Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Rimas Kudelis

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
91
„Mozilla Firefox“ / Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2010 m. Spalio 16 d. 09:06:37 »
Na, kol nieko geresnio nesugalvojam, galima. Nors tikriausiai galima ir pašalinti, vargu, ar kas šia ieškykle naudojasi...

92
„Mozilla Firefox“ / Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2010 m. Spalio 14 d. 23:36:27 »
Norėčiau prikelti šią temą prieš išeinant „Firefox 4“. Kadangi ieškykles ketinama keisti angliškose naršyklės versijose, būtų gerai tai padaryti ir man. Pats procesas bus vykdomas per „Bugzillą“, tačiau padiskutuoti galėtume ir čia.

Angliškų „Firefox“ versijų ieškyklių sąraše bus du pakeitimai: panaikinamos ask.com bei creativecommons.org ieškyklės, o trečiuoju numeriu pridedama bing.com. Lietuviškas ieškyklių sąrašas iki šiol buvo identiškas angliškam (išskyrus naudojamą Vikipedijos atmainą), tačiau dabar aš mąstau jame atlikti šiokius tokius kosmetinius pakeitimus, mažų mažiausiai – atsisakyti „Yahoo!“ (nes jie iki šiol neturi lietuviškos versijos) ir galbūt pakeisti naudojamas „Amazon“ bei „eBay“ versijas į britiškas (iš Jungtinės Karalystės paprastai pigiau kainuoja siuntimas plius nereikia papildomai mokėti muitų). Seniau norėjau čia įdėti lietuviškas komercijos svetaines (ir search.delfi.lt, bet ar man vienam atrodo, kad tai visgi būtų beprasmiška?), bet išgirdau atsiliepimų, kad mano siūlytoje pigu.lt kai kurios prekės yra brangesnės net už tikrose parduotuvėse Vilniuje parduodamas prekes, nekalbant jau apie užsienio internetines. Tiesa, galbūt situacija yra kiek kitokia su tuktuk.lt? Gal kas turi praktinės patirties šiais klausimais?

Taigi, kol kas preliminariai galvoju apie tokį sąrašą:

google
bing
amazon.co.uk
eBay.co.uk
lt.wikipedia.org

Lieka dar viena laisva pozicija, kurią arba galima būtų palikti ateičiai, arba užpildyti kažkuo iškart. Gal verta palikti ateičiai?

93
„Mozilla Firefox“ / Mozilla neisimena slaptažodžių
« Įrašytas: 2010 m. Spalio 11 d. 11:00:32 »
O ar žiūrėjai kur sakiau?

Ką tik dar vieną galimybę sugalvojau: šalia mygtuko „Rodyti slaptažodžius“ yra mygtukas „Išimtys“, atveriantis svetainių, kuriose slaptažodžiai niekad neįsimenami sąrašą – gal ką nors įtartino pamatysi jame?

94
„Mozilla Firefox“ / Mozilla neisimena slaptažodžių
« Įrašytas: 2010 m. Spalio 02 d. 22:37:12 »
Hm, bent jau akivaizdaus tai nieko nematau...

Marsuli, pabandykim kitaip: nueik į „Firefox“ nuostatas, spustelk kategoriją „Saugumas“ ir joje mygtuką „Įrašyti slaptažodžiai“. Atsivers slaptažodžių langas, jo viršuje į filtro lauką įrašyk „ikariam“, o apačioje spustelėk mygtuką „Rodyti slaptažodžius“. Įdomu, ar pamatysi ten savo įsimintą slaptažodį? Jei pamatysi, jei su juo yra tik viena eilutė ir jei jis teisingas, tuomet net nebežinau ką patarti... Nors tikriausiai bet kuriuo atveju nebežinosiu...

95
„Mozilla Firefox“ / Mozilla neisimena slaptažodžių
« Įrašytas: 2010 m. Rugsėjo 29 d. 10:08:04 »
Ar galima sužinoti, kokia tai svetainė? Ar kartais nebus ta forma joje per JS įkeliama?

96
„Mozilla Firefox“ / Mozilla neisimena slaptažodžių
« Įrašytas: 2010 m. Rugsėjo 28 d. 12:38:14 »
Citata iš: Marsulis
Toje kur man ir reikia, bet aš prieš savaite windows perinstaliavau, tai prieš perinstaliavima viskas buvo gerai, o po to isimena tik loginus.

Gal ta svetainė nenori, kad naršyklės jos slaptažodžius įsimintų (žiauriai nemėgstu, kai jos tai daro). Pažiūrėk, ar ši funkcija veikia kitose svetainėse.

Seniau buvo toks „Firefox“ priedas, kurio pagalba daugumoje svetainių tas nenoras leisti įsiminti slaptažodžius buvo ignoruojamas. Deja, jis nebeveikia su 3.5 ir naujesnėmis „Firefox“ laidomis...

97
„Mozilla Firefox“ / Mozilla neisimena slaptažodžių
« Įrašytas: 2010 m. Rugsėjo 27 d. 16:48:24 »
Citata iš: Marsulis
Sveiki.
Jau kokia savaite, naršau, knisuosi bandydamas išsiaiškinti kodel pas mane mozilla po windows perinstaliavimo nebeisimena slaptažodžiu,jau daug ka išbandžiau- ir varneles visur sudetos ir t.t
Manau čia gal kas pades?
Login isimena o slaptažodžio neisimena, nors ir iššoka viršuje langelis kuris klausia ar isiminti, paspaudi isiminti, uždarai pslp vel eini ten kur buvai ir vuolia Login atsimena o pasword tuščia.
Labas,

ar čia visose svetainėse taip?..

98
Kitos biuro ir raštinės programos / Reikia optinio teksto atpažinimo (OCR) programos
« Įrašytas: 2010 m. Rugsėjo 25 d. 18:35:34 »
Dar yra toks „Tesseract OCR“. Plačiau apie ją – čia.

99
Į pagrindinį klausimą neatsakysiu, tačiau turiu vieną pastebėjimą – niekad nemačiau, kad „OpenOffice.org“ įdiegiklis siūlytų automatiškai konvertuoti kompiuteryje esančius failus į „OpenDocument“. Paprastai OOo iškelia formato klausimą, tik tada, kai bandoma įrašyti atvertą failą ne kaip „OpenDocument“...

Tiesa, taip ir nesupratau – ar failas, apie kurį kalbi, yra įrašytas „OpenDocument“ (OOo), ar „Office Open XML“ (MSO) formatu? Bet kuriuo atveju pilnai gali būti, kad pats failas dėl vienos ar kitos priežasties susigadino. Pabandyk paieškoti „Google“ informacijos apie tai, kaip pašalinti slaptažodį tokio tipo faile arba kaip atstatinėti tokio tipo sugadintą failą. Gal ką nors naudingo atrasi...

100
„Mozilla Firefox“ / Dingo priemonių juostos
« Įrašytas: 2010 m. Rugpjūčio 09 d. 09:13:20 »
Citata iš: Joana
negaliu niekaip atstatyti priemoniu juostas. ir jusu instrukcija nepadejo :(  :(
O kas su jomis? Visos dingo, ar tiesiog išsidarkė?

101
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 29 d. 21:16:11 »
Citata iš: Miglė
Labai jums dėkoju už pagalbą. Pavyko sutvarkyti. Jei dar iškils panašių problemų, kreipsiuosi.  :)

Tai papasakokite, kaip gi ten buvo.  ;)

102
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 28 d. 20:32:33 »
Gali būti ir virusas, nors į paniką dar nepulčiau. Ar perkrovus kompiuterį failas irgi neišsitrina? Jeigu ne, pabandykite jį paleisti „Safe mode“ režimu (berods Ctrl mygtuką reikia laikyti jam kraunantis, prieš pasirodant „Windows“ logotipui, kad meniu iššoktų) ir ištrinti tada.

Dar vienas variantas – gali būti, kad tiesiog truputį (o gal ir smarkiai) pagriuvo failų sistema. Atverkite „My Computer“, spustelėkite C diską pele, tada spustelėkite jį dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite „Properties“. Atsivėrusiame dialoge pasirinkite kortelę „Tools“ ir joje spustelėkite mygtuką „Check for errors now“.

P.S. Atrodo, teisingai surašiau. Pas mane „Windows“ sulietuvinta, tad galiu tik iš atminties angliškus užrašus vardinti... :)

103
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 28 d. 19:44:10 »
Panaikinti neleidžiama, kai failas naudojamas.

Gal visgi „firefox.exe“ procesas yra paleistas?

104
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 27 d. 22:04:32 »
Citata iš: Miglė
Taip. Lygiai tą pačią. Anksčiau šitą problemą sutvarkiau taip, kaip patarėte Beatai. Tačiau dabar tiesiog nėra ko pašalinti iš tos lentelės. O "Firefox" vis tiek neatidaro.

Gerai, bandykite tada taip:
Atverkite Start → Run dialogo langą, įrašykite į laukelį tekstą %APPDATA%. Atvertame failų naršyklės lange keliaukite į aplanką Mozilla, jame į Firefox, tada į Profiles, tada į (turbūt) vienintelį profilio aplanką (vardas bus panašus į abc123kk.default). Pažiūrėkite, ar jame yra failas parent.lock ir, jeigu yra, ištrinkite. Tada bandykite paleisti „Firefox“ iš naujo.

Parašykite, ar padėjo.

105
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 27 d. 20:46:45 »
Citata iš: Miglė
Ne. Tiesiog po kiekvieno bandymo atidaryti išmeta tą lentelę. Pabandžiau paleisti kompiuterį iš naujo, bet tai nepadėjo.
Kokią būtent lentelę išmeta? Ar tą pačią, kurią metė Betai?

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11