Grafikos programos > „GIMP“

Smile ,2mandvd

(1/2) > >>

Evaldas66:
Naudoju opensuse 11 .Susimečiau "Smile" bet kažkodėl neišsaugo jau padarytų su ją failų .Ir kitą jai gimininga programėlė 2mandvd irgi lygiai taip neveikia .Ir nesusimeta kitos kalbos .2mandvd tik prancūzų kalba. Programa Mandvd veikia .Neveikia ir "Styler" nors ji man nepatinka.Su "Tovid" nesusitvarkau  :)
Ką galėtumėt patart  ?
Programos "QDVDauthor" ,"Imagination " "Mandvd" veikia puikiai ,bet nėra tokių efektėliu kaip Smile,je . Gal žinot kokią panašią programėlę ,ar kaip pasileist "Smile" ?

GODhack:
>Susimečiau "Smile" bet kažkodėl neišsaugo jau padarytų su ją failų
Tai gal kazkaip idomiai netei. papasakok ka ten darei.

Evaldas66:

--- Citata iš: GODhack --->Susimečiau "Smile" bet kažkodėl neišsaugo jau padarytų su ją failų
Tai gal kazkaip idomiai netei. papasakok ka ten darei.
--- Baigti citatą ---

Naudoju ,opensuse 11 .
Atsidarai smile ,susimeti nuotraukas ,uždedi efektus ,ir panašiai ir bandai išsaugot.Bet neišsaugo.
Susimetus smile ,susimeta tik prancūzų kalba.Net anglų nesusimeta .Todėl atmintinai jau neprisimenu,per kur išsaugai ,bet parašyt galiu tik tiek ,kad viršuje yra toks ,kaip pavadinkim "krumpliaratis" paspaudus jį matosi jai atsidarai tmp kaip išsiskleidžia nuotraukos bet..... .Konsolėje  irgi nerašo jokios klaidos bet irgi nulūžta nespėjus nusikopint.Jau esu išmetęs smile ,kaip ir nieko nesigavo su 2mandvd..Programas instalinu tik per YasT .

GODhack:
Nu taip iseina kad bugas tada. Uzpildyk i suse bugus ir sutaisys ji tau programuojat.

Evaldas66:
Ne labai supratau  :rolleyes:  Paaiškink  :)

Dar viena problema ,gal susijusi su "Smile " tai ,kad į programą "Kino" neįmetu didesniu filmuko už 11 ,5 min ilgio. Rašau minučių ,nes nesvarbu ar filmukas bus 30 mb ar 1GB .Išbandžiau  :)
Jeigu filmukas ilgesnis nei 11.5 min neįmeta ,sustoja ir tiek ,ties 98 % ir kažkeliom sekundėm ,pavertus 11.5 min sekundėmis , terminale nerašo jokios klaidos.Sustoja ir viskas .Panašu ,kaip ir Smilėje.
Todėl prašau paaiškint :) Nes ne labai supratau ką norėjai pasakyt  :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją