Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Evaldas66

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8]
106
AK sėkmės istorijos / Cathedras and the Bazaar kritika
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 09 d. 17:58:46 »
Citata iš: Chabbrik
. Beje, kaip viena is jau dalyvaujanciu FLOSS diegime saliu minima Lietuva.

Malonu, kad bent kazkur esame prie pirmaujanciu pagal pozityvius rodiklius. :)

Kol taip bus ,tai spėsiu ir numirt nepatęs to .Nes nebent tik kažkur ,kažkas kalba .Tik.
Dažnai bendrauju su mokytojais ir pasikalbu su informatikos mokytojais , tai ......  tikrai nesuprantu , kokių būdu tai bus pasiekta .

107
„osCommerce“ / kaip perkelti osCommerce i kita domena?
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 09 d. 17:52:01 »
Pats paklausiai , pats atsakei :)
Teisingai , viskas paprastą . reikia ir mysql perkelti  :D
Tik pastebėjimas , mysql reikia nors kartą per mėnesį nusikopint į savo kompą ,šiaip ,atsargai     :)

108
„osCommerce“ / Kas gali sukurti e-parduotuve?
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 25 d. 17:54:11 »
Žinau vieną patyrusi programuotoją ,gerą draugą ,kuris šiuo metu kaip tik vygdo tokią veiklą.Jis Vilnietis .Jai pageidaujat , susisiekiu su juo telefonu.Su manimi galima susisiekt per svetainę www.sunys.xz.lt ->kontaktai . Forume atvira formą savo e-meilo nelinkęs rašyt   :)

109
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Opensuse 11 ir 11.1
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 23 d. 19:55:53 »
Pradėjau suse naudot nuo 10.2 versijos .Ankščiau naudojau kubuntu.Kaip pasirodė 11 opensuse ,likau sužavėtas.
Bandžiau susimest 11.1 versiją .Bet kažkodėl neveikia nei web kamera ,nei pc priedai .KDE4 aplinkoje per mažai įrankių .Teko vėl grįžt prie 11 versijos .Čia viskas veikia ,viskas pasileidžia ,Yast,as dirba puikiai ,atpažįsta visus priedus ,junk kokia nori foto ar video kamerą ,visas atpažįsta.Pas mane KDE3.5 aplinka .
Paaiškink kodėl 11.1 versijoje man niekas neveikia .

110
„GIMP“ / Smile ,2mandvd
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 23 d. 13:28:28 »
Naudoju opensuse 11 .Susimečiau "Smile" bet kažkodėl neišsaugo jau padarytų su ją failų .Ir kitą jai gimininga programėlė 2mandvd irgi lygiai taip neveikia .Ir nesusimeta kitos kalbos .2mandvd tik prancūzų kalba. Programa Mandvd veikia .Neveikia ir "Styler" nors ji man nepatinka.Su "Tovid" nesusitvarkau  :)
Ką galėtumėt patart  ?
Programos "QDVDauthor" ,"Imagination " "Mandvd" veikia puikiai ,bet nėra tokių efektėliu kaip Smile,je . Gal žinot kokią panašią programėlę ,ar kaip pasileist "Smile" ?

111
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 12 d. 13:53:46 »
Ir dar turiu klausymą .Kiek mačiau pc kursus ,visur moko tik su windows os .Tai tas pats jai vairavimo kursuose mokintu tik su vienos markės automobiliais ir sakytu ,kad tik su jais važinėtum ,aišku tos markės gamintojai turėtu tiems kursams mokėt pinigus už jų gaminio reklama. Žmonės imtu pirkt tik tos markės auto .
Kiek žinau MS tokiems kursams nieko nemoka , bet tokie kursai visoje Lietuvoje.
Dar vienas pavyzdys : pamėginkit deklaruot pajamas Linux,ose .Mokesčių inspekcija irgi verčia naudotis mokama os ,tai yra windozėmis .Įdomu ,ką valdžia gauna už tai ?
(Tik nesakykit man ,kad yra "wine" ir galima linux,ose deklaruot pajamas , tai ir pats žinau ir darau taip ,mintys tokia ,kodėl taip yra)
Kodėl "AK" iki šiol dar nekelia tokių klausymų į viešumą ?

112
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2009 m. Rugpjūčio 16 d. 11:05:59 »
Visą tai suprantu .Suprantu ir tai ,kad aš būdamas jau ne ,kaip čia pasakius , ne jauno amžiaus o jau virš ...... sugebėjau išmokt naudotis kitomis os ,kaip su mac ir linux,us ir ne su viena distribucija ,bet išmėginau įvairės distribucijas , tai manau kad visi gali ,nes aš galiu.
Turėjau mintyje ,tai kad , jai gerai pamenat kokios buvo problemos su alaus reklama per krepšinio rungtynes ?
Tokių problemų kol kas niekas neiškelia dėl windozų ,jų prekinius ženklus rodo visi ir visur.

113
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2009 m. Rugpjūčio 13 d. 14:56:24 »
Sveiki , malonu kad yra tokių svetainių , forumų ir aišku žmonių .Be tokių žmonių bučiau iki šios dienos naudojęs "langus" .Linux,us naudoju apie 4 metus .Mačiau ,kaip jie tobulėja .Išbandęs populiarias distribucijas , bet apsistojau ties "Opensuses" .Aš ne esu programuotojas ,esu tik eilinis vartotojas.
Paskutiniu metu pastebiu žiniasklaidoje , kad brukama (mano nemėgstami" windowsai". Kiek bandžiau diskutuot apie tai ,tai manęs niekas neišklauso.
Pasižiūrėkit žiniasklaidoje.Visur minimos tik komercinės programos ir rodomų jų prekiniai ženklai ,kaip pvz : jai kas surišta su nuotraukomis iš karto minima "Fotochopo" programa .Visur .Bet neminima ,kad ir "Gimp" Jai paminėtu Gimp ,tai nepažeistu nieko ,bet "Fotochopas" komercinė ,vadinasi ......... Ir dar daug pvz yra.Jai atkreipsit dėmesį  į kaip kurias TV laidas ir jeigu būna ant stalo padėta koks nors vandens buteliukas ir jai tai nėra laidos rėmėjai ar panašiai tai etiketė užtušuojama , bet jeigu laidoje  rodomas pc ,tai neslepiama joje esanti os ,dažniausia tai būna windows os .Bet  įdomu ar MS sumoka už tokią reklama ?  :D  
Nežinantiems ir nesi dominančiais kitomis os susidaro įspūdis ,kad pasaulyje tik viena os tai windows.Dažnai girdžiu pasakymą , kad jai nemokama tai yra atviro kodo vadinasi bloga.Dažnai palyginu tokiems ,kodėl jie naudoja atviro kodo naršyklę "Firefox"  :D .
Manau toks klausimas turėtu būt iškeltas , o kaip jus manot

PS: gal neaiškiai išreiškiau mintys ,bet manau supratot  :)

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8]