įstatymai

(1/2) > >>

Evaldas66:
Sveiki , susidūriau su problema .
Mano dukra mokosi Kolpingo kolegijoje . Kadangi aš kaip jau daug kur minėjau esu atviro kodo fanas  :D
Tai dukrai suinstaliavęs  "LibreOffice " . Dukra gavo užduoti ir ją atliko su  LibreOffice . Bet gavo atsakymą tokį  :


--- Citata ---su Naujaisiais !

Įdomi Jūsų situacija. Pradėsiu nuo atsiųsto atsiskaitymo: aš negaliu vertinti ir talpinti į archyvą prie kitų studentų baigiamųjų darbų Jūsų darbo, atlikto Libre ofiso įrankiu, nes mes mokomės PAGAL PROGRAMĄ būtent Microsoft ofiso WORD įrankį , kuris yra instaliuotas Kolegijos kompiuteriuose.
Baigiamąjį darbą įvertinau patenkinamai (6);
Skaidres įvertinau 8, nes nėra nei diagramos, nei lentelės sukurta, neuždėti automatinio skaidrių demonstravimo laikai.
Lankomumą įvertinau 8.

Turite pasidomėti darbo su WORD įrankiu galimybėmis.

Pagarbiai,
Danutė Toldinienė
--- Baigti citatą ---

Norėjau paklaust , ar dėstytoja nenusižengė įstatymui versdama naudotis komercinėmis programomis ?

GODhack:
VU darbus visados atlikdavau Open Office niekados neturejau del to problemu. Ai ... Pasitaikydavo gana keistu reikalavimu naudoti butent Microsofto fontus, bet uz ju pazeidima pazimys kiek supratau nebuvo maziniamas. Manau tiesiog mokykla parodo savo lygi.

Evaldas66:
Mano nuomonė aplami grubi .Jai ne mano dukrai taip būtu o man , kalbėčiau kitaip . Kaip mane aplamai gali priversti naudotis komercine os .Nes aš naudoju tik atvirą kodą . Priežastis viena iš daugelio tai , kad nenoriu mokėt pinigų už mano manymu nesaugia ,nekokybiška os  .Nors moku dirbt su komercinėmis os   , tiek su Mac tik su MS , bet pasirinkau Linux os . Patinka dirbt su legaliomis ir kokybiškomis programomis , nors dažnai tenka pasukt galvą  , kaip atlikti vieną ar kitą veiksmą , kad  ................  taip toliau ir taip toliau  (manau naudojantis linux os mane supranta )

GODhack:
Zinoma cia yra nesamone, jei keliuose ivestu taisykle, kad tinka tik vieno gamintojo automobiliai is karto visiem butu viskas aisku, kad taip negali but. Kai daug zmoniu patys nelabai gaudosi tuose kompiuteriuose, neskaitant gero gebejimo pasinaudoti vienos firmos, vienu metu gamybos, butent vienu produktu, o skaitosi kaipo informatikos mokytojai tai ir ivesdineja tokias taisykles. Su jais net pasiginčyti sunku, o nieks per daug ir nesigyncyja, nes daug kas isvis supratimo neturi kas darosi.

Rimas Kudelis:
Sveiki,
nors kiek pavėluotai, bet atsakysiu ir aš. Šiaip nelabai gražus tas reikalavimas, tačiau, jeigu kolegija suteikia galimybę atlikti užduotį ne namie, bet pačioje kolegijoje, tai pasakymas, kad jūsų dukra yra verčiama pirkti MSO, nėra visiška tiesa. Dar vienas dalykas – visai tikėtina, jog pagal kolegijos ir „Microsoft“ licencinę sutartį, kolegijos studentai turi teisę diegti MSO ir į savo asmeninį kompiuterį. Jeigu taip ir yra, tai problema lieka grynai ideologinė ir administracinė (t.y., lieka klausimas, ar ta galimybe įdiegti MSO faktiškai įmanoma pasinaudoti, ar ji tik teorinė).

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją