Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Rimas Kudelis

Puslapiai: 1 ... 8 9 [10] 11
136
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Vasario 07 d. 20:12:25 »
Citata iš: Beata
CSS Viewer rodo puslapio pakopinius stilius (CSS). Kartais labai reikalinga, - po pele rodo stiliaus kodus.
šis  priedas buvo ankstesnėse versijose ir vėlesnėse jį pritaikydavo

Šiaip nieko daugiau ypatingo nenaudoju, jokių priedų, tiesiog nemėgstu apsikrauti.
Reiškia, nežinote, kas tai galėtų būti ir kodėl.  :(

Nutraukti Firefox darbą neįmanoma, nes nieks nedirba, nėra ką nutraukti, ir jokia kombinacija nepadeda  :)

Vadinas, nesupratai, ką turėjau omeny... Paspaudus Ctrl+Alt+Del ir patekus į „Task Manager“, aktyvuok kortelę „Processes“, joje pamatysi vykdomų procesų (paleistų programų, o ne matomų langų) sąrašą (žr. iliustraciją). Jame rask firefox.exe procesą, pažymėk jį ir spustelėk mygtuką „End Process“. Jeigu kompas perklausia, pasakai, kad tikrai nori procesą užbaigti. Procesui dingus iš sąrašo, galėsi „Firefox“ paleisti vėl.


137
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Vasario 07 d. 11:09:13 »
Kas yra „CS Viewer“?

Nors tai nesvarbu. ;) Jeigu „Firefox“ rašo, kad ji vykdoma, bet neatsako, ir ją uždarei seniau nei prieš kokią minutę, tai matyt ji iki galo neužsidarė, o liko kyboti. Tai galėjo įtakoti koks nors tavo naudojamas priedas ar pan.
Tokiu atveju tiesiog reikia nutraukti firefox.exe proceso darbą, pasinaudojus Ctrl+Alt+Del klavišų kombinacija (manau, moki ja naudotis, ir galiu papildomai neaiškinti, ką ten spaust? :) ). Tai atlikus, „Firefox“ vėl pasileis.

138
„Mozilla Firefox“ / Lietuvių kalbos tikrinimo žodynas
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 28 d. 23:58:36 »
Citata iš: GODhack
Bet tas mailing listas taigi veikia?
Tikriausiai veikia, tik labai abejoju, ar ten leidžiama neprisiregistravus rašyti. :)

Šiaip ar taip, šiandien šiek tiek atnaujinau informaciją http://lietuvybe.akl.lt/?menuid=Zodynai&submenu=ispell-lt tinklalapyje – dabar bent jau saitai visi veikia. :)

139
„Mozilla Firefox“ / Lietuvių kalbos tikrinimo žodynas
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 25 d. 20:09:15 »
GODhack, deja, dauguma informacijos lietuvybe.akl.lt svetainėje yra gerokai senstelėjusi (gal kas nori atnaujinti? :rolleyes:).

Settle, pranešiau apie klaidą ir prisegiau tave prie jos gavėjų: https://bugs.launchpad.net/ispell-lt/+bug/500388 . Apie visas pastebėtas ispell-lt klaidas derėtų pranešti per „Launchpad“. „Mozillos“ programos ir „OpenOffice.org“ naudoja būtent šio projekto kuriamą rašybos taisymo žodyną.

140
„Mozilla Thunderbird“ / Thunderbird laiškų paieška
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 08 d. 23:39:29 »
Na štai, „Thunderbird 3“ ką tik išleista oficialiai. Parsisiųsk ir išbandyk! :)

141
„Mozilla Thunderbird“ / Thunderbird laiškų paieška
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 07 d. 11:12:46 »
Labas,

Išbandyk „Thunderbird 3“ kandidatinę versiją – šioje programos kartoje paieška žymiai patobulinta. Arba gali kelias dienas palaukti – manau, jog per artimiausias porą savaičių Tb3 bus išleista oficialiai.

142
„Mozilla Thunderbird“ / Laiškų siuntimas daugeliui gavėjų
« Įrašytas: 2009 m. Lapkričio 26 d. 14:43:00 »
Citata iš: Edaszzz
Sveiki,
Reikia siųsti laiškus klientams, kurie tarpusavyje yra konkurentai, suvedus iš sąrašo (copy-paste) į gavėjų lauką kiekvienas gavėjas pamatys visą sąrašą. Kiekvaieną adresą įvesdinėti kaip "Nematoma kopija" į atskirą lauką ilgai. Gal kas žinote kokių kitų būdų kaip tai atlikti?

Prieš įkeldamas gavėjus iš sąrašo, pakeisk lauko tipą į „Nematoma kopija“. Tada visi įvesti adresatai būtent nematomą kopiją ir gaus.

143
„Mozilla Firefox“ / Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 21 d. 20:28:18 »

144
„Mozilla Firefox“ / Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 20 d. 23:39:51 »
Citata iš: jaro
Bet kodėl answers.com kesti į obuolys? Aš manau, kad geriau išvis nieko nedėk šitoje vietoje.
Manau, jog obuolys tiesiog tiktų į kategoriją „Specific interest search“. Žinoma, galima jo ir atsisakyti...  :rolleyes:

145
„Mozilla Firefox“ / Apklausa! Numatytosios ieškyklės
« Įrašytas: 2009 m. Spalio 20 d. 10:34:38 »
Sveiki,
noriu pasitarti dėl sulietuvintose „Firefox“, „Fennec“ (mobilioje „Firefox“) bei „SeaMonkey“ versijose pateikiamų numatytųjų ieškyklių (paieškos priedų).
Šiuo metu su lietuviška „Firefox“ versija pateikiamos tokios ieškyklės:
[list=1]
 • google.lt,[/*]
 • amazon.com,[/*]
 • ebay.com,[/*]
 • yahoo.com,[/*]
 • creativecommons.org,[/*]
 • answers.com,[/*]
 • lt.wikipedia.org.[/*]
Mano nuomone, šiame sąraše tik pirmas ir paskutinis punktai yra logiški lietuviškai versijai, o kitus siūlyčiau pakeisti lietuviškomis svetainėmis (atrankos kriterijai – čia) Taigi, klausimas toks: kokias ieškykles siūlytumėte įtraukti? Nenoriu to spręsti vienas, nes pats 99% laiko naudojuosi Google, labai retai apsiperku internetu ir pan., tad nesu tikras, kas Lietuvoje populiaru, o kas nelabai. Kol kas turiu štai tokias mintis:
[list=*]
 • amazon.com keisti į pigu.lt,[/*]
 • ebay.com keisti į tuktuk.lt,[/*]
 • yahoo.com keisti į search.delfi.lt,[/*]
 • vietoje answers.com galbūt įtraukti obuolys.lt.[/*]
Dėl creativecommons.org kol kas nesu tikras, tačiau šią ieškyklę būtų galima ir palikti, nes, išbandžius, visai patiko man tai, kad ši paieškos sistema tiesiog perduoda mano užklausą iškart kelioms kitoms sistemoms ir gan patogiai pateikia rezultatus. Aišku, reikėtų ją tuomet į lietuvių kalbą išversti. :) Papildymas: išverčiau ir vertimas jau tapo oficialiu.

Kitas dalykas – „Fennec“. Nežinau, kiek ši programa bus naudojama Lietuvoje, tačiau, kadangi vis tiek ją išverčiau, norėtųsi ir ieškykles atitinkamas parinkti. Amerikinėje „Fennec“ versijoje kol kas numatyta įdiegti šias ieškykles: [list=1]
 • Google,[/*]
 • Wikipedia,[/*]
 • Amazon,[/*]
 • Yahoo,[/*]
 • Twitter.[/*]
Lietuviškoje versijoje kol kas galvoju naudoti šias:
[list=1]
 • Google,[/*]
 • lt.wikipedia.org,[/*]
 • pigu.lt,[/*]
 • obuolys.lt (su sąlyga, kad jie šiek tiek pataisys savo kodą, kad svetainė gražiau atrodytų mobiliuosiuose įrenginiuose),[/*]
 • Twitter.[/*]
„Fennec“ ieškyklių atrankos kriterijus galima rasti čia.

Trečias klausimas būtų dėl „SeaMonkey“. Šiuo metu su ja pateikiamos „Google“, „Vikipedija“, dmoz.org bei ask.com ieškyklės. Na, su pirmomis dviem viskas aišku, bet su kitomis... Mielai jas pakeisčiau kažkuo kitu (arba bent jau reikėtų perdaryti dmoz.org, kad ji ieškotų tik „World: Lietuvių“ kategorijoje).

Taigi, reikia jūsų – programų naudotojų – nuomonių ir pasiūlymų. Rašykite čia viską, ką manote. :)

146
„Mozilla Firefox“ / Tab kaip operoje
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 20 d. 22:38:42 »
Taip, yra bent du priedai šitam reikalui (Operoje jis vadinamas „Speed Dial“):
[list=*]
Išbandyk vieną, jei netiks, kitą... Jei kas dar neaišku, rašyk. :)

147
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 14 d. 22:34:37 »
PC kursai siūlomi tokie, kokiems yra paklausa. O paklausa dažniausiai ir būna „Windows“ kursams. Paieškojus, galima ir „Linux“ kursų rasti, bet jau tenka ieškoti.

Be to, manau, jog ir MS prie savo populiarinimo tuose kursuose prisideda – net ir tokiais paprastais dalykais, kaip „Certified Partner“ ar panašių titulų teikimu. Įdomu, ar pavyktų mokyklai tapti tokiu partneriu, jei ji daugiausia apie AK dėstytų... Dar nederėtų pamiršti ir „kompiuterinio raštingumo“ (ECDL) kursų, kurie berods iki šiol orientuoti į MS produkciją – tikrai nemanau, jog taip atsitiko be MS „pastūmėjimo“...

Apie mokesčių inspekciją – atskira kalba. Jos atvejį AKL, kiek pamenu, tikrai kėlė į viešumą.

148
„LibreOffice“ ir „OpenOffice“ / Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 08 d. 18:51:13 »
Sveiki!

Gal čia atsiras norinčių testuoti naujas lietuviškas OpenOffice.org versijas prieš jų išleidimą? Testavimas atliekamas kaskart, rengiantis leisti naują OOo versiją, ir jį privaloma atlikti su kiekvienu ketinamu platinti failu (pvz., norint, kad oficialiai (per openoffice.org) būtų platinama lietuviška OOo 3.2 versija Windows, Linux ir OS X sistemoms, būtina būtent ją ištestuoti visose šiose platformose.

Testavimas vykdomas pagal instrukciją (t.y., atliekant konkrečius testus, sudarytus iš konkrečių, visiškai nesudėtingų, žingsnių). Vienos versijos ištestavimas vienoje platformoje teužima apie porą valandų, o naujų OOo versijų per metus būna ne tiek jau daug.

Taigi, jei galite savo mėgstamai programai paaukoti kokią parą per metus, kviečiu prisijungti: brūkštelėkite man laišką, jame parašykite, kokiose operacinėse sistemose ir architektūrose norėsite programą testuoti. Tuomet aš sukursiu paskyrą testavimo programoje (galite laiške parašyti ir pageidaujamą jos vardą) ir prijungsiu jus prie Google grupės, kurioje toliau ir bendrausime.

149
„Baltix GNU/Linux“ / labai sena Skypo versija
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 06 d. 23:06:02 »
Kaip tik neseniai beta atsirado. Visai nebloga, lyg...

150
„LibreOffice“ ir „OpenOffice“ / Kam priklauso openoffice.lt
« Įrašytas: 2009 m. Rugsėjo 06 d. 23:04:39 »
Panašu, kad naujienos į tą svetainę imamos iš akl.lt, taigi, ir naujieną reikėtų ten siūlyti.
Beje, kiek žinau, neseniai openoffice.lt buvo rimtai sugriuvus, tad tikėtina, kad naujienų sinchronizavimas šiuo metu neveikia (panašu, jog taip ir yra).

Puslapiai: 1 ... 8 9 [10] 11