Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - karpatas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 5
1
„osCommerce“ / Ats: Deprecated: Function eregi() is deprecated
« Įrašytas: 2023 m. Rugsėjo 25 d. 14:47:46 »
garden
dekui

1. Atnaujinkite savo PHP versiją: Pasenusios funkcijos gali būti pašalintos arba pakeistos naujesnėse PHP versijose. Pirmasis žingsnis - atnaujinti PHP versiją į naujesnę. Galite patikrinti savo dabartinę PHP versiją sukurdami PHP skriptą su funkcija phpinfo() arba konsultuodamiesi su savo interneto talpinimo tiekėju.

2. Atnaujinkite paveiktą kodą: Pasenusios funkcijos turėtų būti pakeistos jų moderniomis ekvivalenčiomis. Jūsų atveju turėsite atnaujinti failą phplot.php, kad būtų naudojamos šiuolaikinės PHP funkcijos ir geriausiai praktikos. Tai gali reikšti tam tikrų kodo pakeitimus.

3. Tikrinkite kodo suderinamumą: Įsitikinkite, kad kitas kodas, pvz., įskiepiai ar temos, naudojami jūsų internetinėje aplikacijoje, yra suderinami su atnaujinta PHP versija. Nesuderinamumo problemos su senesniu kodu gali iškilti, kai atnaujinamas PHP.

4. Klaidų pranešimų nustatymas: Galite slopinti pranešimus apie pasenusias funkcijas, keisdami PHP klaidų pranešimų nustatymus savo PHP konfigūracijoje arba savo kode. Tačiau tai nerekomenduojama, nes geriau išspręsti pagrindines problemas.

5. Derinimo (debugging) procesas: Naudokite klaidų pranešimų ir derinimo įrankius, kad nustatytumėte konkrečias eilutes phplot.php, kuriose atsiranda šie pranešimai. Tai padės jums sutelkti dėmesį į problemišką kodą ir atlikti būtinus atnaujinimus.

6. Atsarginė kopija: Prieš atliekant bet kokius pakeitimus savo kode ar PHP konfigūracijoje, įsitikinkite, kad padarėte atsarginę kopiją savo svetainės ir duomenų bazės, kad išvengtumėte duomenų praradimo, jei kažkas eis ne taip atnaujinimo metu.

2
Apie orą / Ats: Skypės analogas , kada bus?
« Įrašytas: 2023 m. Rugsėjo 23 d. 15:13:32 »
Aš aplamai labai nemėgstu skypės . Bet , nežinau kodėl dauguma jį naudoja .Aš linkęs naudotis gmailų .Ten galima kalbėt ir su vaizdu , skambint į paprastus mobilius tel ir panašiai .Bet daugumai tai svetima .
Kiti sako , kad dėl pokalbių nenori atsidarinėt  naršyklės..
Ar labai sunku sukurti atviro kodo skypės analogą ? Ar tai pažeis kokias skypės licenzijas ?

Kaip matom, skype jau miręs :D

3
Laisvųjų programų ideologija, licencijos / Ats: ZLIB/LIBPNG License
« Įrašytas: 2023 m. Rugpjūčio 29 d. 14:22:57 »
Kadangi man sunku su anglu kalba, tai noreciau paklaust apie ZLIB/LIBPNG License :) jei sakykim imone uzsiimanti programu kurimu, kuria programa panaudodama biblioteka su sia licenzija tai ar galima sutartyje nurodyti(ir ar tai teiseta?), kad uzsakovas moka tik uz imones atliktus programavimo darbus ir nemoka uz bibliotekas(platinamas pagal ZLIB/LIBPNG)?

Šios licencijos yra laisvos licencijos, kurios dažniausiai leidžia laisvai naudoti, keisti ir platinti bibliotekas, kurias jos aprėpia. Tai reiškia, kad įmonė, kuriai reikia šių bibliotekų savo programoms, gali juos naudoti be jokių mokesčių ar apribojimų.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad licencijų ir teisių sąvokos gali būti sudėtingos, ir svarbu suprasti, ką tiksliai leidžia ir riboja kiekviena licencija. Siekiant išvengti nesusipratimų ir problemų ateityje, visada būtina pasitarti su teisininku, ypač jei reikia sudaryti sutartį, susijusią su intelektinės nuosavybės teisėmis ar licencijomis.

4
„Adempiere“ ir „Compiere“ / Ats: Compiere - verslo valdymo sistema - ERP, CRM
« Įrašytas: 2023 m. Rugpjūčio 17 d. 19:26:56 »
Nuo Compiere atskilo Adempiere, dėl komunos nesutarimų su Compiere Inc. Dabar turime Adempiere, kuri veikia su nemokama Oracle XE, laisva PosgreSQL, o svarbiausia turime "laisvą" dokumentaciją wiki pavidalu, nes anksčiau ją reikėjo pirkti.

Atsiliepkite besidomintys, kartu nuveiksime daugiau ;)

O turime tai kur :)?

5
Kitos TVS / Ats: Tinkamiausias TVS kuriant skelbimu lenta!
« Įrašytas: 2023 m. Rugpjūčio 02 d. 15:47:55 »
Sveiki, gal kas esat susidure ir zinot koki geriausia yra naudoti tvs norint sukurti skelbimu lenta. Aciu labai!

Sveiki,

taip pat aktualu, tai prikelsiu temą :)

6
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Ats: flash player
« Įrašytas: 2023 m. Liepos 14 d. 15:03:45 »
suinstaliavus openSUSE 12.2 neveikia flashplayer su jokia narsykle . Bandziau visas imanomas . Yast 'e flash-plugin versija pazymeta raudonai. Gal kas galetu padeti isspresti sia problema ?

Gaila, kad nutraukė jo palaikymą. Geras dalykas visgi buvo. Tik aišku, lėtindavo web page'us :D

7
Apie orą / Ats: Vaizdo stebėjimo sistema Ubuntu pagrindu
« Įrašytas: 2023 m. Liepos 05 d. 15:51:48 »
Man labai patiko šita programėlė 

http://infectedproject.wordpress.com/2007/06/26/set-up-a-webcam-security-system/

Kiek aš randu atviro kodo programų , ir gana įdomių . Tik gaila  , kad  mažai apie jas rašome Lietuvių kalba . Taip pat ir čia  http://www.akl.lt/  apie jas nerašoma .

Šiaip geras daiktas. Bet yra paprastesnis variantas - android web cam, kažkaip taip, lyg ir, vadinasi.

8
AK sėkmės istorijos / Ats: laisva info (ne vien programos, bet kt kūriniai)
« Įrašytas: 2023 m. Birželio 30 d. 12:44:29 »
Linux pamokos ir paskaitos -  Linux kodai, skriptai, šiek tiek teorijos , apie failų sistemą, procesus, šiaip servisus ...hofats

Dėkui, naudinga.

9
„KompoZer“ ir „NVU“ / Ats: Reikia pagalbos kuriant 3dgrafikos svetainę
« Įrašytas: 2023 m. Birželio 05 d. 12:34:54 »
Sveiki, aš kuriu 3dgrafikos svetainę kurioje bus šnekama apie atviro kodo 3d modelevimo, animavimo ir tt programas. Turiu viską susikūres, tereikia baigt pamokas kurt. Ir štai man reiktu pagalbos kuriant galeriją, noriu kad žmonės galėtu lengvai įkelti savo darbus ir kad galėtume juos komentuoti. Taip pat būtu gerai jei kas paaiškintu kaip daryti Balsavimo dėžes, taipogi su komentarais. Na ir paskutinis dalykas, galbūt kas galit paaiškinti kaip sukelti ikart visą svetainę į zope? Galbūt yra koksnors kelias per ftp ar kaipnors? nes man po vieną failiuką kilnot nelabai sekas :( Jei ką parašykite į l.werro et gmail.com būsių labai dėkingas, ir ne tik aš :) .

Labas,

pavyko?

10
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: nauja 2.0 versija
« Įrašytas: 2023 m. Gegužės 25 d. 13:39:07 »
Radau, kas sukelia mano minėtą problemą – ekrano/lango dydis. Jeigu langas išdidintas tiek, kad vieta, kurioje yra piešiamas žemėlapis, yra daugiau nei 1290 pikselių pločio, serveris meta klaidą. Jei mažiau, viskas rodoma gerai. .

Mano OS yra openSUSE, tokie patys rezultatai ir su 12.3, ir su 13.1 beta versija.

O kaip naujausia versija? Nėra bug'ų?

11
„Mozilla Firefox“ / Ats: Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2023 m. Balandžio 28 d. 12:57:50 »
answers.com galima butu pakeist su www.sako.lt .

Duckduckgo.com man asmeniškai geriausia :)

12
„Mozilla Thunderbird“ / Ats: Noriu perkelti laiskus is kito disko aplinkos
« Įrašytas: 2023 m. Balandžio 25 d. 12:32:41 »
Padariau taip - bet praso visa paskyra susikurti is naujo - vartotojo vardas ,pasto serveris , tralialia ...Lyg  senos info visai neperkeliau. .

Pavyko po to?

13
„Mozilla Thunderbird“ / Ats: Pridėtų dokumentų atidarymas
« Įrašytas: 2023 m. Balandžio 06 d. 13:49:06 »
Pabandžiau- veikia. nervina truputį, dar papildomas klausimas "ar norite taisyti kopiją", bet tai yra visai nieko sprendimas. ačiū .

Jo, geriau negu nieko :D

14
„Mozilla Thunderbird“ / Ats: Parašai
« Įrašytas: 2023 m. Vasario 21 d. 12:09:46 »
Man atrodo, kad visada buvo galima išjungti... o gal tik nukišti į pačią apačią. .

Matau dar vienas ten pat pageidavimas parašytas, kad įterpti parašą, nors tai galima buvo su pluginu padaryt ir 2 versijoj. dabar pas mane 3 betoj2, kai adin'ai vėluoja dar, turiu apsieiti rankytėmis.

o greitis ir patogumai kiti thunderbird 3 yra fantastiški! (čia reklama, jei kas netyčia užklys) Kortelės pvz yra genialiai padarytos. Aišku MS savo daro- sukiša savo Mobile į mobiliakus ir nori /nenori prie outlooko krypsti.

Buvo galima. Tik kad sunkiai pastebimas buvo :)

15
Apie orą / Ats: laisva muzika
« Įrašytas: 2023 m. Vasario 20 d. 10:08:21 »
www.torrent.lt .
www.linkomanija.net
 ;)

Na, laisva piratinės muzikos tikrai negali pavadinti... ;)

Puslapiai: [1] 2 3 ... 5