Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Giedrius V.

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 7
31
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: Informacijos is GPS perkelimas
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 20 d. 10:42:04 »
Taip įmanomas. Tiesiog kai spaudi sluoksnio "Save As" pasirenki kad išsaugotų GPX failu.

32
nea turejau omeni kaip ne exportinti bet importinti kuriama zemelapi i composeri

Tai "New Print Composer" o ten "Add New Map"

34
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: Informacijos is GPS perkelimas
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 19 d. 21:37:13 »
Paprastai GPS turi standartinius failus GPX kuriuos atidaro qgis. Taip pat galima pasinaudoti GPS tools įskiepiu. Įskiepio siųstis nereikia, tik aktyvuoti.
Plačiau http://docs.qgis.org/1.8/html/en/docs/user_manual/working_with_gps/plugins_gps.html čia su senesne versija, bet niekas nesikeičia ir naujoje.

35
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: Neįkelia WFS sluoksnių
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 19 d. 21:28:02 »
Taip, pastebėta, kad nekelia WFS sluoksnių iš įvairių serverių. Meta klaidą (pvz):Tačiau kai kuriuos sluoksnius atidaro (pasibandykite įkeldami šią nuorodą į WFS layer http://demo.cubewerx.com/demo/cubeserv/cubeserv.cgi?datastore=Foundation&). Gal tai serverio problemos?

36
Paaiškėjo kaip excel'yje įkelti csv duomenis.
Reikia atsidaryti skaičiuoklę ir per File -> Open pasirinkti csv ir ok. Toliau vadovaujantis vedliu importuoji duomenis.
Plačiau apie tai čia http://office.microsoft.com/en-us/excel-help/import-or-export-text-txt-or-csv-files-HP010342598.aspx
ir čia http://www.youtube.com/watch?v=m4n7FwDH2Js

37
Turi galvoje šablonus iš senos versijos ar apskritai nerandi įrankio kuris išsaugo į paveikslėlį ar pdf?

Jei nerandi įrankio piktogramos tai ji atrodo taip:O jeigu kalbi apie Atlaso funkciją tai spaudi tą patį "Export as image"


38
Keista... kam dar iškyla dėl to problemų? Kas naudojate Mc Office excel gal galite pasidalinti? Man ant Libreoffice veikia puikiai.

39
CSV failas gali būti kaip vektorinis sluoksnis tereikia saugant į csv "Layer" laukelyje didžiosiomis raidėmis įrašyti GEOMETRY=AS_WKT, o norint įkelti per "Add Vector Layer" pasirenkam "Comma Separated Value (CSV)" ir duomenys įsikels su geometriniu pavaizdavimu.
40
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: Q-gis 2.0.1 - exelis
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 19 d. 05:30:00 »
dar vienas būdas išsaugoti sluoksnį csv failu. csv failą atidaro visos skaičiuoklės. Matyt tai bus paprasčiausias ir greičiausias būdas:


41
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: įskiepiai
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 18 d. 22:27:25 »
Taip įskiepių yra daug ir jiems nėra ribų. Yra oficialūs įskiepiai ir daugybė neoficialių (pvz. panorėjau ir susikūriau įskiepį kuris man automatiškai skaičiuoja pageidaujamus rinktinius duomenis). Nežinau ar verta gvildenti šią temą. Manau reiktų klausti konkrečiai ko reikia, koks tikslas. Pvz. man reikia sudėti taškus pagal turimas koordinates tuomet aš naudoju NumericalDigitize įskiepį.
Kalbėti apie visus įskiepius nėra prasmės...
Jei plačiau nori sužinoti apie įskiepius tai čia http://plugins.qgis.org/

42
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: Q-gis 2.0.1 - exelis
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 17 d. 16:02:30 »
Kolkas neradau greitesnio ir patogesnio būdo kaip "Copy" ir "Paste" :) Tiesiog lentelėje pažymi viską ir Ctrl+c o skaičiuoklėje Ctrl+v. Priklausomai nuo skaičiuoklės programos atsiranda panašus langas (pas mane LibreOffice Calc):O čia jau viskas aišku pasirenki ko tau reikia ir kokiu būdu įkelti.

Atvirkštinis variantas pasinaudoji Layer -> Add Delimited Text Layer
Kaip isisaugoti skaičiuoklės failą į cvs failą ant skirtingų platformų rasi čia http://www.surveygizmo.com/survey-software-support/tutorials/export-to-csv-from-office-spreadsheet-excel-calc-numbers/#2007

Kai įkeli csv failą pasirodo toks langas kuriame nurodai x y koordinačių laukus:XY tools įskiepis kolkas ant naujos versijos neveikia, bet tai laikina... dar nespėjo sutvarkyti visų įskiepių, be to "Add delimited text layer..." patogesnis ir paprastesnis

43
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS Atributų lentelė
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 17 d. 15:23:10 »
aturiu klausimeli, kaip is atributines lenteles (shape failas)pasizymeti reikiamus stulpelius ir juos isieksportuoti sukuriant atskira shape faila. arba pvz istrinti ta stulpeli. Arc mape tai budavo nesunku nes tiesiog pasizymedavai visa stulpeli paspaudimu, o q-gis neatsimenu kaip

Yra ne vienas būdas.

1. Atributų lentelėje redagavimo režime pasirenki "Delete Attributes" ir pašalini tau nereikalingus stulpelius:2. Pasinaudoji "Table Manager" įskiepiu:3. Pasinaudoji "MMQGIS" įskiepiu MMQGIS -> Modify -> Delete Columns. Pastarasis leidžia išsaugoti atskirame shap faile nesugadindamas originalo:
44
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: nauja 2.0 versija
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 16 d. 23:39:56 »
dabar kai sudejau wms duomenis tai kiekviena karta isijungus qgisus meta lentele kurioje reikalauja slaptazodzio, gal kazkaip galima ta panaikinti ir slaptazodi suvedineti tik tada jei isijungsiu butent ta projekta kuriame ikelti duomenys. o ne ijungiant q-gisus apslamai

Man tokia problema neiškilo. Ar taip suvedi duomenis?:


45
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: nauja 2.0 versija
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 16 d. 20:56:54 »
Pas mane veikia be problemų. Mano nustatymai atrodo taip:Kai padarysi nustatymus išjung ir vėl įjung qgis, bei iš naujo įkelk WMS

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 7