Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Jurgis Pralgauskis

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6]
76
Kitos TVS / svetainių sistemos
« Įrašytas: 2005 m. Gruodžio 06 d. 23:55:30 »
na, pagalvojau, reiktu pasisteminti php gėrį, ypač dažniausiai naudojamas turinio valdymo sistemas (TVS) ar bent svetainių sistemas (kas kaip nori, tas taip vadina). Bendram supratimui apie TVS kažkada rašiau straipsniuką į Kompiuteriją. Čia minėsiu tik tas, kurios mano žiniomis yra sulietuvintos.

kiek žn, populiariausia mambo/yoomla (del juridiniu reikalu nuo 2005 vidurio http://mamboserver.com/ benruomene persimete i http://joomla.org/  atsaka). Yra paruostu fainu dizainu, gerai tinka naujienoms ir šiaip info pristatymui, bet nelabai bendruomenėms.
jei info nedaug ir nebutina mysql, siulau http://cmsimple.dk , yra ir sulietuvinta.
Objektiškai orientuotas ir gerai bendruomenėms tinkantis yra http://xoops.org (ir http://xoops.lt). Prie visko galima nesunkiai prijungt komentarus. Yra daug info/straipsniu pateikimo moduliu.
Kiek girdėjau, gera yra ir http://e107.org sistemele - principai panašūs kaip xoops.
http://Drupal.org yra weblogas su gerai išvystytom info pateikimo galimybėm.
Jei reikia paprasto weblogo - http://WordPress.org
iš forumų, dažniausiai naudojama phpBB, tačiau daug kas sako, kad ji ne itin saugi, ir jei ypatingų navarotų nereikia, pamėginkit http://punbb.org
Jei reikia nuotolinio mokymo sistemos - http://moodle.org (http://moodle.projektas.lt) - galinga sistema, tad reikia nemažai serverio resursų

Jei jums čia per mažas pasirinkimas, užsukit http://opensourcecms.com :)

Na gal kam klausimų kils ar pastabų/papildymų :)

77
Kitos laisvosios operacinės sistemos / kuo skiriasi *BSD?
« Įrašytas: 2005 m. Lapkričio 18 d. 12:36:01 »
FreeBSD, OpenBSD, NetBSD

jei galima 2-5sakiniais - o dar geriau, kad prie kiekvieno forumo trumpai parasytumet, kam kuri OS dazniausiai naudojama :)

aciu

78
Programavimas / Perl?
« Įrašytas: 2005 m. Lapkričio 18 d. 12:24:32 »
o kodel perla pamirsom? :)
ir gal net geriau python+perl+ruby i viena foruma deti - nes jie tokie labiau alternatyvus, ir tie, kas domisi alternatyvom, greiciausiai domesis visais jais :)
o PHP beveik ir nereikia, gi yr php.lt

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6]