Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Rimas Kudelis

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
46
„LibreOffice“ ir „OpenOffice“ / OpenOffice ateitis
« Įrašytas: 2012 m. Kovo 20 d. 19:05:44 »
Citata iš: Džiugas
Ubuntu saugyklose jei atsisiųsi „openoffice“ paketą, įdiegs „LibreOffice“.

Tai ką, tokio OpenOffice nebeliko?

Liko. Tiesiog Ubuntu (ir ne tik) nusprendė pereiti prie „LibreOffice“, o kad tą perėjimą palengvintų, „OpenOffice.org“ paketus pavertė metapaketais, priklausomais nuo atitinkamų „LibreOffice“ paketų.

Originalų „OpenOffice.org“ ir toliau gali parsisiųsti iš http://openoffice.org/. Tik, kaip jau minėta, kol kas jis gerokai atsilieka, yra tarsi „įšalęs“ toje būsenoje, kurioje buvo, atskilus „The Document Foundation“ (čia kalbu apie išleistas versijas).

47
„Mozilla Firefox“ / Problema su Firefox
« Įrašytas: 2012 m. Vasario 09 d. 22:01:05 »
Reziumė: po nuvykimo į vietą, kalta dėl naršyklių strigimo lieka AVG antivirusinė programa ir su ja įdiegiami „patobulinimai“...

48
„Mozilla Firefox“ / Problema su Firefox
« Įrašytas: 2012 m. Sausio 31 d. 23:49:00 »
Citata iš: rimava
Turiu problemu su internetu, pabandysiu papasakoti: kai einu i kai kuriuos internetinius puslapius, man visada ismeta firefox.exe lentute , ten buna parasyta :
"firefox.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.
Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to us. We will treat this report as confidential and anonymous.
To see what data this error report contains, click here.
Send Error Report                              Dont Send"

Tai – standartinis „Windows“ dialogo langas pastebėto programos strigimo atveju.

Citata
ir kai paspaudziu "Dont Send", tada automatiskai issijungia internetas. Kodel taip atsitinka? Kas tai galetu buti? Gal jus galite padeti isspresti sia problema?
Aciu uz atsakyma. :)

Tai ne internetas išsijungia, o naršyklė užsiveria. :) Taip gali nutikti dėl stringančio „Firefox“ plėtinio (pavyzdžiui, „Flash“), dėl kokių nors kenksmingų programų (taip pat ir virusų), tačiau gali būti ir aparatinis gedimas (pavyzdžiui, šlubuojanti darbinė kompiuterio atmintis). Sunku tiksliai pasakyti. Tačiau jeigu tas pats vyksta ir su kitomis naršyklėmis, tai manau, jog bent jau stringančio „Firefox“ plėtinio tikimybė sumažėja.

Manau jums derėtų apvalyti kompiuterį nuo virusų ar panašių kenksmingų programų ir/arba patikrinti kompiuterio darbinę atmintį. Pastarajam veiksmui atlikti puikiai tinka „Ubuntu“ ar „Baltix GNU/Linux“ įdiegimo laikmena – tereikia disko įkrovos meniu pasirinkti punktą „Test Memory“ (žr. http://youtu.be/19_QWy4dAVk).

REKLAMA: jeigu negalite ar nenorite testavimu užsiimti pats, nepažįstate (arba negalite prisikviesti) galinčių ir norinčių bei gyvenate Vilniuje, galbūt galiu padėti šiuo klausimu (už pinigus). Jeigu gyvenate Kaune, galiu pasiūlyti savo gerą pažįstamą, kuris turbūt irgi neatsisakytų. Jeigu sudominau, mano kontaktai yra čia.

49
„Mozilla Firefox“ / Pakimba Firefox
« Įrašytas: 2012 m. Sausio 08 d. 11:14:23 »
Citata iš: sauliuks4
Ijungus narsykle po kiek laiko ji pakimba ir nebereguoja i joki mygtuka,kas cia per beda ? Windows 7  :o  Aciu

Kai naršyklė pakimba, ar joje yra daug atvertų kortelių? Jeigu atveriamas tik numatytasis tinklalapis (about:home), tai manau ši problema turėtų būti gan greit pastebėta ir išspręsta. Kitu atveju turbūt reikėtų bandymų būdu išsiaiškinti, kurioje kortelėje atvertas tinklalapis galėtų būti „kaltas“ dėl pakibimo.

Beje, patikrinkite ir naudojamus priedus bei papildinius – galbūt kažkurie jų yra pasenę. Papildinius galite patikrinti tinklalapyje http://www.mozilla.org/plugincheck/, o kitus priedus – priedų tvarkytuvėje.

Taipogi, paspaudę Ctrl+Alt+Del ir atvėrę užduočių tvarkytuvą, pažiūrėkite, ar koks nors procesas (ypač firefox.exe arba plugin-container.exe) nėra „užgrobęs“ įtartinai per daug atminties arba CPU ciklų. Jeigu naudojamas CPU ciklų kiekis yra artimas 100% (arba 50%, jeigu procesorius yra dviejų branduolių), arba naudojamas atminties kiekis nuolat didėja, tai būtų dar vienas problemos indikatorius. Kaltas vėlgi galėtų būti tiek kuris nors papildinys (ypač jei problema yra su plugin-container procesu), tiek kažkuris atvertas tinklalapis.

50
„Mozilla Firefox“ / Problema su istorija
« Įrašytas: 2011 m. Rugsėjo 06 d. 10:25:21 »
Jeigu ir kitose naršyklėse ta pati problema pasireiškia, tai čia tikrai ne iš „Firefox“ pusės. Pritariu GODhack – pasitikrinkite, kokias „saugumo“ programas turite įsidiegę ir ką jos daro.

51
„Mozilla Firefox“ / Problema su istorija
« Įrašytas: 2011 m. Rugpjūčio 26 d. 11:36:33 »
Radau analogišką klausimą angliškoje „Firefox“ pagalbos svetainėje.

Galbūt naudojate „CCleaner“ programą? Jeigu taip, pažiūrėkite jos nuostatas, susijusias su „Firefox“. Jeigu ne, rašykite vėl – ieškosim sprendimų toliau. :)

52
„Mozilla Firefox“ / Problema su istorija
« Įrašytas: 2011 m. Rugpjūčio 24 d. 21:27:53 »
O kokios nuostatos tame lange parinktos? Gal galite paveiksliuką įkelti?

53
„Mozilla Firefox“ / Problema su istorija
« Įrašytas: 2011 m. Rugpjūčio 23 d. 22:59:32 »
Tai ar padėjo?

54
„Mozilla Firefox“ / Firefoxe problema su Youtube. padėkit.
« Įrašytas: 2011 m. Rugpjūčio 23 d. 22:58:51 »
Citata iš: Greta
Žodžiu, internet explorere viskas veikia, o firefoxe ne.  Neveikia stop, play ir garso mygtukai. Restartai daryti tuziną kartų, firefox perinstaliuotas, bet vis tiek keletą dienų nieko. jokio efekto. neveikia ir tiek. ką daryt..?
Pabandykite atnaujinti „Flash“ papildinį. O taip pat vaizdo plokštės tvarkykles – gal padės.

Beje, „Firefox“ perinstaliavimas retai kada padeda apskritai, nes visi „Firefox“ duomenys (naudotojo profilis) programą šalinant lieka, o visokios problemos dažniausiai naudotojo profilio failuose ir slepiasi...

55
„Mozilla Firefox“ / Problema su istorija
« Įrašytas: 2011 m. Rugpjūčio 22 d. 22:55:09 »
Pažiūrėkite privatumo nuostatas – gal pasirinkote, jog „Firefox“ privalo laikytis tinkintų žurnalo vedimo nuostatų ir pažymėjote varnelę „Išvalyti žurnalą baigiant „Firefox“ darbą“?

56
„Mozilla Thunderbird“ / Kaip ištrinti paskyrą Thunderbird'e
« Įrašytas: 2011 m. Liepos 12 d. 22:03:01 »
Sveiki!
Iš tikrųjų keista, kad taip rašo. Gal ištrynėte „Drafts“ aplanką kita programa?

O kurią paskyros šalinimo nuorodą turite omenyje? Ar bandėte nueiti į paskyrų nuostatas, jose pažymėti norimą ištrinti paskyrą, o tada spausti VeiksmaiPašalinti paskyrą? Ar būtent šis meniu punktas ir yra neaktyvus? Jeigu taip, ar bandėte perleisti programą – gal problema pati išnyktų?

Pora alternatyvių patarimų:
Spėju, kad paskyra IMAP tipo? Jeigu taip, gal pakaktų pašalinti prenumeratą nuo „Drafts“ aplanko? Bakstelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ant paskyros arba bet kurio jos aplanko, rinkitės kontekstinio meniu punktą „Prenumeruoti“ ir nuimkite varnelę „Drafts“ eilutėje. Beje, tuo pačiu vertėtų pažiūrėti, koks aplankas nurodytas kaip paskyros juodraščių aplankas (paskyros nuostatų skyrelis Laiškai ir aplankai.
Kita galimybė – tiesiog sukurti „Drafts“ aplanką, ypač jeigu jis ir yra nurodytas kaip juodraščių aplankas.

Sėkmės! Tikiuosi, padėjau. :)

57
„Mozilla Firefox“ / neina atnaujinti firefox
« Įrašytas: 2011 m. Gegužės 24 d. 19:22:07 »
Citata iš: db
dekui, pavyko

Valio! :D

58
„Mozilla Firefox“ / neina atnaujinti firefox
« Įrašytas: 2011 m. Gegužės 22 d. 10:21:26 »
Citata iš: Abc
As atnaujinau be problemu, problemos prasidejo norint naudotis narsykle. Tikrai „Superinė“ sparta reaguojant i peles judesius, atversti keleta korteliu neimanoma , nes programa pakimba.. atminties sunaudojimas is vis tragiskas...su kiekviena nauja laida sita narsykle veikia vis bjauriau... "naujinsiuos" i senesne versija , nes reikalingi keli priedai

Pažįstama situacija, nors aš dėl jos kaltinau savo pomėgį turėti porą šimtų nuolat atvertų kortelių. Šiaip tai 4.0.1 lyg ir kažkiek pagerino situaciją...

59
„LibreOffice“ ir „OpenOffice“ / Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas
« Įrašytas: 2011 m. Gegužės 21 d. 11:13:25 »
Žinių daug nereikia, tačiau atsiradus „LibreOffice“, aš apleidau „OpenOffice.org“ reikalus ir abejoju, ar prie jų dar grįšiu.

60
„Mozilla Firefox“ / neina atnaujinti firefox
« Įrašytas: 2011 m. Gegužės 21 d. 10:59:02 »
Citata iš: db
Citata iš: RQ
Citata iš: db
noriu atnaujinti is 3.6 i 4.0. viskas atsinaujina bet paskui atsiranda lentele "priedu suderinamumo patikrinimas" ir viskas pakimba, ir visos kitos programos pradeda strigti. kai vel atnaujinu i 3.6 viskas eina kuo puikiausiai. kame problema
O ar bandėte palaukti kiek ilgėliau? Iš to, kad ir kitos programos pradeda strigti, man panašu, kad „Firefox“ tuo metu tiesiog „suryja“ labai daug atminties arba procesoriaus resursų, tačiau gal tai laikina?
Beje, ar toje šviežiai paleistoje naršyklėje būna daug kortelių (iš ankstesnio seanso), ar tik viena-dvi?
bandziau laukti kelias valandas, bet neatsigauna. svieziai paleistoje narsykleje buvo daug korteliu
Na, pora valandų – tai jau ryškiai per daug... :)

Gal pabandykite prieš atnaujindamas, senojoje „Firefox“ išjungti visus priedus ir/arba užverti visas korteles?

Taip pat galite pirmąjį kartą po atnaujinimo pabandyti „Firefox“ leisti ribotąja veiksena (safe mode), tačiau tam reikės nusikopijuoti ribotosios veiksenos iškvietimo leistuką prieš atnaujinimą, nes panašu, jog Fx4 jo į pradžios meniu nebeįdeda.

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11