Verslo ir raštinės programos > „LibreOffice“ ir „OpenOffice“

Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas

(1/1)

Rimas Kudelis:
Sveiki!

Gal čia atsiras norinčių testuoti naujas lietuviškas OpenOffice.org versijas prieš jų išleidimą? Testavimas atliekamas kaskart, rengiantis leisti naują OOo versiją, ir jį privaloma atlikti su kiekvienu ketinamu platinti failu (pvz., norint, kad oficialiai (per openoffice.org) būtų platinama lietuviška OOo 3.2 versija Windows, Linux ir OS X sistemoms, būtina būtent ją ištestuoti visose šiose platformose.

Testavimas vykdomas pagal instrukciją (t.y., atliekant konkrečius testus, sudarytus iš konkrečių, visiškai nesudėtingų, žingsnių). Vienos versijos ištestavimas vienoje platformoje teužima apie porą valandų, o naujų OOo versijų per metus būna ne tiek jau daug.

Taigi, jei galite savo mėgstamai programai paaukoti kokią parą per metus, kviečiu prisijungti: brūkštelėkite man laišką, jame parašykite, kokiose operacinėse sistemose ir architektūrose norėsite programą testuoti. Tuomet aš sukursiu paskyrą testavimo programoje (galite laiške parašyti ir pageidaujamą jos vardą) ir prijungsiu jus prie Google grupės, kurioje toliau ir bendrausime.

Džiugas:
Aš norėčiau!

Evaldas66:
Kiek tam reikia turėt žynių , norint testuot ?  Naudoju tik Linux  os  . OpenOffice  retai naudoju , tik tam  , kad parašyt kokį dokumentą , pareikšima ir panašiai . Jai tokio , kaip manęs reikia . Galiu . Būtu malonu prisidėt prie atviro kodo .

Rimas Kudelis:
Žinių daug nereikia, tačiau atsiradus „LibreOffice“, aš apleidau „OpenOffice.org“ reikalus ir abejoju, ar prie jų dar grįšiu.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją