Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Rimas Kudelis

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
61
„Mozilla Thunderbird“ / Pašto serverio tipo keitimas
« Įrašytas: 2011 m. Gegužės 19 d. 08:28:03 »
Citata iš: Diobrin
Sveiki,
noriu pasikeisti pašto serverio tipą iš POP į IMAP. Kaip tai padaryti nekuriant paskyros iš naujo?
Sveiki,
atsiprašau dėl pavėluoto atsakymo. Manau to padaryti tiesiog neįmanoma, bent jau pati programa tokios galimybės „gamykliškai“ nesuteikia.

Beje, IMAP nuo POP3 juk labai stipriai skiriasi: IMAP atveju laiškų pagrindinės kopijos laikomos serveryje, kai POP3 atveju – jūsų kompiuteryje. Net jeigu rastumėte būdą programą „apgauti“, kad ji paskyrą staiga imtų laikyti IMAP paskyra, greičiausiai tai jums kainuotų visus laiškus, nes programa, jų neradusi serveryje, juos tiesiog pašalintų ir iš kompiuterio saugyklos.

Mano patarimas būtų susikurti naują paskyrą (senąją kokiu nors būdu padarant neaktyvia, kad paštas joje nebebūtų tikrinamas – pvz., pakeičiant joje serverio duomenis), o tada pele pertempti laiškus, kuriuos norite pasilikti, iš vienos paskyros aplankų į atitinkamus kitos paskyros aplankus. Tuomet perkurkite naujojoje paskyroje pašto filtrus, jeigu juos naudojate. Tik tada (geriausia – luktelėjus dar bent porą dienų) patarčiau pašalinti senąją paskyrą.

62
„Mozilla Firefox“ / neina atnaujinti firefox
« Įrašytas: 2011 m. Gegužės 19 d. 08:19:30 »
Citata iš: db
noriu atnaujinti is 3.6 i 4.0. viskas atsinaujina bet paskui atsiranda lentele "priedu suderinamumo patikrinimas" ir viskas pakimba, ir visos kitos programos pradeda strigti. kai vel atnaujinu i 3.6 viskas eina kuo puikiausiai. kame problema
O ar bandėte palaukti kiek ilgėliau? Iš to, kad ir kitos programos pradeda strigti, man panašu, kad „Firefox“ tuo metu tiesiog „suryja“ labai daug atminties arba procesoriaus resursų, tačiau gal tai laikina?
Beje, ar toje šviežiai paleistoje naršyklėje būna daug kortelių (iš ankstesnio seanso), ar tik viena-dvi?

63
„Mozilla Firefox“ / Saugaus ryšio užmegzti nepavyko
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 29 d. 21:42:43 »
Citata iš: kuzmars
Sveiki.Su Mozilla firefox nieikaip negaliu ieiti i Add-ons for Firefox tinklialapi,ismetineja tokias lenteles :Yra ir kitu tinklialapiu kur mozila nenori pasijungti. Su ie narsykle pasijungi per vargus,bet irgi ismetineja visokias lentes ,kad nesaugus rysis ir t.t.Kame cia gali buti problema?.aciu uz atsakymus

Prisipažinkite – ar perskaitėte, kas tame pranešime rašoma? :rolleyes:

Jūsų kompiuterio laikrodis atsilieka pusmečiu, todėl tiek „Firefox“, tiek IE galvoja, kad serverio naudojamas tapatumo liudijimas dar neįsigaliojo. Sutvarkykite kompiuterio laikrodį ir problema bus išspręsta.

Sėkmės!

64
„Mozilla Firefox“ / Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 29 d. 12:35:47 »
Hm, reikėtų atnaujinti sąrašą. Pradedant „Firefox 4“, numatytasis sąrašas yra toks:
[list=1]
  • Google[/*]
  • Wikipedia (lt)[/*]
  • Bing[/*]
  • Amazon.com[/*]
  • eBay[/*]

65
„Mozilla Firefox“ / užveiant langą, kad išliktų kortelės
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 29 d. 11:39:22 »
Citata iš: nezvagulis
Sveiki,
naudoju naujausią 4 versiją. užveriant langą nebeįmanoma palikti tame lange kortelių, t.y., kada vėl paleidus naršyklę, iškart atsivertu ir kortelės, kurios anksčiau, užveriant langą, jame(lange) buvo. Ątsiveria tik pradžios langas...  

 Priemonės>Nustatos - ten kur reikia, varnelė uždėta. Ankstesnėse Mozilla Firefox versijose, nekildavo jokių problemų: užveriant įspėdavo, ar nori kad kortelės liktu...
Gal žinote, ką reiktu padaryti, kad Mozilla Firefox 4 versijoje TAI veiktu?

Sveiki! Nežinau, apie kokią varnelę kalbate, nes varnelės kaip ir nebėra jokios... :) Pažiūrėkite „Firefox“ nuostatose, ar teisingai parinkta paveikslėlyje apibraukta nuostata:


Beje, kad šios nuostatos veikimą labiau užsigarantuočiau, bent jau aš naršyklės darbą baigiu, pasinaudodamas meniu punktu „Baigti darbą“, o ne tiesiog uždarydamas langą. Gal tai ir nėra būtina, bet, jeigu aukščiau parodyta nuostata yra parinkta, o rezultato nėra, tai manau, jog bent jau pabandyti verta.

Paaiškinimas, kuo tai skiriasi: kryžiukas lango kampe užveria tik tą langą, tačiau langų gali būti ir daugiau (pvz., reklaminiai „popupai“ ir pan.). Tuo tarpu meniu punktas „Baigti darbą“ garantuotai užbaigia „Firefox“ darbą, užverdamas visus langus, kurie kitą kartą bus atverti iš naujo (jeigu ši nuostata teisingai parinkta).

66
„Mozilla Firefox“ / Nepavyksta įsiminti paieškos nustatymų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 25 d. 19:36:40 »
Citata iš: viptanas
Sveiki dar kartelį. Problema man tame, kad kai atsidarau dešiniajame naršyklės  kampe aukštai paieškos nustatymus, atsidaro lentelės su kalbom, ten daug kalbų, pažymiu varnele rusų kalbą (kad po Lietuvių kalba esančių puslapių atidarytų jau rusų kalba einančius tinklapius, paskui yra dar varnelėm galima pažymėt filtruot nefiltruot paiešką, kai jau susižymiu paiešką pagal savo norus, yra tokia lentelė apatiniam dešiniajam kampe "išsaugoti parametrus",
Tai kaip suprantu, apie „Google“ kalba eina...
Citata
tad parametru neišsaugo,bet lyg pakimba naršyklė, čia aš apie firefox 4,0, su firefox 3,6 tokių bajerių nebūdavo,viskas kuo puikiausiai išsisaugodavo.
Keista. Man išsaugojo. Tiesa, „Firefox 4“ kitaip atvaizduoja „JavaScript“ pranešimus – gal problema tame?
Citata
kai paleidi naršyklę iš naujo, būdavo toks langelis "savitas pasirinkimas", o dabar tokio nėra...
Nieko nesupratau, apie ką čia.

67
„Mozilla Firefox“ / Nepavyksta įsiminti paieškos nustatymų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 24 d. 11:40:07 »
Sveiki, gal galėtumėte aiškiau ir išsamiau apibūdinti problemą? Pvz., apie kokius paieškos nustatymus kalbate?

68
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 23:59:55 »
Citata iš: Evaldas66
Kartais perlenkiu lazdą   :) sutinku .
Puiku, dėl to ir sutarkim. Nes kai žmogus ateina pasiklausti, kaip jam išspręsti naršyklės problemą, o tu pradedi siūlyti visą OS keisti... Na, manau, yra nemaža tikimybė, kad jis tiesiog nebegrįš į šitą forumą... :)

Citata
Nes mažai yra informacijos apie Linux,ą . Dažnas galvoja  , kad Linux,as tik komandinės eilutės  .
Bet ir windowsose yra komandinė eilutė   pvz  : ipconfig    ir dar kelios  .
Mažai kas žino  ,  kad  linux,e jai nori galima pilnai išsiversti    be komandinių eilučių . Net ir ubuntuose . O  Opensusei iš vis net nereikia ifconfig  , nes viską matai grafinei aplinkoje .
Bet man lengviau yra intalint sudo apt-get install ............   ,arba trint  sudo apt-get remove --purge........   .Man tai lengviau .Bet tai galima ir be to .Viskas yra grafinėje aplinkoje .
Man irgi patogiau, ir net žinau, kodėl – nes „Synaptic'as“ bijo daryti dist-upgrade. Net ir kai pasakau jam, kad nenoriu „safe upgrade“ daryti, jis man vis tiek palieka krūvą varnelių ties atnaujinamais/įdiegiamais paketais pažymėti pačiam. O terminale viskas daug paprasčiau – `apt-get -u dist-upgrade`, ir lauki.
Citata
Kaip kurie pasako ,kad labai mažai yra atviro kodo programų linux,e . Kad visos geros programos mokamos .
Tai , kaip žmogui paaiškint ? Jai jis teigia net nepasidomėjęs .
Pavyzdžiais gi.
Citata
Sutinku ,kad yra mokamų programų , tai normalu . Bet windowsistus erzina  , kad tokių programų nėra nulaužtu .Be veik nėra . Esu matęs vieną emuletorių nulaužta  , jai neklystu cadega .Bet man nereikia komercinių  ,pilnai išsiverčiu su atviro kodo programomis .
Džiugu!

69
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 23:54:20 »
Citata iš: Evaldas66
PS  :  pas draugą kompe windowsose nepadarau kad rodytu failų galūnes . Kaip padaryt ? Ir kaip sukurti windowsose html failą  ?  
Juokinga  , bet ..............     :D  :D  :D
Aplankų nustatymuose  (Folder Options) reikia atitinkamą varnelę pažymėti.

70
Kitos naudingos programos / Web cam
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 23:51:27 »
Citata iš: Evaldas66
Padariau bandymą .
Sukūriau html failą  , jame parašiau eilutę  
Ir kol failas buvo ant darbastalio  , tai aš jį pamėginau atsidaryt su forefox,u .
Rezultatas : firefox neatsidaro , bet web kam pradėjo veikt .(užsidegė lemputė kameros )
Paskui aš tą failą  " index.html  "  įmetu į aplankalą , pavadinimu kamera . Ir aplankalą įmetu į localhostą .
Surinkus  http://localhost/kamera    , kamera nepradeda veikt , o naršyklė printina tik  neatsidariusio paveikslėlio ikoną .
Natūralu, kad šis variantas neveikia. /dev/video0 veikiausiai grąžina visiškai neapdorotus (RAW) video duomenis, o jūs norite, kad juos parodytų naršyklė. Tikrai neverta to tikėtis.

71
„Mozilla Firefox“ / Firefox korteliu atvertimas
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 21 d. 23:46:10 »
Citata iš: asasas2
Sveiki. Reiktu pagalbos su korteliu atvertimu. Visada atversdavau nauja kortele paspaudes arba + arba tiesiog 2 kartus ant juostos. O dabar kaip paspaudziu pliusa neativercia nauja kortele. Nezinau kas cia pasidare. Ka galit patart,ka daryt kad vel butu kaip seniau? :)

Paleiskite „Firefox“ ribotąja veiksena (per pradžios meniu). Jeigu tuomet viskas veikia normaliai, vadinasi, kaltas kažkuris iš naudojamų priedų. Pabandykite juos po vieną išjunginėti, o nenaudojamus ir nereikalingus tiesiog pašalinti.

Pavyzdžiui, štai čia rašoma, jog tokią problemą gali sukelti „Ask Toolbar“ priedas.

72
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 20 d. 11:25:32 »
Citata iš: Evaldas66
Taip tobulų sistemų nėra .Aš  esu tik šiaip mėgėjas , gal kartais moku ir žinau daugiau nei eilinis paprastas vartotojas . Bandau mokytis php   ir bandau suprast serverių administravimą  su centos,ų.
Mano pažįstami , kartais paprašo patvarkyt jų pc .Jau ne vienam paprastam vartotojui sumečiau linux,ą . Vienai jaunai mergaitei ,kaip sumečiau iki šios dienos neturi ji jokių problemų  jau greit bus metai  .Dar keliems irgi panašiai.Vienam savo geram pažįstamui kuris vyresnis už mane apie 20 metų jau prieš 3 metus sumečiau Linux,ą , tai su pc neturi jokių problemų. Čia tokie žmonės kurie naudojasi tik internetu , klausosi muzikos žiūri filmus ir siunčiasi juos .
Mano išvada  , kad Linux,as tinka ir paprastiems vartotojams .Bet tokie dažniausia bijo jo . Ir tokie vartotojai , kaip taisyklė lando internete po visokius free game  , o ten pilna visko , pasiūlo instaliuot vieną ar kitą exe failą , kad pasileistu geimas ,o su tuo failu prilenda visko .Paskui po poros mėn. skundžiasi ,kad kompas stringa.

Taigi... O kas gi tuos „Windowsus“ apvelia virusais ir kitom šiukšlėm – naudotojas ar jie patys apsivelia? Aš tai manau, kad naudotojas per savo žioplumą ir aklą mygtukų maigymą, net nesigilinant, kas tai per mygtukas. Aišku, gali kaltinti dėl to OS, kad ji „leidžiasi“ apveliama, bet aš labai abejoju, ar „Linuxui“ pasiekus tokį pat populiarumą, kokį dabar turi „Windows“, su juo nepradės rastis tos pačios problemos. Todėl aš manau, jog pirmiausia reikia mokyti kompiuterio naudotojus nemaigyti bile ko. Gaila tik, kad jie nelinkę mokytis. Pats turiu giminaičių, pas kuriuos užsukus, nuolat tenka pravalyti tiek „Firefoxą“ nuo visokio brūdo priedų pavidalu, tiek ir pačius „Windows“. Ir svarbiausia, kad niekas niekad nežino, kaip ta ar kita šiukšlė kompe atsirado – visuomet būna sakoma „aš nieko nespaudžiau“. Taip taip... Deja, ten kompiuteriu labai daug žaidžiama, tad „Linuxo“ sudėti negalėčiau net ir labai norėdamas.

Citata
Aš Linux,u naudojuosi jau maždaug virš 5 metų .Problemų atsiranda .Nes noriu kartais daugiau .
PVZ  : temoje "Reikia pagalbos........."  -> "Web cam" .
Linux,as  pripratina žmogų naudotis legaliomis programomis .PVZ  : manęs dabar net ne prašyk atsiųsti kokią nulaužtą programą .Jai kam ko reikia , patariu susirast kažką iš atviro kodo arba šiaip nemokamu programų .
Windowsistai pasižiūri į mane ,kaip į kokį avigalvį .Jų supratimu , kas nemoka ,tas blogai .
Suprantu  , kaip žmonėms reikia kažkokio super softo . O  jo analogo Linux,e nėra . (Gaila , bet kol kas taip pasitaiko ) .Tada nėra išeities ir reikia naudot windowsus .
Noriu tavo nuomonės apie tai   :) Kur aš klystu   :)

Nedaug kur, o gal ir niekur. Man tiesiog užkliuvo bet kurios diskusijos bet kuriam forume vedimas šita linkme. ;)

73
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 18 d. 22:17:33 »
Perkėliau į „Apie orą“. :)

74
Apie orą / Nėra tobulų sistemų
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 18 d. 21:16:25 »
Citata iš: Evaldas66
Citata
Tai priklauso nuo kompiuterio naudotojo. Bent jau man to neprireikia.
Plati tema ir galima būtu diskutuot . Aš esu aršus M$ priešininkas ir didelis atviro kodo gerbėjas.
Sutinku, kad tema plati, tačiau nemanau, bet nemanau, jog ji turėtų užgožti kitas forumo temas. Šiuo atveju – sprendžiamą „Firefox“ problemą. Manau, tas aršumas kartais turi ir neigiamą pusę. :)

Citata
Ir kadangi toks esu , tai mano manymu nei vienoje Linux distribucijoje tokių "bėdų " nebūna .Windowsose taip .
Ir kaip pradeda "lyst ' tokios "bėdos "  lengviau perinstaliuot os nei  taisyt tas "bėdas". Tikriausia sutiksi su manimi , kad jai lenda tokios" bėdos "  , neatmestina galimybė  , kad kompas užkrėstas .Ir net gali būt , kad koks" draugas"
įmetęs kokį keylogerį .
Visiškai gali būti. Kaip ir „Linux“ atveju gali būti problemų. Nėra visapusiškai tobulų programų, ypač tokių sudėtingų, kaip operacinės sistemos. Visos jos turi savų privalumų ir savų trūkumų. Bet tai tikrai nėra šios diskusijos tema, tad galim diskusiją tęsti, bet aš ją perkelsiu į kitą forumą.

75
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2011 m. Kovo 18 d. 14:25:00 »
Citata iš: vaidlena
nuleidus langą norėjau pasakyti, kad neužbaiginėju naršyklės darbo, o tiesiog  jį nuleidus vėl  paspaudus „Firefox“ piktogramą jau jos neatidaro. ankščiau tai padaryt leisdavo, ir jokių kitų atvertų kortelių nėra, tiesiog tik tas pirmas puslapis. dar būna, kad baigus naršyklėj darbą negaliu po kiek laiko vėl paleisti iš naujo - reikia perkrauti kompą.
jūsų iliustruotos lentelės nerodo, ir kaip rašot ši kombinacija  Failas → Naujas langas, arba klavišų kombinacija Ctrl+N. ir neveikia.

O čia tai keista. Ar bandėte paleisti naršyklę ribotąja veiksena (per „Start“ meniu)? Jeigu ne, pabandykite. Jeigu tai padės (t.y., veiks Ctrl+N kombinacija arba Failas → Naujas langas meniu elementas), tuomet galbūt kaltas koks nors „Firefox“ priedas? Pažiūrėkite jų sąrašą per meniu Priemonės → Priedai, pabandykite juos po vieną išjungti ar pašalinti...

Citata iš: Evaldas66
Naudojant dažnai internetą  su windows os  , reikia maždaug į pusę metų kartą perinstaliuot windowsus.

Tai priklauso nuo kompiuterio naudotojo. Bent jau man to neprireikia. P.S. diskusija apie operacines sistemas iškelta čia.

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11