Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Evaldas66

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8
91
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Opensuse 11.3
« Įrašytas: 2010 m. Rugpjūčio 20 d. 09:05:30 »
Ačiū už atsakymą .
O ,ką manot apie opensuse 11.3 . Kaip minėjau ,man labai blogas įspūdis .Manau ,kad nenaudosiu daugiau šitos distribucijos .

92
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Opensuse 11.3
« Įrašytas: 2010 m. Rugpjūčio 16 d. 21:06:53 »
Rašiau ,koks buvau patenkintas  opensuse 11 . Bet tikriausia pastebėjot ,kad po 11 versijos vis nusivildavau naujesnėmis versijomis .Ir štai pasirodė nauja opensuse 11.3 .
Nu ir ...................  
 Turiu atliekamą kietą diską .  ir iš seno kompo išimtą stalčiuką .Nes virtualbox  ar panašiomis programomis pilnai nepasitestuosi ,kaip veikia ant mano "geležies"Sugalvojau pasitestuot .Pirmas vaizdas ,gražu su kde4 aplinka . Bet ....  , YasT 2 neranda nei vienos programos ,norint instalint iš kitur pvz :   http://packages.opensuse-community.org/  ,rašo ,kad failas nepritaikytas turimai sistemai .
Skype ( man reikalinga ,kadangi draugai ,artimieji ir labai artimieji labai toli ,o jie tik skype ir naudoja .Priverščiau naudot http://www.google.com/chat/video/  ,bet jie ignoruoja atvirą kodą ) nepasileidžia  .Susimeta ,bet nepasileidžia .Per terminalą apt-get install -y skype nesusimeta ,per YasT,ą nesusimeta ,susimeta tik per  skype.com  . Bet nepasileidžia ,nei per terminalą nei per kitur  ,rašo ,kad tokios direktorijos nėra .
Ir opensuse pasidarė labai panaši į windowsus .
Kažkur skaičiau ,kad opensuse naudoja nepatyrę .
Negalėdamas atgal susimest  11 versijos ,kadangi vysi servizai mirę ,susimečiau kubuntu 10.04 .
Tai manau tie kas ilgą laiką naudojo kubuntu - ubuntu net nežino ,kad norint įrašyt audio CD reikia susimest k3b codek , nes kubuntai patys pasiūlo . Ir panašiai .Mano išvada ,pasinaudojus suse ,su kubuntais ar ubuntais nėra kas veikt ,viskas lengva ,terminalas veikia lengvai ,viskas susimeta lengvai ,nemeta klaidų ,fantastika .

Džiaugiuosi ,taip ,kaip džiaugiausi su opensuse11 . Bet opensuse11.3 ,tai manau ,kad net beta versijos tokios išleist negalima . Baisu .
P.S.  kažką ,kažkur skaičiau ,kad Novel kažką bendro pradėjo su MS ,gal žinot ką ? Kiek mačiau opensuse 11.3 turi programėle ,kaip windowsose pamiršau ,kaip vadinasi ,nes windozu jau senai ne mačiau ,programa pasileidžia Ctrl+Alt+Delete  . Laiko ieškot neturiu ,atsidarau tik tas svetaines kurias žinau ,kol kas  ,o į akl.lt užeinu dažnai  .

93
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 21 d. 20:39:15 »
:)  Dėl rašymo manieros ,sutinku .Jau toks esu  :)  Kalbėt lengviau ,raštu dėstyti mintis sunkokiau.
Sutik ,kad Linux ,kur kas saugesnis nei windowsai  .
Dėl ak sutinku ,kad reikia kuo daugiau supažindint žmones .Man net kartais ,kaip "pareklamuotų " ak ,sako: " jai nemokamos programos ,tai gal blogai "
Žmonės mažai žino .Jai daugiau žinotu ,mažiau naudotu nulaužtų programų ,o  pasirinktu atviro kodo programas .
Taip pat labai norėčiau ir pats prisisunkčiau ,prie atviro kodo os populiarinimo .

94
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 13 d. 20:50:06 »
PS: Propaguodami vieną komercinę os ,kaip etaloną ,verčią žmones arba pirkt windowsus arba naudot voktą produktą .
Mano gylių įsitikinimų ,jai žmonės butu mokami pirmoje eilėje dirbt su atviro kodo   programomis ir atviro kodo os  o tik supažindinami su komercinėmis os ,tada kaip jie išmoksta ,jie turėtu galimybę pasirinkti ,ar jie nori mokėt pinigus už komercines os ir rintis kurią komercinę os norėtu naudot ,ar naudot atviro kodo os.
Šiuo metu , kaip yra propaguojama tik viena os (mano manymu ne kokybišką ir ne saugią ) ,verčia žmones nusikalst . Nors gal daug kam juokingai skamba "nusikalsti" bet .......

95
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 13 d. 19:49:06 »
"Tiesioginį priėjimą   " turint ,taip galima .Bet čia jau reikia suprantančio linux,ą .O tokių kol kas mažai ,dar mažiau suprantančius komandinę eilutę . Nebandęs to daryt grafinei aplinkoje ,o terminale tikrai ne sunku pakeist paswordą.

Kodėl aš taip "pykstu " ant windowsų .Pirmoje eilėje logiką . Tai yra šiandien dienai Linux,as tikrai galima sakyt daug kuo lenkia windowsus .Ne bent kažkokios specifinės programos reikalingos .Bet jų niekas nekurs Linux,ui kol žmonės nesupras ,kad naudotis Linux,ų kur kas geriau .Kalbu apie tokias programas kaip Auto cad , bet ir čia yra analogų ,aišku paprastesnių ,bet sudėtingą autocad naudoja labai mažai kas ,o paprastam naudojimui yra atviro kodo programų ir gana gerų. Gimp programa tikrai labai gera ,nebent neskaldo spalvų CMYK,ų ,bet kiek girdėjau galima papildinį atsipūst .Šito man nereikia todėl tiksliai nežinau ,nieko poligrafijai neruošiu.
Va dėl šitų programų užkietėja windosistai  ir ginčijasi .O visų kitu Linux,as viskuo lenkia windosus .Net jai nemoki komandinės eilutės ,tai yra tokių distribucijų kur jos ir nereikia jai ne nori .
Ir pats didžiausias pliusas ,tai ,kad atviro kodo nemokama .Jai nori lengvai ,labai lengvai palyginus su windowsais pasidarai lokalhostą .
Tai iškyla klausymas .Kodėl mokyklose mokina su windows os ? Tai kodėl nepasirenka jau kitos komercinės "Mac " ? Tai tas pats ,kaip mokinti važiuot tik su viena automobilio markę.
Net mažai kalbama ,kad yra labai kokybiška os ir nemokama .Dauguma net nežino ir nesupranta ,rizikuoja siunčia ne legalias os ir programas.
Tik nesakykit ,kad baimė nemokėt dirbt su kitomis programomis ir kad vyresnio amžio žmonėms sunku .Aš pradėjau su Linu,xų būdamas 38 metų ,dabar man 43. Nieko išmokau ir žiuriu ,kad kaip kuriam jaunimui duodu "kruopų" .Nors jaunimas ir išmokė mane .Dabar stengiuosi perkąst php . :)
Man didelis noras buvo sukurt forumą maždaug tokį "atsargiai windowsai "   Bet laiko maža .Jai adminas neužpyks ,tai parodysiu savo forume buvau net temą tokią padaręs ,nors forumas net nieko bendro su pc neturi .

http://www.ufo.onsy.xz.lt/viewtopic.php?f=15&t=637

96
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 12 d. 14:49:06 »
Dar karta sveiki

Galvojau ,kad suradau kažkokį forumą kur galima butu kalbėt ,diskutuot apie atvirą kodą .
Bet ,kaip pasiskaitau kitus postus ,noras bėgt ir neskaityt.Jai AKL forume diskutuojama apie komercinę os ir jos failus ir nuorodos į įwindowsinius failus ,tai jau šakės viskam .Kam tada reikalingas šitas forumas ?

97
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Sausio 14 d. 12:23:12 »
Sutinku su šituo teiginių.
Tik ,va .Jai jau turi windows tai viskas aišku .Windowsų paswordus nulaužt moka net 14 metų vaikai.Kartais net paprastų komandinių eilučių žinot nereikia.Internete pilna visokių programų kuriuos padeda nulaužt.
O ,jau su linux,ų reikia žinių .Tie kurie naudoja windowsus tokių žinių neturi .Net elementaraus programavimo .Mano praktika rodo kad visi windowsistai nesistengia tobulėt.

98
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 14 d. 11:47:16 »
Citata iš: o_O
Nereikia pamiršti, kad kuo Linux bus populiaresnis, tuo didesnė tikimybė bus pasigauti kokį nors virusą. Dabar, kai jis dar nėra toks populiarus, virusų kūrėjai nelabai suinteresuoti kurti virusus Linuxui. Ką gali žinoti, kas bus, kai Linux bus populiarus kaip Windowsas... :cool:

Kuo daugiau Linux,as bus populiarus ,tuo daugiau komercinių žaidimų atsiras ir panašiai.
Dėl virusų , trojanų .Jai jau taip kalbi ,vadinasi tikrai mažai žinai .Linux,as jau pats iš savęs ,toks ,kas tai padaryt yra beveik neįmanoma.Rašau beveik ,nes tokių virusų ir trjanų kaip windowsam tikrai nebus niekada.Bet ,nulaužti Linux,ą sunkiai ,bet įmanoma .Bet tik apgavus vartotoją .PVZ: aš priverčiu apgaulės būdu tavę susimest programą iš savo sukurto serveriuko .Tada ,sunkiai ,prisikasu tik prie vieno kažkokio modulio ,daugiau nesugebėčiau .Ir niekas nesugebėtu .
Pasidaryk mažą bandymą ,pabandyk Linux,e nulaužt root paswordą .Paskui pamėgink windozose nulaužt admino paswordą   :D  :D .Windoze  ,perkrauni kompą  -> F8 ir ........ ,kelios minutės   :D  :D .Pamatysi ,kad root paswordą nulaužt Linux,e neįmanoma .
Nuotolinių būdu nulaužt windozus irgi nėra taip sunku .Padirbėt reikia ,bet nėra sunku .Pamėgink Linux,e apeit ugniasienę  :D  :D  
Jai ,dar pasimokysim iš išdykaujančio jaunimo ,kuris atsisiunčia trojanus KKB ir panašius (Jų pilni torrentai ,o jai nori gali oficialiai nusipirkt) pririša prie nuotraukų ar mažų failiukų ir nusiunčia kam nors ir paskui skaito ką darai su klaviatūrą ,skaito tavo e-meilus ir pan.  
O ,jai dar turėsime mintyje ,kad pats MS palikęs sau "atvirų  skylių" tai ........... ,Linux,e palikt atvirų skylių neįmanoma ,reiktu apgaut labai daug programuotojų   :)

99
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 13 d. 23:15:46 »
Dėl distribucijų ,tai čia jau skonio dalykas :)
Šiuo metu labai džiaugiuosi ,kad atsiranda daugiau žmonių kurie naudoja atviro kodo os  :)    
Bet ,labai nepatinka ,kad nesidomintis kitomis os ,net nežino ,kad jau dabar yra labai kokybiškos os ,kaip Linux.Jie vargšai siunčiasi nulaužtus windozus ,kankinasi su trojanais ir ..........
Ką padaryt ,kas žmonės kuo daugiau sužinoti?
Net "Topo centre" konsultantas ,kaip dukrai rinkau laptopą ,(o  dukra kategoriškai ne nori kompo su windozais,Mano nupelnas  :)  ) Pakomentavo ,kad Linux,as tinka tik paprastam darbui ,o jau maketavimui ir visam kitam netinka .Kaip tai suprast? Žymi žinių stoka.Ir tokie dirba .
Manau ,reikia kažkaip padėt populiarint atvirą kodą ,patarkit kaip    :)

100
Kitos TVS / Joomla
« Įrašytas: 2009 m. Lapkričio 22 d. 13:40:48 »
Sveiki
Net nežinau į kokią temą rašyt .Yra tema "Tinkamiausias TVS kuriant skelbimu lenta!" ,(gaila atsakymų nėra) ir šita.
Kankinuosi jau pora savaičių ,bet nerandu "Joomlos" skelbimų lentos .Tai noriu paklaust ,ar aplamai tokia egzistuoja? Jai tokia egzistuoja ,gal galėtumėt parodyt iš kur atsipūst  įskiepį ir modulį ?
Jai ne egzistuoja ,tai kokį tvs,ą pasirinkt geriau ,aišku  tik atviro kodo ?

101
„GIMP“ / Kalbos keitimas Gimp'e
« Įrašytas: 2009 m. Lapkričio 10 d. 18:29:39 »
Jai naudoji linux ,tai lengva.Pasidaryk viską anglų kalba ,tai yra pagrindine anglų .O ,jai windowsus ,sori .Nenaudoju parazitnės os .

102
„GIMP“ / Smile ,2mandvd
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 21 d. 17:19:48 »
Citata iš: GODhack
>,programavimo moku tik kelias eilutes parašyt ,tikiuosi išmokt daugiau  smile
Bugam pranest to nereik.

>O ,nėra bugas tame ,kad man nauja 11.1 opensuse neatpažįsta web kameros ir kitų pc priedų ,kaip vadinu nebūtinu.Printerius visą kita ok . ?
Kai ir irgi bugas bet cia daugiau feature request, nes cia isvis reik draiverius kameros gal naujus kurt.
Siap pagooglink kameros modelis + linux ir ziurek gal ka gero rasi kaip isprest ta problema.


Problemą išsprendžiau paprastai     :) susimečiau atgal opensuse 11  :)  + dar įsimečiau "virtualkę" .Kaip pasirodo nauja os ,tai susimetu , (Įskyrus windosų NE  )pasitikrinu ir jai patiks kuri nors pradėsiu naudot  :) Bet dar geresnės už opensuse 11 nerandu  :) nebent bus 12  :)

103
„GIMP“ / Smile ,2mandvd
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 16 d. 15:02:14 »
Citata iš: GODhack
Bugas yra tam tikra netiketai veikianti dalis programos kode kuri suteikia programai netiketu galimybiu. Paprastai programu naudotojai nemegsta netiketu galimybiu kaip visokiu keistu error lenteliu todel bugus reikia rasti ir salinti. AK programu bugu radimui ir salinimo organizavimui skirti tam tikri puslapiai kiek primenantys forumus. Naudotojai ten tinkamai ir atkartojamai paraso ka rado opensource programuotojai atsidaro ta pusl., pamato ir istaiso.

Pvz.: Kino bugai yra traiskomi cia:
http://sourceforge.net/tracker/?group_id=14103&atid=114103

Pries uzsimadamas bugu (vabalu) medziokle turi isitikint kad turi naujausia programos versija.Gal tavo bugai jau istaisyti naujesnese ver. seniai.

Abi tavo minetus problemos panasios i bugs.

Vadinasi ,pats neįspręsiu tos problemos  :) Pas mane programos naujos ,nes jai automatiškai neatsinaujina ,tai stengiuosi vis atnaujinti pats .Dėl bugų ,nemoku angliškai (jau tikiuosi neišmokt , ne mano amžiuje mokytis   dar vienos kalbos ) ,programavimo moku tik kelias eilutes parašyt ,tikiuosi išmokt daugiau  :)
Jai jau užsiminei apie tos bugus ,nors čia ne tą tema ,bet......
O ,nėra bugas tame ,kad man nauja 11.1 opensuse neatpažįsta web kameros ir kitų pc priedų ,kaip vadinu nebūtinu.Printerius visą kita ok . ?

104
„GIMP“ / Smile ,2mandvd
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 15 d. 16:18:42 »
Ne labai supratau  :rolleyes:  Paaiškink  :)

Dar viena problema ,gal susijusi su "Smile " tai ,kad į programą "Kino" neįmetu didesniu filmuko už 11 ,5 min ilgio. Rašau minučių ,nes nesvarbu ar filmukas bus 30 mb ar 1GB .Išbandžiau  :)
Jeigu filmukas ilgesnis nei 11.5 min neįmeta ,sustoja ir tiek ,ties 98 % ir kažkeliom sekundėm ,pavertus 11.5 min sekundėmis , terminale nerašo jokios klaidos.Sustoja ir viskas .Panašu ,kaip ir Smilėje.
Todėl prašau paaiškint :) Nes ne labai supratau ką norėjai pasakyt  :)

105
„GIMP“ / Smile ,2mandvd
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 09 d. 18:06:34 »
Citata iš: GODhack
>Susimečiau "Smile" bet kažkodėl neišsaugo jau padarytų su ją failų
Tai gal kazkaip idomiai netei. papasakok ka ten darei.

Naudoju ,opensuse 11 .
Atsidarai smile ,susimeti nuotraukas ,uždedi efektus ,ir panašiai ir bandai išsaugot.Bet neišsaugo.
Susimetus smile ,susimeta tik prancūzų kalba.Net anglų nesusimeta .Todėl atmintinai jau neprisimenu,per kur išsaugai ,bet parašyt galiu tik tiek ,kad viršuje yra toks ,kaip pavadinkim "krumpliaratis" paspaudus jį matosi jai atsidarai tmp kaip išsiskleidžia nuotraukos bet..... .Konsolėje  irgi nerašo jokios klaidos bet irgi nulūžta nespėjus nusikopint.Jau esu išmetęs smile ,kaip ir nieko nesigavo su 2mandvd..Programas instalinu tik per YasT .

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8