Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Evaldas66

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8
76
„GIMP“ / kajp padaryti lietuviskai
« Įrašytas: 2011 m. Sausio 28 d. 10:52:26 »
Gal nuo pat pradžių .
Nesuprantu šito  , ar tai daryt terminale ar /bin/ aplankale įdėt failiuką su komanda :

GIMPBox gives stable versions of The GIMP single window mode
By Joey Sneddon, posted September 29, 2010
Share story:
2diggsdigg

The latest development release of The Gimp image editor comes with a handy option single-window mode, but what if you’re sticking with the latest, floaty-palette stable release, like those available in the Ubuntu repositories, but would love such a feature? Can it be done?

Yes, it can thanks to a project called ‘Gimpbox’.
GIMPbox – single window mode for GIMP 2.6.10 and earlier

Gimpbox is not a fork or a depreciated build of GIMP but exists to provide a single window mode to users of the image editor on version 2.6.10 or earlier.

The main sell of the script is that it does not require users to install any extra development packages, compile any builds form source or even add a PPA – all you need is your already installed version of GIMP and the script does the rest!

GIMP 2.6.10 running GimpBox mode
Box your GIMP

Whether you’re a self-confessed command-line fiend or allergic to the terminal, the instructions for getting and installing the GIMPBox script should be too intimidating.

First up you need to ensure you have GIMP installed. Go to Applications > Graphics sub-menu and look for an entry called ‘GIMP Image Editor’. If it is there you’re good to go, if not then head over to the Ubuntu Software Centre and install it from the Graphics department.

Edit: If you’re having trouble running this do ensure you have python-wnck installed.
Get the script

This command will grab the GIMPBox script for running GIMP in single window mode and place it in your ‘bin’ folder. Contrary to the name this is not where trash goes but where files, scripts and other executables reside.

    sudo wget http://gimpbox.googlecode.com/hg/gimpbox.py -O /usr/local/bin/gimpbox

Nes viską dariau terminale  ir paleidus  "sudo chmod +x /usr/local/bin/gimpbox "
išmeta  :
"chmod: negaliu pasiekti „x“: Toks failas ar aplankas neegzistuoja
chmod: negaliu pasiekti „usr“: Toks failas ar aplankas neegzistuoja
chmod: negaliu pasiekti „local“: Toks failas ar aplankas neegzistuoja
chmod: negaliu pasiekti „bin“: Toks failas ar aplankas neegzistuoja
chmod: negaliu pasiekti „gimpbox“: Toks failas ar aplankas neegzistuoja"

Manau tai gaunasi nes ne teisingai supratau šį nukopintą tekstą .

77
„GIMP“ / kajp padaryti lietuviskai
« Įrašytas: 2011 m. Sausio 27 d. 22:36:06 »
Iš vis gimp,as nepasileido . Nors dariau viską pagal aprašymą .Bet kaip angliškai nemoku o verčiausi su google  ,gal kažką ne taip supratau .Norėčiau ,kad butu viskas viename lange , su gimp,u tenka ne mažai "pasėdėt"

78
Kitos naudingos programos / Web cam
« Įrašytas: 2011 m. Sausio 27 d. 20:23:22 »
Reikia pagalbos .

Susimečiau "  ZoneMinder "  programėlią   :

http://www.zoneminder.com/  

 Bet pamačiau , kad mano web kameros  "nemato"  naršyklė .
Su flashais viskas tvarkoje . Pradžioje kabinausi prie jų , bet su jais viskas tvarkoje  . Web kamera naršyklė veikia tik vienų atvejų  : tai gmaile  susimetus šitą papildinį  :  http://www.google.com/chat/video/download.html .
 Padariau testą su facebook. . Ten kur galima nusifotografuot su savo web kamera .  Rašo ,kad kamera nepajungta .
Pradėjau kažko ieškot , vakar susimečiau "WebcamStudio" .  Pasileidau. (programoje web kamera irgi neveikia).Pasižiūriu , lygtais facebook. jau nerašo pasijungti kamera , bet bando kažką daryt ,bet ne iki galo .Kilo įtarumas .
Tada atjungiau web kamerą iš vis . Ir vis tiek    facebook. ir kitose svetainėse kur reikia web kameros  bando jungti ją , kaip atrodytu jį yra  ,atsiranda flash langas ,kad leisčiau jungti web kamera .
Atjungus kamerą programa "Cheese " iš karto rodo ,kad nėra kameros . Pajungus viskas veikia  su programa "cheese" ir kitomis programomis .Tik ne naršyklėje. Nei vienoje naršyklėje .

Tai va , kiek grybauju norėdamas paleist  "ZoneMinder "   Kubuntose  , tai yra padaryt kad veiktu web kamera .
web kamera paprasta  Logitech    http://www.techfuels.com/attachments/everything-else/7630d1225878671-logitech-quickcam-web-cam-logitech-quickcam-web-cam.jpg

Prašau padėkit , nes nežinau jau ką daryt ir ką sugalvot  :|

79
„GIMP“ / Nuorodos į GIMP pamokas ir žinynus
« Įrašytas: 2011 m. Sausio 27 d. 19:51:28 »
Čia gana ne blogų patarimų  :


http://garmahis.com/tutorials/gimp-tutorials/

80
„GIMP“ / kajp padaryti lietuviskai
« Įrašytas: 2011 m. Sausio 27 d. 19:26:41 »
Linux,ui , bent Ubuntu - Kubuntu distribucijomis  Lietuvinimas ateina su atsinaujinimu . Opensusei   galiu garantuot iki 11 versijos jau iš karto Lietuviškas ,  o dabar 11.3 nežinau .

Ir aš noriu paklaust  kada bus toks gimp,as ? :

http://www.omgubuntu.co.uk/2010/09/gimpbox-gives-stable-versions-of-the-gimp-single-window-mode/

Man pagal  šitą aprašymą  nesigavo taip pasidaryt .

81
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 30 d. 13:02:43 »
Citata iš: GODhack
vvv2 tu neesu saliskas tiesiog rasai neisku is kur trauktas nesamones. Linux gali naudot vsiskai kam nori pelno ar ne pelno tikslais Linux naudojimas ir kopijavimas yra nemokamas.
mp3 ar avi klausymas nera toks jau visiskai nemokamas, del to yra tam tikru nesklandumu, bet ant kai kuriu Linux distribuciju mp3 klausytis dar paprasciau nei ant windos. Siulau pirmiausia atsisiusti ir ismeginti Linux po to jau kitiems ka nors apie juos pasakoti. :)
Aš ilgą laiką naudojau "Opensuse"   , o kaip susimečiau "Kubuntu " nustebau . Įsijungus bet kokią media programą ,ar tai k3b ar kokį grotuvą  automatiškai pasiūlo susimest visus codekus ir mp3 ir visus kitus ,tik reikia mygtuką paspaust . "Opensusei" reikėdavo  susimest per Yastą visus  , nors paskutinė Opensuse kurią naudojau buvo 11 . Dabar kaip jau yra lygtais 11.3  ,tai nežinau ,kaip ten .

82
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 29 d. 13:36:32 »
Citata iš: vvv2
Citata iš: Evaldas66
Dėl mp3    :)  Matau tu visai nežinai kas yra linux,as   :D   Įsijungus bet kokią media programa ,visi codekai automatiškai susimeta.

- Windows irgi susimeta (bent jau taip turėtų būti), bet ne visi vartotojai turi internetą. Mano nuomone distribucija CD turėtų turėti viską, prireikus turėtų prašyti CD, o ne interneto.

p.s.
beje, tiek LINUX tiek WINDOWS reikalingus kodekus dažnai automatiškai neranda..


:(
Tai va . Kuo man dabar  labai patinka kubuntai/ubuntai   ,tai kad visi draiveriai susimeta labai lengvai ,  codekai visi susimeta be problemų . Tai linux,as daro jau mažiausia 4 metai ,o nuo kubuntu/ubuntu 10.04 iš vis lengva naudot .Ir man daug lengvesnės komandinės eilutės už pvz "Opensuse"(Bet eiliniam vartotojui jų nereikia , bet man greičiau ir lengviau ) .Dėl konkrečiai mp3 formato .Jo negali būt atviro kodo os . Nes mp3 yra komercinis . Mp3 gali susimest atskirai .
Teisingai parašiai ,kad be interneto   nieko neturėsi . Bet kas šiais laikais neturi interneto ? (Tas pats , kas neturėti mobilaus telefono ) .Nors ,galima viską atsisiųsti pvz iš kito kompo , viską susimest į kažkokią laikmeną ir paskui sumest į savo kompą .
Bet ir windowsam , turi iš kažkur atsisiųsti . Turi atsinaujinti ir panašiai . Tik skirtumas toks ,kad windowsistai daugiausia naudoja komercines programas . O ,jos būna vogtos . Ir ieško jų po visus torrentus .
Aš gerai pamenu  , laikus ,kaip kompai buvo 386 , 486  . Pamenu kaip firma nusipirko pirmą pentiumą . Buvo fantastiką . Pamenu ir 98 win ir 2000  , paskui xp .Tuo metu  dar nebuvo sukurta unix .
Pradžioje unix buvo pradėta naudot serveriose , kaip saugi os . Tik po kiek laiko sukurta grafinė aplinka .
Bet ,kaip aš tiek laiko naudojau windowsus ir apie juos tikrai žinau  ir todėl pradėjau naudot Linux,ą . Pradžioje dėl saugumo .Saugumas , prasidėjo nuo to ,kad žaisdamas lengvai įmečiau trojaną  pažįstamui ir jį sekiau tris mėn . Pas jį buvo kasperski anti virusinė ir trojano nepagavo . Paskui Linux,am tobulėjant  dėl paprastumo .
Šiuo metu mokų naudotis Windowsais , MAC ir Linux,ų  Opensuse , Kubuntu/Ubuntu ,Caentos distribucijomis  . Jai jau tiek mokų , manau man nei viena linux,ų distribucija nebaisi .Ko nežinau žino googlė ir panašus ,kaip šis forumai kur gauni atsakymus .
Tai patikėk , žinau minusus ir Linux,ų ir windowsų . Windowsai turi daug daugiau minusų .

83
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 28 d. 16:43:23 »
Citata iš: vvv2
Citata iš: Evaldas66
Taip rašo žmogus kuris nemoka ir nežino kaip naudotis linux,ais.
Sutinku, kad namie PC su windows os gali tarnaut kaip rašomoji mašinėlė.
Linux os galima naudot firmose, pardavinėt negalima .

1. Aš nesu šališkas, juo labiau ne prieš LINUX.
2. Kadangi LINUX laisva licenzija draudžia iš jos gauti pelną, reiškia ji skirta tik namams.


Išvada:
a) Namų vartotojui LINUX super/duper galimybės nereikalingos.
b) Namų sąlygomis LINUX turi tik 'firefox' ir 'openofice', kitų paketų gali susirasti tik specialistas, net mp3 ar avi...

:(
Ne

Linux,ą galima naudot visur  ,tik pardavinėt ne . PVZ  :  serveriai.lt   naudoja centos  (Serverinė atviro kodo Linux distribucija)  Galiu ne vieną pavyzdį duot .Manau adminas tai gali paaiškint daugiau .
Openofice niekuo nenusileidžia MS office .  Dėl naršyklių , visas naršykles įskyrus EI  gali susidiegt . ( Labai norint galima turėt ir EI ,bet jį reikalinga tik pasižiūrėt ,kaip atrodo tavo sukurta svetainė ,nes blogesnės naršyklės už EI nematęs )  Tik operą reik diegt iš oficialios svetainės .
Dėl mp3    :)  Matau tu visai nežinai kas yra linux,as   :D   Įsijungus bet kokią media programa ,visi codekai automatiškai susimeta.  Aš ne laikau savęs specu , bet Linux,as paklūsta man  . Ir jai man primokėtu ,aš vis tiek nenaudočiau MS produkcijos .Jai reikėtu rinktis iš komercinių os rinkčiausi MAC .Bet tik ne windows ,pačią nesaugiausia ,ryjančia daug resursų ir perdavinėjančia mano duomenys kitiems .
Windowsam toli iki Linux,o . Ateitis priklauso atviram kodui . Ne bent esi visai ne gabus ir mašinaliai išmokęs naudot vieną win ir nesugebi nieko daugiau .

84
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 28 d. 13:53:13 »
Citata iš: vvv2
Citata iš: GODhack
Tai jei tau niekam nereik interneto nei jokio rimto darbo, tik panaudoti kompiuterį vietoj rašymo mašinėlės..

1. Mes kalbame apie eilinius vartotojus, o ne apie superkompiuterius.
2. LINUX, nors ir laisva, bet naudoti pelno tikslams draudžiama.


p.s.
.. taigi taip ir gaunasi, LINUX namuose veikia tik kaip rašomoji mašinėlė 'openoffice' ir dar 'firefox' naršyklė..


:)
Taip rašo žmogus kuris nemoka ir nežino kaip naudotis linux,ais . Išmokęs su parazitine os windows ir toliau nemato . Sutinku ,kad namie pc su windows os gali tarnaut kaip rašomoji mašinėlė  ir siųsti tavo duomenis kitiems .
Linux os galima naudot firmose ir panašiai . Pardavinėt negalima .

85
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 27 d. 11:40:59 »
Šitas mano postas senas . Šiuo metu apsistojau ties "Kubuntu " .Pamilau ne standartiškai kde aplinką . Nors prieš gnomą nieko blogo neturiu .
Kad linux,as ne visai tinka žaidimams , tai taip .Šventa teisybė.
Bet darbui ,programavimui , bet kokiam ir visiems kitiems darbams labai tinka .
Net sunku parašyt kiek viskam tinka . Galiu parašyt , kam netinka ,bus trumpiau .
Kaip jau sakiau geimams netinka .  Gimp programa neturi CMYK  (Bet esu girdėjęs , kad yra kažkoks papildinys .Man nereikia nieko ruošt poligrafijai , tai nesidomiu tuo ).
Netinka projektuotojams kurie naudoja "autoced" pilną programą .Nors atviro kodo programų projektavimo pilna ir dvimatėje ir trimatėje erdvėje  .Dar lygtais  corel draw ne visus formatus atidaro programa "Inkscape"  .
Daugiau Linux,as windowsus lenkia viskuo . Net Linux,as taip pažengė į priekį ,kad Linux,ą naudoti gali   ir paprasti vartotojai ,kuriems reikalingas skype ir one.lt  + facebook .  Paprastiems vartotojams viskas yra grafinėje aplinkoje ir programų diegimas ir visą kitą .

86
Apie orą / dd
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 22 d. 12:08:18 »
Dar vienas klausymas ,susijęs su dd ir Photorec :

Ar yra kokia programa ,su kuria galima būtu sukurt virtualią laikmeną  ,kaip usp flashiuką , ar SD kortelę  ir panašiai .

 Ir į tą laikmeną įkelt  padarytą kloną - atvaizdą su dd programa  ir kad  virtualią laikmeną atpažintu Photorec ir Testdisk programos  .

Padarytą iso atvaizdą iš CD/DVD atsidaryt nėra problemų . Bet padarytą atvaizdą  iš kitų laikmenų  neatidarau .

87
Kitos TVS / Joomla
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 20 d. 14:10:02 »
Jau senai padariau , radau joomlai  gerą skelbimų lentą .Tik šitos svetainės neišreklamuoju .

http://www.autostoptravel.eu/   (Gal turit minčių ,arba norit administruot ją ?  Arba už simbolinę kainą nupirkt ?   )

 Tokius pačius skelbimus padariau ir kitoje savo senesnėje svetainėje ir išverčiau į LT kalbą .

http://www.sunys.xz.lt/index.php?option=com_aclassf&Itemid=105  .

88
Apie orą / dd
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 04 d. 14:03:25 »
Ačiū .Labai padėjo .  
Rezultatas toks kokio nesitikėjau   :)

89
Apie orą / dd
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 03 d. 22:09:26 »
Vėl ne aiškiai suformulavau klausymą .
Man reikia atkurti ištrintus duomenys iš laikmenos ,tiksliau SD .
Gavau patarimą iš žmogaus kuris tai daro . patarė su dd pasidaryt kloną ,o toliau  ...........  ieškok pats .Bet nerandu programos su kurią galėčiau atkurt duomenys iš klono.
Su  "mount /iso/failas.iso /ant/kazkur -o loop "   viskas aišku .  Bet su dd padaryto klono iš SD   nenuskaitys ,tai yra neatkurs ištrintų failų .

90
Apie orą / dd
« Įrašytas: 2010 m. Gruodžio 02 d. 19:53:33 »
Sveiki ,senokai buvau čia ,bet aišku kaip reikia kažko tik tada pasirodau   :cool:
Neradau kur sukurti tokią temą ,tai sukūriau čia :
Gal kas naudojot  dd programėlę kuri veikia tik terminale ir standartiškai  bent ubuntuose ir kubuntuose yra .

Aš su ją laisvai pasidarau bet kokio įrenginio kopiją - atvaizdą

  "  sudo dd if=/dev/..............of=/home/........................  "  
Žinau kad su kažkokią atviro kodo programa ,galima atvaizdą perskaityt - atidaryt . Tai yra atkurti pvz ištrintas nuotraukas iš įrenginio ar panašiai .
Bet nerandu su kokia . "Testdisk" netinka .Testavau .

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8