Autorius Tema: Vector  (Skaityta 6496 kartus)

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Neprisijungęs SunStorm

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Vector
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 09 d. 15:11:36 »
Vector tai Slackware atmaina, kolkas iš visų mano išbandytų (REDHAT, SUSE, Mandrake) distribucijų greičiausia.
Install`iacija labai lengva. Nors pasirinkimų kokius paketus diegti nėra daug, yra išleista keletos "skonių" Vector.

AI patys žvilgtelėkit: http://www.vectorlinux.com/

:)

Kolkas naudojuos paskutiniuoju Vector SOHO ir visai patenkintas. Kadangi girdėjau jog  Gentoo galima pačiam susirink ko reikia ir tai darant šio bei to išmokt vis dar (po kelių nesėkmingų bandymų) siunčiuos jį . Tad palygint Vector negaliu. Žinoma galima "Nurengt" ir Vector tik iš pradžių reik sužinot kas reikalinga kas ne :) . O kol aš žalias..- reik sirpt. :)

Neprisijungęs Sinas

• Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 84
    • Žiūrėti profilį
Vector
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2006 m. Balandžio 09 d. 22:04:37 »
Grazus linuxai :) Bet kolkas su linuxais dirbu tik kompu sulioj :( Ir su mandriva. Bet gal greit koki noutbooka silpna specialiai linuxams nusipirksiu :)
Myliu OpenSources ir Freeware :D

Chabbrik

• Svečias
Vector
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2006 m. Balandžio 15 d. 12:55:44 »
SinSoul,  o kas trukdo i Linux pereiti?

Neprisijungęs Sinas

• Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 84
    • Žiūrėti profilį
Vector
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2006 m. Balandžio 15 d. 23:18:54 »
kazkaip man dabar sitam kompe windows svarbiau... Del zaidimu, kai kuriu programu, interneto (nes kazko ant mandrake nesijunge), nenoriu prarast duomenu...
Myliu OpenSources ir Freeware :D

Chabbrik

• Svečias
Vector
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2006 m. Balandžio 15 d. 23:39:14 »
Hmm, idomu, kokios tai programos, kuriu nera Linuxe,

Internetas - hmm, buna, kartais pas tave ne USB ADSL modemas?

duomenu neprarasi, jei gerai viska padarysi. O vat del zaidimu, tenka pripazinti windows sitoje srityje lygiuju nera ir vargu ar artimiausiu metu atsiras. :(