Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - BruZas

Puslapiai: [1]
1
Citata
Linai, taip, aš rašiau jums skriptą. Bet deja dėl užgaišto laiko, kol jis buvo talpinamas, man pasirodė, jog tai paprasčiausiai niekam nerūpi. Manau šiokia tokia konkurencija dar niekam neišėjo į blogą. Pyktis nesiruošiu, tiesiog manau, kad azartas padaryti geriau tik pagerins mūsų puslapių kokybę :)

Gerbiamasis taip dekoju uz skripta , bet jeigu rodosi zegnotis reikia as irgi nesiruosiu pyktis , bet sakyti , kad mire suselinux.lt irgi nemandagu jei taip nera. Scripto talpinimas uztruko del mano klaidos , nes esu moksleivis mokausi gimnazijoje man maziausiai buna po 8 pamokos kaip zinia jos velai baigiasi , atejas as nekimbu prie kompiuterio kaip koks norkomanas istroskes.... as skiriu laiko savo issilavinimui. Taigi Aiwiz linkiu sekmes kurti suse.akl.lt bet siulyciau tau prisideti prie musu cia aisku yra tavo pasirinkimas , bet tu geriau zinai kaip daryti. Siulau draugiskai gyventi toliau ;)

Puslapiai: [1]