Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Eglė

Puslapiai: [1]
1
Gruodžio vidury buvo išleista atnaujinta Baltix GNU/Linux Desktop 3.8.1 versija, kurioje yra ištaisytos 3.8 versijoje esančios startavimo iš CD problemos bei padaryti kiti patobulinimai, naują versiją atsisiųsti galite iš įprastų serverių http://ftp.akl.lt/baltix-linux/ :
http://ftp.akl.lt/baltix-linux/Baltix-Linux-Desktop-3.8.1-2008-11.iso

2
„Baltix GNU/Linux“ / Windows ištrynimas
« Įrašytas: 2009 m. Sausio 05 d. 10:44:27 »
Nelabai suprantu ką reiškia "Įdiegiau į tą pačią particiją" (lietuviškai "particija" verčiama žodžiu "skirsnis")?
Gal gali tiksliau ir išsamiau parašyti kaip tu diegei?
1. Ar diegei grafinėje Linux aplinkoje - pasileidęs Baltix iš CD pradiniame meniu pasirinkai Įdiegti (angl. Install) arba paleidęs Baltix iš CD du kart spustelėjai piktogramą „Įdiegti Linux OS į kompiuterį“ (angl. „Install“), esančią darbalaukyje.
2. Ar Linux diegei būdamas Windows aplinkoje - jei būdamas Windows aplinkoje įkiši Baltix CD tai tuomet automatiškai pasileidžia tokia programėlė, kurioje gali paspausti mygtuką "Įdiegti" ir tada gal įdiegti Baltix Linux į Windows C, D ar kitus diskus - tai gali patikrinti pažiūrėdamas ar Windows C ar D ar kituose diskuose yra aplankas "ubuntu", užimantis daugiau nei 4 GB

Jei tavo žinios Linux srityje negilios, tai paskaityk išsamų Linux įdiegimo vadovą:
http://lt.wikibooks.org/wiki/Ubuntu_Linux_žaliems/Diegimas_iš_Live_CD

3
„Baltix GNU/Linux“ / Kaip įrašyti Baltix-Linux-Desktop-3.8-2008-10.iso į CD-RW?
« Įrašytas: 2008 m. Gruodžio 04 d. 11:36:50 »
Panašu, kad CD, iškepti iš Baltix 3.8 iso startuoja ne ant visų kompų - aš pati išbandžiau tą patį CD ant kelių kompų ir ant vienų pasileidžia, o kiti kompai sako, kad įkištas non-bootable CD...
Užsikrauk pradinį CD menių iš bet kokio Baltix ar Ubuntu  CD (tinka 2007 metų ir naujesni) ir tada įkišk naują Baltix 3.8 CD. Tuomet tiesiog paspausk Enter pirmo meniu punkto ir užsikraus naujas Baltix.

Puslapiai: [1]