Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - DariusS

Puslapiai: [1]
1
Šiaurei galima uždėti rodyklę. Kadangi dirbu su linijiniais objektais dažniausiai jie būna pasukti. Jei labai ilgi objektai tai skirtingas lapas skirtingu kampu pasuktas. Estetiškai man negražu kai visi užrašai pasukti, žemėlapis tampa netvarkingas.
D.

Koks tikslas? Jeigu sukate žemėlapį vadinasi keičiasi Šiaurė ir Pietūs. Label pririšti prie žemėlapio. Jeigu jie liks vietoje bus klaidinantis žemėlapis. Atrodys, kad Šiaurė o ten bus ŠV. Pagala koordinates programa visada lygiuoja žemėlapį pagal šiaurinį azimutą. Nebent turite kitą tikslą, tuomet manau tai ne QGIS programos ribose.
[/quote]

2
TAIP.
Tarkime miestai didesniu šriftu, kaimai mažesniu, miškai žaliu.....

Dar vienas klausimas - kaip padaryti kad pagal skirtingą gkodą skirtingus labelius. Noriu vietovių (šalys , miestai, kaimai, miškai) pavadinimus parašyti skirtingais šriftais ir spalvomis.
Nelabai supratau klausimo... Ar norite, kad jums rodytų pavadinimus iš to pačio sluoksnio lentelės stulpelių ir skirtingais šriftais?

3
Dar vienas klausimas - kaip padaryti kad pagal skirtingą gkodą skirtingus labelius. Noriu vietovių (šalys , miestai, kaimai, miškai) pavadinimus parašyti skirtingais šriftais ir spalvomis.

4
Nekuriant naujos temos - o kaip padaryti, kad labelius rodytų visada horizontalius, kai composer'yje pasukamas žemėlapis???? 

5
Vistiek su 100 failu daug vargo - čia reikėtų ne sluoksnius o direktorijas nurodyti :(
Apsipratau jau su renderinimo sustabdymu - galima dirbti....

6
man susidaro jausmas kad renderinant turi įtakos ir failo dydis. Kol kas sukuosi sustabdant renderinimą ir einant prie reikiamos vietos...., bei išjunginėjant "sunkiausius" sluoksnius. Aišku ir map scale'ai nustatyti....

Internete radau kad clipinti galima visai direktorijai su komanda org2org. Bet aš nepatyręs varotojas - su scriptais nežinau kaip ka daryti (ir laiko nelabai yra kada gilintis)
http://osgeo-org.1560.x6.nabble.com/Re-Clipping-60-shape-layers-td4957714.html#a4958330
http://planet.qgis.org/planet/tag/ogr/

7
Geras daiktas - bet ne tai ko reikia :(

8
o gal šiam klausimui yra jau padarytas įskiepis?

<Žinoma išeitis galėtų būti ir clip'inimas automatiškai visų sluoksnių bei pradinių sluoksnių stilių priskyrimas naujai iškirptiems sluoksniams - bet čia jau reikia turbūt šiek tiek žinių turėti kaip tai <padaryti (kaip suprantu programinant).


9
Sveiki, Giedriau,
matomumo nustatymas pagal mastelį geras dalykas, taciau jis problemos neišsprendžia.
Iš principo siūlomi variantai (clip ar query builder)  tinkami kai turi daug laiko arba vieną plotą, kur išsiklipini aktualią info ir su ja dirbi.

Mano atveju bandau optimizuoti darbą su daugiau nei 100 sluoksnių, o darbų objektai gali būti visoje Lietuvoje.
As ieskau funkcijos kokia būdavo Arcview GIS 3.2 ""Area of interest" arba Autocad Map 3D "query to filter data", kuomet tiesiog pasižymi dominančią sritį, o visą kitą info nufiltruoja pati programa, tuo būdu neapkraudama kompo papildomu darbu.

Žinoma išeitis galėtų būti ir clip'inimas automatiškai visų sluoksnių bei pradinių sluoksnių stilių priskyrimas naujai iškirptiems sluoksniams - bet čia jau reikia turbūt šiek tiek žinių turėti kaip tai padaryti (kaip suprantu programinant). 

Darius
 

10
Sveiki,
kaip iš turimos visos Lietuvos GIS duomenų (daug sluoksnių ir grupių) su QGIS išskirti (išskirti) tik darbui/užduočiai reikalingą plotą? - tikslas kuo mažiau apkrauti kompą - per ilgas renderinimas.
Pageidautina kad atliekamas veiksmas būtų greitas ir visiems sluoksniam/grupėm iškart.   

Ačiū už atsakymus iš anksto

D.S.

Puslapiai: [1]