Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Linuxbattalion

Puslapiai: 1 2 [3] 4
31
Bendras „Linux“ forumas / Redhat
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 09 d. 00:57:35 »
Tie Winmodemai tai daug kam sukelia problemu. Kaškada girdejau, kad Winmodemus, irgi, su kaškokiomis tai gudrybemis, prijungia prie tinklo ir su Linuxo pagalba.
Mandriva - tai labai gera distribucija, aš pats ja naudoju. Viskas lengvai yra prijungiama ir konfigurojama, visas hardware'as: fotoaparatai, USB fleškes, windo particijas ir taip toliau. Tik mane dabar traukia surasti sau kokiu nors problemu, ant savo galvos. Kaškokia jega traukia pabandyti ka nors naujo, tipo: FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, Solaris. Dabar yra noras pabandyti kaip veikia Ubuntu, Debian, Gentoo, KateOS, Slackware, Knoppix bei Gnoppix, harddiske, gal Slax reikia imesti i HDD.

32
Kitos naudingos programos / Linux programos Windows sistemoje
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 06 d. 21:59:14 »
Ot..., žmones neturi ka daryti. Windo programos nori paleisti Linuxe..., Linuxo programos - Windowse, o kam tas akrobatizmas??? Linuxo programos geriausia veikia Linuxe, o Windo programos - Winde. Reiketu turbut ieųškoti: Linux Emulator for Windows

33
Bendras „Linux“ forumas / Redhat
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 06 d. 21:36:29 »
Red Hat dabar tik mokamas, jis gamina sistemos serveriams ir ofisams, ir jie labai brangiai kainuoja. Yra daromas CentOS, tai tas pats Red Hat, tik be komerciniu programu ir komerciniu draiveriu, bei kodeku. Yra dar Fedora Core, kuriai Red Hat atidave savo nemokama linija, bet jie pradejo kišti visokios bandomosios versijos, dabar Fedora Core tai Red Hato poligonas, programinei irangai bandimams. Tai galima pasakyti kad Fedora Core yra Red Hat, bet ir nelabai, Fedora Core yra truputi kita nei buvo Red Hatas. Prie grynaus Red Hato abejoju ar prisikapstisi. Pompuok Fedora Core, arba CentOS, nebent kas nors tures Red Hata savo kompe, tai tada surasi per P2P tinkla, arba kas nors turi CD diskus ir gali paskolinti, arba nukopijoti. Bet kam tau butinai tas Red Hatas? www.distrowatch.com/ ten surasi Fedora Core ir CentOS.

34
„openSUSE“ ir „SUSE“ / omni conect ant linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 05 d. 19:16:34 »
1.Per telefona bandžiau, neko neišiejo.
2.Kad galima naudoti *99# tai žinojau, tiesiog šitame portale buvo patarymas naudoti *99***1#, tai ir aš taip parašiau, to labiau kad irgi veikia, ir ne tiek jau jis ten ir ilgas, vistiek, kiek viena karta nereikia ivedineti. Man ar 4 ženklai, ar 8 skirtumas labai mažas.

35
Bendras „Linux“ forumas / LINUX branduolis
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 02 d. 00:48:20 »
Norejau pasakyti, tai, kad, koks skirtumas kaip rašyti Branduolis ar Branduolys, svarbu kad viskas dirbtu gerai, kam čia kabintis prie žodžiu. Kas čia, Linuxo portalas, ar ortografijos mokykla????? Aš pavyždžiui ne lietuvis ir lietuviškai rašyti nemoku, o lietuviai, kai rašo ka nors rusiškose, lenkiškose, anglu portalose, tai irgi rašo su klaidomis. Tai ka dabar, savo nacionalizma rodisime, mokynsime vieni kitus. Gal davaj baigsim ir kalbesim apie Linuxo reikalus???? Nu padare žmogus klaida, tai nebutinai mokinti iš karto, jis gali daugiau ir nepasiroditi šitame portale, Linuxeriu ir taip mažai, kad dar kovoti tarpusave.

36
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 26 d. 22:52:29 »
....Hmmm... tai bent.... reikes pačiam pažaisti su to Centu, esu jau suintrigotas. Šiaip tai aš žurnalistas o ne programistas, visu tu Linuxo gudrybiu nežinau. O ar CentOS stipriai skiriasi nuo Red Hat, Fedora Core? Nes kiek žinau tai CentOS yra Red Hato kaškoks tai produktas, ar verta man su juo pradeti...? Ka ten yra tokio gero? Diskus tai turiu, bet laiko truputi gaila. Gal pas tave, Pawlik, sena kernelio versija? Ne? ....Aš dabar dirbu su Mandrake 10.2 (techninis pavadinimas) - Mandriva 2005 (komercinis pavadinimas), tai ten nera jokiu problemu, na tiesa Mandrake skiriasi nuo ameriketišku Linuxu, ten tai MP3 negroja tai dar kokia nesamone, tipo monitoriaus draiveriai netinka. Red Hat ir kiti jo broliai (CentOS, Fedora Core, Aurox, ASP Linux) jie gražus, bet su problemomis.

37
Bendras „Linux“ forumas / LINUX branduolis
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 26 d. 22:21:04 »
Jaigu Kernel senas ir Hardware nedirba, tai jokie  "Branduolis & Branduolys" nepades :)

38
Bendras „Linux“ forumas / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 25 d. 20:53:53 »
1.Keikiasi Windo fanatai, o aš tik cituoju, citata tai ne keikimas, o realybes parodymas.
2. Šitame forume turetu buti daugiau patarymu, o ne tuščiu pasikalbejimu ir kabinimasi prie žodžiu, žmones pirma karta bandantys Linuxa jieško patarymu, kam jiems skaityti gynčus.
3.Davaj apsiejsim be moralizavimo, čia ne bažnitinis sajtas, o mes ne kunigai ir ne venuoliai, mes esam LINUXERS.

39
Kitos laisvosios operacinės sistemos / Nuomonės apie ReactOS
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 25 d. 19:39:22 »
Aš turiu kontakta su Hostilix projekto, vieno iš vadovu - Mily, o jis turi ryši su ReactOS komanda. Patikiek, jie viska daro ka gali, tisiog ne viskas taip paprastai šiame pasaulyje, yra ir pinigu trukumas, ir technikos trukumas, ir žmoniu kvalifikuotu truksta, Microsoft irgi ne snaudžia, trukdo dirbti, ta pati galima pasakyti ir apie Wine projekta. Jie gali panaudoti kai kuriuos kodus, ir Wine jau rytoj dirbs idealiai, bet už tai jiems gresia bauda, nes kodu savininkai nesutinka leisti naudoti tos kodus.

40
Bendras „Linux“ forumas / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 24 d. 23:26:42 »
Tiksliai žinau, kad daug kas turi dideliu problemu su tuo T-ModemUSB Linuxe, neišeina prisijungti prie interneto, žmones mojoja rankomis ir sako: Linux - Šudassssss. Tai rekia jiems padeti kas kiek gali, kitaip tikrai bus Š............

41
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 24 d. 22:57:52 »
Aš su T-ModemUSB (TMU-105) dirbu ne su SUSE, o su Mandrake, bet tai turbut ne svarbu, kaip aš supratau, tu (Pawlik) turbut neatjungei PIN kodo, aš irgi turejau tokia problema, man irgi išrašinejo kad modem is busy, ar noninitialized, kol neatjungiau to nelaimingo PIN kodo. Tame ir reikalas, kad Linuxai neatpažysta tu visokiu PIN kodu, tai reiškia ten nera kur ivedinet to kodo, bet atjunginet reikia Windows XP sistemoje, net kituose Windose nieko neišeis. Dar ka galiu pasakit: aš dirbau su programele KPPP, kuri yra KDE sudedamoji dalis, o pavyždžiui bandžiau dirbti su Gnoppix, kur nera KPPP, nes ten yra tik GNOME - aplinka, ir irgi nieko neišejo. Kiek supratau, tai CentOS yra Red Hato kaškoks tai tipo "vaikas", jaigu ten tik Gnome, tai gali ir neišeiti. Dar girdejau nuo draugu, kad Ubuntu blogai "draugauja" su beveliu internetu, ir tik nuo naujos versijos, kuri išeis birželio menesi, viswkas bus sutvarkyta, bet CentOS, ar Fedora Core....? Turiu aš instaliacinius diskus su CentOS, reikes dar pačiam pažaisti, pažiureti, kas tai per "žverialis". Pabandyk dar karta atjungti ta PIN koda, turi pavykti...... nežinau ka dar patarti, ten ir darbo tai 10 minutems. Sekmes.

42
Kitos laisvosios operacinės sistemos / Nuomonės apie ReactOS
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 23 d. 20:12:33 »
Nenoriu su niekuo čia gynčitis, tuo labiau su Linuxeriais, užtenka man priešu tarp Windo fanatu, bet galvoju vienaip, ar kitaip, Reactos, jaigu tik išgyvens šiame pasaulyje, butinai tures savo megeju, aš realiai žiuriu i ivykius. M$ jau išleido Windows XP Starter Edition, bet toks šudas tai tik juokina........ nekas jo nepirks, tuo labiau už 40$ (kai kuriuose šalyse 30). Del M$ gerumo, ar apleidumo, tai nebučiau toks optimistas, kaip ir policija, ir valstybiniai veikejai, vistiek ka nors sugalvos, kaip išplešti paskutinius litus (ar eurus) iš kišianes. Man tai pofig, man su Mandrake'u gerai, bet vistiek, bus ir ReactOS fanatu, kai yra BeOS megeju, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, MacOS X, ir tap tuoliau... Dabar viskas priklauso nuo ReactOS Developers Team, nuo ju sugebejimo padaryti sau reklama, gera marketinga.... Visi taip pradedavo, ka, jau užmiršot kaip pradedavo B. Gates, paskaitikit Microsoft istorija, jis irgi pradejo tarp dideliu softo monstru, ir pats tapo tokiu. Dar vienas pavyzdis: Red Hat, žiurekit kaip jis žigiuoja, uždirba savo milijonus, o pradejo nuo mažos developeriu komandos. Pirmieji Apple kompai iš vis buvo surenkami garaže........
Dabar Oracle Inc., softo gigantas, nori nupirkti Novell su Suse Linuxu, todel, kad Oracle Inc. reikalinga kokia nors platforma. Dar yra svarstoma, kad Oracle Inc. nupirks Red Hata. Gal ateity kas nors nores nupirkti ReactOS...........  kaip kažkada Microsoft nupirko maža firma, kuri dare DOS sistema....

43
Reiketu padaryti pastovu reitinga "Kokia Linuxo distribucija naudoji?" Aš tokius balsavimus mačiau kai kuriuose tinklalapiose.

44
Kitos laisvosios operacinės sistemos / Nuomonės apie ReactOS
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 22 d. 01:38:21 »
Aš turiu daug draugu Lenkijoje, visa laika skaitau Lenkijos spauda, žiuriu televizija. Tai va, butent, policija ieina i namus ir daro kratas, konfiskuoja kompus. Eurosajungos istatimai leidžia tai daryti. Tokie BSA veiksmai yra daromi Lenkijoje, Vengrijoje, Slovakijoje, Čekijoje, ten toliau nežinau. Iš draugu, gyvenančiu Anglijoje, žinau kad ten irgi yra tarnyba, turinčia teise ieiti i namus ir butus. Lietuva kol kas palikta ramybeje, bet ilgai taip nebus.
Linux yra super, kaip man. Bet, sutik Linux tai sistema tiems kurie dirba su kompu, kaip paviždžiui aš. Mano kompe niekada nebuvo jokio žaidimo, neturiu žaidimams laiko. Bet tukstančiai žmoniu žaidžia, ir jiems reikalinga sistema, galinčia varyti žaidimus padarytus Windui. Taipogi yra tukstančiai žmoniu, kurie tiesiog nekenčia Linuxo, jiems bloga darosi nuo vieno tik pavadinimo. Kiek aš tokiu pažystu. Yra daug žmoniu, kurie priprato prie softo, padaryto Windui, jie tiesiog negali gyventi be windozinio softo, ir linuxini softa jie laiko kaip bloga, nieko ne verta. O kad už viska gera reikia moketi....... tai sutinku, .... sutinku. Pavyzdis - SkyOS. Irgi buvo nemokama sistema, kol buvo nedadaryta, o dabar, nuo 5-os versijos, viskas, tapo komercine, už pinigus. Bijau kad ir Reactos gali taip baigti. Dabar jis nemokamas, o kaip tik pasidarys stabilus, gali buti mokamas.

45
Bendras „Linux“ forumas / Kokia Linux distribucija populiariausia Lietuvoje?
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 18 d. 18:41:54 »
Aš naudoju Mandrake (Mandriva Linux 2005)
O kokia Linux sistema pas Tave ir Tavo draugus?

Puslapiai: 1 2 [3] 4