Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Evaldas66

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 8
31
„GIMP“ / kajp padaryti lietuviskai
« Įrašytas: 2011 m. Balandžio 14 d. 17:25:30 »
Dabar jau aš pasimetęs.  Jau kiek laiko pas mane naujai sumesta kubuntu  ,  maždaug 2 mėn  , bet gimp,as vis nesusilietuvina . Dar taip nebūdavo . Visą laiką maždaug po dviejų savaičių susilietuvindavo  :(

32
„Mozilla Firefox“ / Saugaus ryšio užmegzti nepavyko
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 29 d. 23:30:34 »
Taip  .Kol nebuvo įdėjęs "print screen  "   buvo neaišku    :D

O  ,čia šiaip  .  Prisijungimas prie šito forumo  :

https://forumai.akl.lt/        

Arba paprastai  

http://forumai.akl.lt/

Aš taip jungiuosi prie savo svetainės admin meniu .   Su https://....    Aišku susikuriu išimtis naršyklėje . Taip darau  šiaip  , dėl saugumo .  Bet taip buvo kielėms mano  draugams , kurie norėjo prisijungti prie gmailo  . Ir jie abu turėjo "Zebra " internetą . Aišku  laikrodis gerai rodė   :D   .  Kodėl taip  , nežinau . Vienam sukūriau išimtis  naršyklėje  ,kitam gavosi problemą išaiškint telefonu   :D

33
„Mozilla Firefox“ / Saugaus ryšio užmegzti nepavyko
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 29 d. 18:16:58 »
Citata iš: kuzmars
Sveiki.Su Mozilla firefox nieikaip negaliu ieiti i Add-ons for Firefox tinklialapi,ismetineja tokias lenteles :  Presentation1.pptx - 330.5 Kb   Yra ir kitu tinklialapiu kur mozila nenori pasijungti. Su ie narsykle pasijungi per vargus,bet irgi ismetineja visokias lentes ,kad nesaugus rysis ir t.t.Kame cia gali buti problema?.aciu uz atsakymus

Pagal jūsų duotą nuorodą man iš pirmo karto atidarė tokį langą  :Dėl to  , kad naršyklė rašo  "Nesaugus ryšys "  , tai jau čia ne naršyklė kalta . Bet kiekviena naršyklė  , kaip čia pasakius , printina , atvaizduoja  gautą informaciją savaip .Labai ilgas dialogas butu apie tai .
Ne mažai atveju  man pasitaikė  , kaip draugai bando jungtis prie https://........     turintis "zebra" internetą . Tai irgi rašo nesaugus ryšys .  Bet čia nieko baisaus jai jūs jungiatės prie svetainių kurias labai gerai žinot .Jums belieka tai svetainei sukurti išimtį .

34
„Mozilla Firefox“ / Nepavyksta įsiminti paieškos nustatymų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 24 d. 12:01:23 »
Manau  , kad google paiešką .
Jai tai  , tai manau neturėtu būt sunkumų .Reikia susirast nuostatas , ten įvest "Pradžios tinklapis " www.google.ru . Ir viskas .
Bet dar geresnis variantas , jai vienas naudojat savo pc , tai susiinstaliuot firefox rus kalba .

http://fx.yandex.ru/?adwru&gclid=CMSm5rX35qcCFcI63godgHQXbQ  

Jai iškils problemų , galiu padėt ir rus kalba  paaiškint .
Pasižiūrėjau pas save . Ir gal jūs nustatęs google.ru  , apačioje nenuspaudžiat nuorodos , ten kur pažimėjau raudonai  :


35
Kitos naudingos programos / Web cam
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 23 d. 13:08:50 »
Turi mintyje   vaizdo plokštės rezoliucijas  keist ?

36
Kitos naudingos programos / Web cam
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 22 d. 12:45:01 »
Tai ką man sugalvot dar   ?   :)
Blemba trūksta žynių . "Zonemider" nepaleidžiu . O ,noriu matyt per atstumą ką rodo mano web kamera .(Būtu gerai ir įrašinėt ką rodo)
Su kokiomis programomis dirba tiesioginio vaizdo kameros ? Logiškai galvojant tiesioginio vaizdo kameros prijungtos prie serverių . O labai daug serverių dirba ant linux,o . Lietuvoje kiek matau be veik visi hostingai sukasi su centos,ų . Jai nieko nėra deb  , gal kas yra rpm .

37
Kitos naudingos programos / Web cam
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 15:09:37 »
Padariau bandymą .
Sukūriau html failą  , jame parašiau eilutę  
Citata

Ir kol failas buvo ant darbastalio  , tai aš jį pamėginau atsidaryt su forefox,u .
Rezultatas : firefox neatsidaro , bet web kam pradėjo veikt .(užsidegė lemputė kameros )
Paskui aš tą failą  " index.html  "  įmetu į aplankalą , pavadinimu kamera . Ir aplankalą įmetu į localhostą .
Surinkus  http://localhost/kamera    , kamera nepradeda veikt , o naršyklė printina tik  neatsidariusio paveikslėlio ikoną .
Kaip aš dar galiu paleist web kamerą naršyklėje ?  Kažkaip įmanoma turėtu būt ir be  "zoneminder" programos .

38
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 13:38:37 »
PS  :  pas draugą kompe windowsose nepadarau kad rodytu failų galūnes . Kaip padaryt ? Ir kaip sukurti windowsose html failą  ?  
Juokinga  , bet ..............     :D  :D  :D

39
„Mozilla Firefox“ / Firefox korteliu atvertimas
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 09:57:26 »
Citata iš: asasas2
Sveiki. Reiktu pagalbos su korteliu atvertimu. Visada atversdavau nauja kortele paspaudes arba + arba tiesiog 2 kartus ant juostos. O dabar kaip paspaudziu pliusa neativercia nauja kortele. Nezinau kas cia pasidare. Ka galit patart,ka daryt kad vel butu kaip seniau? :)
Lengviausias kelias būtu toks : išsisaugot adresyną . Po to ištrint visiškai firefox , nepamiršt trinant pažymėt ,kad ištrintu ir visus nustatymus.Susiinstaliuot iš naujo .Gal dar prieš instaliavimą pamėgint išsivalyt kompą su šituo  http://www.lavasoft.com/products/ad-aware_se_personal.php  . Dėl visą ko . Nes ieškot klaidu  užima daug laiko . Bent aš taip daryčiau . Gal kiti patars ką geriau .

40
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 20 d. 12:59:53 »
Kartais perlenkiu lazdą   :) sutinku .
Nes mažai yra informacijos apie Linux,ą . Dažnas galvoja  , kad Linux,as tik komandinės eilutės  .
Bet ir windowsose yra komandinė eilutė   pvz  : ipconfig    ir dar kelios  .
Mažai kas žino  ,  kad  linux,e jai nori galima pilnai išsiversti    be komandinių eilučių . Net ir ubuntuose . O  Opensusei iš vis net nereikia ifconfig  , nes viską matai grafinei aplinkoje .
Bet man lengviau yra intalint sudo apt-get install ............   ,arba trint  sudo apt-get remove --purge........   .Man tai lengviau .Bet tai galima ir be to .Viskas yra grafinėje aplinkoje .
Kaip kurie pasako ,kad labai mažai yra atviro kodo programų linux,e . Kad visos geros programos mokamos .
Tai , kaip žmogui paaiškint ? Jai jis teigia net nepasidomėjęs .
Sutinku ,kad yra mokamų programų , tai normalu . Bet windowsistus erzina  , kad tokių programų nėra nulaužtu .Be veik nėra . Esu matęs vieną emuletorių nulaužta  , jai neklystu cadega .Bet man nereikia komercinių  ,pilnai išsiverčiu su atviro kodo programomis .

41
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 19 d. 14:25:09 »
Citata iš: GODhack
Jo man irgi neprireikia, nes as juos i menesi isijungiu koki karta.

    Jai norisi kokį geimą pasileist  :D  
Aš irgi tokios nuomonės . Nors esu išbandęs visokius windows emuliatorius , bet priėjau išvados , kad geriau nereikia .Tad kompe yra stalčiukas  hardui iš seno kompo . Į stalčiuką įsimetu kokį harda  Linux,ų kitai distribucijai pasitestuot , windowsus kartais susimetu  , jai užsimanau pageiminti .

42
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 19 d. 12:22:51 »
Citata iš: RQ
Perkėliau į „Apie orą“. :)
Labai gerai  :)
Taip tobulų sistemų nėra .Aš  esu tik šiaip mėgėjas , gal kartais moku ir žinau daugiau nei eilinis paprastas vartotojas . Bandau mokytis php   ir bandau suprast serverių administravimą  su centos,ų.
Mano pažįstami , kartais paprašo patvarkyt jų pc .Jau ne vienam paprastam vartotojui sumečiau linux,ą . Vienai jaunai mergaitei ,kaip sumečiau iki šios dienos neturi ji jokių problemų  jau greit bus metai  .Dar keliems irgi panašiai.Vienam savo geram pažįstamui kuris vyresnis už mane apie 20 metų jau prieš 3 metus sumečiau Linux,ą , tai su pc neturi jokių problemų. Čia tokie žmonės kurie naudojasi tik internetu , klausosi muzikos žiūri filmus ir siunčiasi juos .
Mano išvada  , kad Linux,as tinka ir paprastiems vartotojams .Bet tokie dažniausia bijo jo . Ir tokie vartotojai , kaip taisyklė lando internete po visokius free game  , o ten pilna visko , pasiūlo instaliuot vieną ar kitą exe failą , kad pasileistu geimas ,o su tuo failu prilenda visko .Paskui po poros mėn. skundžiasi ,kad kompas stringa.
Aš Linux,u naudojuosi jau maždaug virš 5 metų .Problemų atsiranda .Nes noriu kartais daugiau .
PVZ  : temoje "Reikia pagalbos........."  -> "Web cam" .
Linux,as  pripratina žmogų naudotis legaliomis programomis .PVZ  : manęs dabar net ne prašyk atsiųsti kokią nulaužtą programą .Jai kam ko reikia , patariu susirast kažką iš atviro kodo arba šiaip nemokamu programų .
Windowsistai pasižiūri į mane ,kaip į kokį avigalvį .Jų supratimu , kas nemoka ,tas blogai .
Suprantu  , kaip žmonėms reikia kažkokio super softo . O  jo analogo Linux,e nėra . (Gaila , bet kol kas taip pasitaiko ) .Tada nėra išeities ir reikia naudot windowsus .
Noriu tavo nuomonės apie tai   :) Kur aš klystu   :)

43
Kitos TVS / punbb
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 18 d. 22:50:56 »
Tikriausia pirmą kartą punbb pamačiau čia    :)
Man labai patiko  išvaizda  , kažkoks lengvas ,mielas akiai .
Po tiek laiko sugalvojau išmėgint . Šiandien susimečiau , pasižiūrėjau tikrai fainas  . Labai lengvai susimeta , lengvas admin valdymas.
Reiks dar pasižiūrėt kokių plugins,gų   galima primest . Pirmas įspūdis  geras .Gal kada prireiks tokio forumo  , o gal ir ne .Bet smalsu sužinot ir apie šitą tvs,ą     :)

44
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 18 d. 21:23:49 »
Jai išskirsi  , tai yra perkelsi temą   tai butu įdomu padiskutuot .
Kiek pasiskaitinėjau apie tave  ,esi ne blogas programuotojas .

45
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 18 d. 17:59:34 »
Citata iš: RQ
Citata iš: Evaldas66
Naudojant dažnai internetą  su windows os  , reikia maždaug į pusę metų kartą perinstaliuot windowsus.
Tai priklauso nuo kompiuterio naudotojo. Bent jau man to neprireikia.


Plati tema ir galima būtu diskutuot . Aš esu aršus M$ priešininkas ir didelis atviro kodo gerbėjas.
Ir kadangi toks esu , tai mano manymu nei vienoje Linux distribucijoje tokių "bėdų " nebūna .Windowsose taip .
Ir kaip pradeda "lyst ' tokios "bėdos "  lengviau perinstaliuot os nei  taisyt tas "bėdas". Tikriausia sutiksi su manimi , kad jai lenda tokios" bėdos "  , neatmestina galimybė  , kad kompas užkrėstas .Ir net gali būt , kad koks" draugas"
įmetęs kokį keylogerį .

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 8