Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
„osCommerce“ / Ats: mazytes pagalbos
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Lapkričio 16 d. 17:04:11 »
Sveiki.Nesu joks programeris todel jai zadate padeti prasyciau aiskumo :)
Problema tokia kad parsisiunciau template susiinstalinau pasidariau viska kaip reikia tik nepatinka man kad nors ir kalba Lietuviu padares defult vistiek tik uzkrovus puslapi meta anglu.jai anglu panaikinu tai is admin paneles dingsta catalogai ( puslapyje jie matyti bet admin panelei nebe) tiksuosi isaiskinau kas mane kamuoja:)
Neisizeiskit uz rastliava.

Atrodo, kad susiduri su problema, kur tavo tinklapio kalba nesutampa su tuo, kas matoma vartotojams ir administruojant tinklapį. Ši problema gali kilti iš kelionių talpyklos (cache) arba kalbos nustatymų. Štai kelios gairės, kaip galėtum tai išspręsti:

- Cache Valymas: Pabandyk išvalyti naršyklės talpyklą, kad būtų įsitikinta, jog kintamieji, kaip kalba, būtų atnaujinti. Taip pat, jei tavo puslapio naudojamas talpyklos įskiepis (pvz., WP Super Cache arba W3 Total Cache), bandyk jį išvalyti arba išjungti.

- Kalbos Nustatymai: Patikrink, ar tavo tinklapio kalbos nustatymai yra teisingi. Tai gali būti atlikti administracinėje skyriuje. Prieinamumas priklauso nuo naudojamo valdymo sistemos (pvz., WordPress, Joomla, Drupal), tačiau paprastai tokie nustatymai yra "Settings" arba "Settings > General".

- Kalbos Peržiūra Puslapio Šaltinyje: Patikrink puslapio šaltinį naršyklėje ir įsitikink, kad kalba yra nustatyta teisingai. Dažnai kalba nurodoma HTML taguose, pavyzdžiui, <html lang="lt"> (jei kalba lietuvių).

- Plugin'ai ir Temos: Patikrink, ar naudojamos temos ir įskiepiai yra pilnai suderinami su pasirinkta kalba. Gali būti, kad kai kurie iš jų neteisingai tvarko kalbos perjungimus.

- Naršyklės Kalbos Nustatymai: Įsitikink, kad tavo naršyklėje nustatyta kalba yra lietuvių. Taip pat patikrink naršyklės kalbos prioriteto nustatymus.

- Kalbos Failai: Patikrink, ar visi reikalingi kalbos failai yra tinkamai įdiegti ir pilnai funkcionuoja.

- Techninė Pagalba: Jei visi kiti žingsniai nepadeda, gali būti verta kreiptis į savo svetainės hostingo techninę pagalbą arba temos/įskiepių kūrėjus, kad gautum daugiau specifinės pagalbos.

Būk atsargus, atlikdamas bet kokius pakeitimus, ir pirmiausia atlik atsarginę kopiją.
2
„GIMP“ / Ats: befonis logotipas
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Spalio 13 d. 16:53:07 »
http://blogopolisblueprint.com/how-to-use-gimp-to-make-an-image-transparent/#viddlervideo-54378-5c325c44
http://www.youtube.com/watch?v=1Gw_bt4m-9I

ir begales kitu, tik i ivesk i google "gimp web banner transparent" ir panasiai...

beje gimp'u ir blenderiu susidomejo komerciniu pamoku kurejai, siuo atveju Lynda ir VTC, konkreciai VTC turi visa DVD apie darba su GIMP'u, nors uztenka ir WEB resursu.

Sveiki,

gal dar panašių resursų galite rekomenduot?

Ačiū
3
Laisvos programos mokslui ir mokymui(si) / Ats: fizika ir chemija ...
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Spalio 05 d. 11:40:35 »
is fizikos ir chemijos shulioj turejau 4 .. kokie dar modeliavimai ...

Tai modeliavimas su chemija mažai ką bendro turi :)
4
„osCommerce“ / Ats: Deprecated: Function eregi() is deprecated
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Rugsėjo 25 d. 14:47:46 »
garden
dekui

1. Atnaujinkite savo PHP versiją: Pasenusios funkcijos gali būti pašalintos arba pakeistos naujesnėse PHP versijose. Pirmasis žingsnis - atnaujinti PHP versiją į naujesnę. Galite patikrinti savo dabartinę PHP versiją sukurdami PHP skriptą su funkcija phpinfo() arba konsultuodamiesi su savo interneto talpinimo tiekėju.

2. Atnaujinkite paveiktą kodą: Pasenusios funkcijos turėtų būti pakeistos jų moderniomis ekvivalenčiomis. Jūsų atveju turėsite atnaujinti failą phplot.php, kad būtų naudojamos šiuolaikinės PHP funkcijos ir geriausiai praktikos. Tai gali reikšti tam tikrų kodo pakeitimus.

3. Tikrinkite kodo suderinamumą: Įsitikinkite, kad kitas kodas, pvz., įskiepiai ar temos, naudojami jūsų internetinėje aplikacijoje, yra suderinami su atnaujinta PHP versija. Nesuderinamumo problemos su senesniu kodu gali iškilti, kai atnaujinamas PHP.

4. Klaidų pranešimų nustatymas: Galite slopinti pranešimus apie pasenusias funkcijas, keisdami PHP klaidų pranešimų nustatymus savo PHP konfigūracijoje arba savo kode. Tačiau tai nerekomenduojama, nes geriau išspręsti pagrindines problemas.

5. Derinimo (debugging) procesas: Naudokite klaidų pranešimų ir derinimo įrankius, kad nustatytumėte konkrečias eilutes phplot.php, kuriose atsiranda šie pranešimai. Tai padės jums sutelkti dėmesį į problemišką kodą ir atlikti būtinus atnaujinimus.

6. Atsarginė kopija: Prieš atliekant bet kokius pakeitimus savo kode ar PHP konfigūracijoje, įsitikinkite, kad padarėte atsarginę kopiją savo svetainės ir duomenų bazės, kad išvengtumėte duomenų praradimo, jei kažkas eis ne taip atnaujinimo metu.
5
Apie orą / Ats: Skypės analogas , kada bus?
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Rugsėjo 23 d. 15:13:32 »
Aš aplamai labai nemėgstu skypės . Bet , nežinau kodėl dauguma jį naudoja .Aš linkęs naudotis gmailų .Ten galima kalbėt ir su vaizdu , skambint į paprastus mobilius tel ir panašiai .Bet daugumai tai svetima .
Kiti sako , kad dėl pokalbių nenori atsidarinėt  naršyklės..
Ar labai sunku sukurti atviro kodo skypės analogą ? Ar tai pažeis kokias skypės licenzijas ?

Kaip matom, skype jau miręs :D
6
Laisvųjų programų ideologija, licencijos / Ats: ZLIB/LIBPNG License
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Rugpjūčio 29 d. 14:22:57 »
Kadangi man sunku su anglu kalba, tai noreciau paklaust apie ZLIB/LIBPNG License :) jei sakykim imone uzsiimanti programu kurimu, kuria programa panaudodama biblioteka su sia licenzija tai ar galima sutartyje nurodyti(ir ar tai teiseta?), kad uzsakovas moka tik uz imones atliktus programavimo darbus ir nemoka uz bibliotekas(platinamas pagal ZLIB/LIBPNG)?

Šios licencijos yra laisvos licencijos, kurios dažniausiai leidžia laisvai naudoti, keisti ir platinti bibliotekas, kurias jos aprėpia. Tai reiškia, kad įmonė, kuriai reikia šių bibliotekų savo programoms, gali juos naudoti be jokių mokesčių ar apribojimų.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad licencijų ir teisių sąvokos gali būti sudėtingos, ir svarbu suprasti, ką tiksliai leidžia ir riboja kiekviena licencija. Siekiant išvengti nesusipratimų ir problemų ateityje, visada būtina pasitarti su teisininku, ypač jei reikia sudaryti sutartį, susijusią su intelektinės nuosavybės teisėmis ar licencijomis.
7
„Adempiere“ ir „Compiere“ / Ats: Compiere - verslo valdymo sistema - ERP, CRM
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Rugpjūčio 17 d. 19:26:56 »
Nuo Compiere atskilo Adempiere, dėl komunos nesutarimų su Compiere Inc. Dabar turime Adempiere, kuri veikia su nemokama Oracle XE, laisva PosgreSQL, o svarbiausia turime "laisvą" dokumentaciją wiki pavidalu, nes anksčiau ją reikėjo pirkti.

Atsiliepkite besidomintys, kartu nuveiksime daugiau ;)

O turime tai kur :)?
8
Kitos TVS / Ats: Tinkamiausias TVS kuriant skelbimu lenta!
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Rugpjūčio 02 d. 15:47:55 »
Sveiki, gal kas esat susidure ir zinot koki geriausia yra naudoti tvs norint sukurti skelbimu lenta. Aciu labai!

Sveiki,

taip pat aktualu, tai prikelsiu temą :)
9
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Ats: flash player
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Liepos 14 d. 15:03:45 »
suinstaliavus openSUSE 12.2 neveikia flashplayer su jokia narsykle . Bandziau visas imanomas . Yast 'e flash-plugin versija pazymeta raudonai. Gal kas galetu padeti isspresti sia problema ?

Gaila, kad nutraukė jo palaikymą. Geras dalykas visgi buvo. Tik aišku, lėtindavo web page'us :D
10
Apie orą / Ats: Vaizdo stebėjimo sistema Ubuntu pagrindu
« Paskutinis įrašas sukūrė karpatas Įrašytas 2023 m. Liepos 05 d. 15:51:48 »
Man labai patiko šita programėlė 

http://infectedproject.wordpress.com/2007/06/26/set-up-a-webcam-security-system/

Kiek aš randu atviro kodo programų , ir gana įdomių . Tik gaila  , kad  mažai apie jas rašome Lietuvių kalba . Taip pat ir čia  http://www.akl.lt/  apie jas nerašoma .

Šiaip geras daiktas. Bet yra paprastesnis variantas - android web cam, kažkaip taip, lyg ir, vadinasi.
Puslapiai: [1] 2 3 ... 10