Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Rimas Kudelis

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
106
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 27 d. 20:36:50 »
Citata iš: Miglė
O ką daryti tokiu atveju, jeigu toje lentelėje nėra nei vieno firefox.exe, bet naršyklės vis tiek neatidaro?
O ar neparašo, dėl kokios priežasties neatidaro?

107
„Mozilla Firefox“ / Mozilla užstringa ir išsijungia
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 26 d. 22:43:21 »
Citata
„Firefox 3.6.8“ laidoje ištaisyta stabilumo problema, įtakojusi kai kuriuos tinklalapius, kuriuose naudojami papildiniai.

Taip rašoma „Firefox 3.6.8“ laidos apžvalgoje. Galbūt tie lūžimai iš tikrųjų vyko su 3.6.7 laida? Kita vertus, pradedant 3.6.4 laida buvo gerokai pakeistas naršyklės darbas su papildiniais, po ko neišvengiamai atsirado šiokių tokių nenumatytų problemų. Manau, jog didžiuma jų bus gan greit išspręstos.

Beje, kai „Firefox“ lūžta, ji berods leidžia nusiųsti strigties pranešimą „Mozillai“. Padaryk ir tai, galbūt būtent tavo problema iki šiol dar niekam neiškilo.

108
„Mozilla Firefox“ / Adresyno atkurimas
« Įrašytas: 2010 m. Liepos 13 d. 23:15:41 »
O operacinę sistemą perrašei, ar liko ta pati?

Jeigu perrašei, tai šaukštai po pietų jau. Jeigu ne, tuomet galima paieškoti seno profilio aplanko ir jame esančio failo ookmarks.html. Kokią OS naudoji?

109
„Mozilla Firefox“ / „Mozillos“ rašyklė
« Įrašytas: 2010 m. Gegužės 31 d. 22:31:21 »
Įrašyk paveikslėlį RGB arba indeksuotų spalvų režimu. CMYK režimas juk spaudai skirtas. Įdomu, kokiu išvis formatu tau pavyko jį įrašyti, kad ir CMYK būtų, ir naršyklė rodytų? :)

110
„Mozilla Firefox“ / Dingo priemonių juostos
« Įrašytas: 2010 m. Gegužės 08 d. 00:57:12 »
Citata iš: omerta
dingo visos priemoniu juostos,gal kas zino kaip atstatyti kaip buvo?
Tai mano instrukcija nepadėjo?

Kartoju: Alt+R → Priemonių juostos, pažymėk varneles ties norimomis matyti juostomis.

Tiesa, o gal vaikai tiesiog paspaudė F11 ir pateko į pilno ekrano veikseną?

111
„Mozilla Firefox“ / Dingo priemonių juostos
« Įrašytas: 2010 m. Gegužės 07 d. 10:18:13 »
Citata iš: omerta
Gal kas zino,kaip galima atstatyti irankiu juostas,zinyna?Prilindo vaikai prie kompiuterio ir programoje ten kur yra adresyno juosta su kairiuoju klavisu nueme visas varneles kur buvo pazymeta,zurnalas,zinynas,irankiu juosta.Ir dingo visas programos virsus,nebegalima nei pirmyn nei atgal gryzti.Kad ir kaip ieskau niekaip nerandu kaip viska atstatyti kaip buvo.Gal kas zinot kaip tai galima padaryti?

Alt+R → Priemonių juostos. Kitą kartą naujam klausimui prašau pradėti naują temą.

112
„Mozilla Firefox“ / Firefox ir Windows 7 pripažinimas kaip Vista
« Įrašytas: 2010 m. Balandžio 25 d. 10:54:03 »
O štai ką rašo „Firefox 3.6“:
Citata
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; lt; rv:1.9.2.2) Gecko/20100316 Firefox/3.6.2 (.NET CLR 3.5.30729)

Taip kad viskas lyg ir gerai, bent jau man...

O man smalsu pasidarė: kam tau reikia žinoti, ar lankytojas su Vista, ar su 7 atėjo? :)

113
„Mozilla Firefox“ / Firefox ir Windows 7 pripažinimas kaip Vista
« Įrašytas: 2010 m. Balandžio 25 d. 10:47:09 »
O kartais nebūsi pats UA eilutės pakeitęs? Arba gal leidi „Firefox“ kokiu nors suderinamumo su „Vista“ režimu?

Šiuo metu aš su Firefox 3.7pre sėdžiu. Parašiau naujoje kortelėje:
javascript:alert(navigator.userAgent)Ir štai ką gaunu:
Citata
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; lt; rv:1.9.3a5pre) Gecko/20100415 Minefield/3.7a5pre (.NET CLR 3.5.30729)

114
„Mozilla Firefox“ / Užvėrus „Firefox“, nepavyksta jos paleisti vėl
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 24 d. 21:39:59 »
Migle, susirikiuok procesus pagal abėcėlę (spustelk ant "Image name"), tada nutrauk visų firefox.exe procesų darbą. O „Firefox“ bandyk perleist ne iškart, o už kelių sekundžių.

115
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 21 d. 20:19:16 »
Pradėsiu iš eilės...

Pirma – tai, kad suprantančių „Linux“ yra mažiau, nedaro pačios sistemos saugesne. Galbūt tik santykinai...

Antra – grįžtant prie „Windows“ reklamavimo šitam forume“... Šio forumo tikslas visų pirma yra padėti laisvųjų programų naudotojams. Jeigu, tarkim, aš kategoriškai atsisakyčiau teikti pagalbą „Firefox“ naudotojams, naudojantiems šią naršyklę „Windows“ aplinkoje, liepdamas jiems įsidiegti „Linux“... Na, koks vienas iš dvidešimties tai gal ir padarytų... gi kiti devyniolika spjautų ir imtų naudoti IE, arba (duok Dieve) „Operą“ ar „Chrome“. Arba tiesiog iškeliautų į kitą forumą. Bet kuriuo atveju nematau tame laimėjimo. :)

Dėl mokyklų: visiškai pritariu, kad būtų žymiai naudingiau, jeigu jose būtų mokoma naudotis ne tik „Windows“. Ir AKL'as, kaip organizacija, tam irgi pritaria.

Ir vis dėlto aš jau nebesuprantu, apie ką išvis šita forumo tema. O tavo, Evaldai, rašymo būdas (tarpai prieš kablelius ir uždarančius skliaustus, kableliai vietoje apostrofų) tik apsunkina skaitymą. Neįsižeisk, bet 43 metai tai ne 66 – manau, jog dar verta pasistengti rašyti aiškiau ir suprantamiau.

116
Kitos TVS / Lietuviškas TVS
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 21 d. 18:47:52 »
A, tai čia jūsų tas „stogas“... :) Beje, ar dar naudojatės juo/ar ketinate naudotis? Nes kažkada man jau buvo kilęs noras tą svetainę ištrinti iš serverio kaip mirusią...

Istorija man patiko. Visgi dėl vieno dalyko aš nepritarčiau – tai dėl to TVS skirstymo į lietuviškas/nelietuviškas (pagal kilmę). Nematau tame prasmės šiais globalumo laikais... :)

Dėl tos frazės galiu pats paklausti kolegų iš AKL, ką jie mano, ar bent jau prezidento.

117
Kitos TVS / Lietuviškas TVS
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 20 d. 21:22:10 »
Sveikinu. :)

O galite pasakyti, kuo, išskyrus tai, kad yra pagaminta Lietuvoje, jūsų TVS yra geresnė už kitas atviro kodo TVS? Arba kitaip sakant: kuo jūsų netenkino analogiški produktai, kad ėmėtės kurti savą? Bent jau mano asmenine nuomone, šitoj srity konkurencija yra daugiau nei pakankama, dabar jau žymiai produktyviau būtų bendradarbiauti, nei kiekvienai penkių žmonių komandai kurti po savo produktą, realiai tiesiog veltui dubliuojant vieniems kitų darbą.

Dar: kodėl visai nesimato nuorodų į versijų valdymo sistemą? Manau, būtų daugiau šansų pritraukti programuotojų, jeigu šis dalykas būtų viešas.

Beje, bent man truputį nepatinka užrašas „Atviras kodas Lietuvai“ jūsų šūkyje. Nenoriu jo nusisavinti, bet jis lyg ir sukelia įspūdį, kad tai yra po AKL stogu kuriama TVS. Manau, derėtų bent atsiklausti, ar AKL tam neprieštarauja.

118
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 13 d. 10:10:11 »
Beje, dėl „Linux“ slaptažodžio: turint tiesioginį priėjimą prie kompiuterio su „Linux“, bet kurio naudotojo slaptažodį paprastai galima pakeisti per porą minučių (įskaičiuojant kompiuterio krovimosi laiką). Dešifruoti (tiksliau – sugeneruoti tinkamą) yra sunkiau, o va pakeisti labai lengva.

119
Apie orą / Windows prieš Linux
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 13 d. 10:04:38 »
Evaldai, atvirosios programos juk ir „Windows“ aplinkoje veikia. Nežinau, apie kurią būtent diskusiją kalbi, bet jeigu ten buvo sprendžiama kažkurios programos problema, pasitaikiusi „Windows“ sistemoje, nematau tame nieko blogo. Neprotinga būtų užsimerkti ir neigti „Windows“ egzistavimą, nes pats neigimas vargu, ar ką nors pakeistų į gerąją pusę...

120
„Mozilla Firefox“ / Kaip rasti adresyne išsaugotus adresus?
« Įrašytas: 2010 m. Kovo 04 d. 09:12:36 »
Pažymėjus kokį nors tinklalapį žvaigždute, jis patenka į „Nerūšiuotų adresų“ aplanką, kuris nerodomas nei meniu, nei adresyno juostoje. GODhack teisingai parašė – spausk meniu „Adresynas → Tvarkyti adresyną“ arba Ctrl+Shift+B, ir atsivėrusiame lange tuos adresus veikiausiai rasi tarp nerūšiuotų, iš kur juos galėsi perkelti kur tau patogiau.

Bet galima tai daryti ir paprasčiau – įtraukiant adresą į adresyną, spausti žvaigždutę ne vieną kartą, o du. Tuomet iššokusiame langelyje galėsi pasirinkti, kuriame adresyno aplanke sukurtą įrašą saugoti. Beje, lygiai taip pat galima perkelti ir jau seniau į adresyną patekusius įrašus – spustelint ant geltonos žvaigždutės.

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11