Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Linuxbattalion

Puslapiai: 1 [2] 3 4
16
Kitos laisvosios operacinės sistemos / FreeBSD ir grafinė aplinka
« Įrašytas: 2006 m. Birželio 01 d. 00:54:22 »
Gal geriau pabandyti FreeBSD modifikacija, t.y. PC-BSD, atrodo kad ten tokios problemos išsprestos.

17
Bendras „Linux“ forumas / Kokia Linux distribucija populiariausia Lietuvoje?
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 28 d. 09:20:54 »
Dabar ir aš užinstalinau Ubuntu. Na... gera distro, daug greitesne už Mandriva, galima isimyleti iš pirmo karto, Gnome aplinka irgi gera, ne ta kuri buvo prieš 3 metus. Žmonems, kurie neturi interneto, tai butu sudetinga naudoti Ubuntu, be papildomu programu instaliavimo, tokiems geriausia naudoti visdelto Mandriva, bet aš turbut tapsiu Ubuntu fanatu :) Tas Markas Shuttleworthas ne veltui išmete pinigus.

18
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 27 d. 20:56:23 »
O aš girdejau, kad per Kinternet sujungti neimanoma, bet jaigu ir per Kinternet viskas veikia, tai gerai, ačiu už žinute, butinai panaudosiu šita informacija. Šianden bandžiau Ubuntu. Na...... ne viskas ten taip ružavai ir linksmai, kaip reklamojama, yra ir kelmu, ir akmenu po kojomis. Ot pavyždžiui ICQ nekaip nenorejo prijungti per Licq ir GnomeICU, o tas Gaimas tai......... tegul is eina........ man netinka. KPPP irgi... Ubuntu tesiog nenorejo ileisti i savo teęritorija, Gnome-ppp negalima nuleisti i treju, stovi ekrane, maišosi po rankomis. Jokiu texto transkoderiu nera, jokiu translatoriu, kaip aš dirbsiu, neisivaizduoju.........

19
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 27 d. 09:41:14 »
Išbandžiau aš pats ta Suse 10.0, na ir turbut supratau kodel Pawlik negalejo prijungti interneto. Nesitikejau, kad Suse kitaip prijungia interneta per ta modema, tiksliau pasakes tai Suse reikalauja administratoriaus teisiu. Gal galima kaip nors padaryti taip, kad Suse neprašytu root teisiu, o prijunginetu interneta iš paprasto acounto, man tai padaryti nepavyko. Prijungiau interneta tik su root teisemis, kitap sistema informavo mane, kad neturiu pakankamai tesiu.
Taigi, turejau iškarto paleisti Konsole X-terminal, irašyti: su, po to irašyti: password (tai yra root slaptažodi), irašyti: kppp, ir tik tada KPPP veike normaliai, ir prijunginedavo interneta.

20
AK sėkmės istorijos / paaiskinimas
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 19 d. 23:09:54 »
Na.... sajto kuriejai sugalvojo visokias temas, kad jau tikrai visiems butu ka pasakyti. Bet šita tema mano manymu bus idomi tada, kai BSA kada nors prades gaudyti piratines programines irangos vartotojus. Aš panašias temas mačiau Vakaru Europos sajtose.

21
AK sėkmės istorijos / paaiskinimas
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 15 d. 21:26:15 »
Na tai o ka čia suprasti? Ot pavizdžiui mano vienas pažystamas dirbo vienoj, mažoj, redakcijoj. Ten visi kompai buvo užkimšti piratine programine iranga. Atejo valstybine inspekcija, iškarto baudos neskire, bet dave ispejima. Kad pirkti programine iranga, ta redakcija turetu išleisti daug tukstančiu litu, kuriu ji neturejo. Tada jie ant visu kompu pastate Linuxa ir taip sutaupo pinigus. Tokia buvo AK (atviro kodo programu) sekme.

22
Kitos laisvosios operacinės sistemos / FreeBSD ir grafinė aplinka
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 15 d. 01:08:37 »
Geras linkas, aš irgi su FreeBSD kaškada turejau tokiu problemu, ir nežinojau kur rasti atsakima.

23
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 15 d. 00:45:06 »
Dar norejau paklausti: su kokiu Linuxu dirbi, Pawlik??

24
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 15 d. 00:38:31 »
Labai džiaugiosiu, kad kaškam padejau! Na, galvoju, kad daugiau žmoniu panaudos šita instrukcija. Dar džiaugiosiu, kad Pawlik pasiliko tarp Linuxeriu, musu ir taip nedaug, kiekvienas žmogus Linuxo armijos gretose yra didelis pliusas. Linuxa reikia propaguoti, artinti ja žmonems, o tai kai kurie windozininkai baido su Linuxu vaikus, o Linuxa naudojančius žmones laiko kaip nenormalus, ar ekstravagantiškus, o ištikruju Linux tai gera opersistema, be kurios pasaulis butu blogesnis.

25
Bendras „Linux“ forumas / Mandrake i Baltix gnu/linux 0.7.3
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 11 d. 01:30:03 »
O kam i Knoppixa kelti Mandrake'o paketus? Debiano repozitoriumose galima rasti ir DEB paketus, su kuriais dirba Knoppix, o be to galima rasti source kodus, kuriuos turbut bus lengviau ivaryti i Knoppixa nei perdarinet Mandrake'o RPM-paketus.

26
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 11 d. 00:52:34 »
O po tuo kai atjungei PIN koda ar padarei kompo restarta, a??? Tai va, reikia viska daryti ka parašyta instrukcijoje, ten neko nereikalingo nera, kompo restartas fiksuoja kodo atjungima, kitu atveju tas atjungimas anuliuojamas. Čia kaškoks tai paradoksas. Aš nekaip negaliu prijungti to T-ModemUSB prie Windows 98, o prie Mandrivos prijungiau be jokiu problemu. O tu atvirkščiai, prie Windo prijungei, o su Linuxu biada :)

27
Bendras „Linux“ forumas / Redhat
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 11 d. 00:09:48 »
Dar pamiršau pasakyti, kad Fedora Core nepalaiko MP3, del to, kad USA istatymai reikalauja moketi už licenzines programas ir kodekus, ju savininkams, o Fedora yra nemokama, bet dar ir Red Hato poligonas, o kam poligone laikyti mokamus kodekus - neapsimoka. Taigi, AudioCD nepavyks perdaryti i MP3. Aišku, galima perdaryti i ogg vorbis, bet daugelis muzikiniu centru ir visokiu grotuvu dirba tik su mp3. Na ir dar tie filmai... bus be garso, nes visi, kaip velniai, jaigu daro divx'a, tai garsas butinai turi buti mp3, neaišku, kodel negalima filmo garsa koduoti i ogg vorbis formata?? Ir dar Fedora neša problema su DVD, kai kurie filmai nebus rodomi, nes irgi ten kaškokiu tai kodeku truksta. Aišku - visus tos kodekus galima pačiam užinstalinti, bet reikes paprakaitauti prie kompo, o jai kas laiko neturi, tai geriau neprasideti su Fedora. Nors aš jaučiu, kad ir kitos Linuxo distribucijos, tuo tarpu ir Mandriva, gali buti priverstos išmesti iš savo distribuciju mokamus kodekus, nes gali ateiti griežtumo laikai ir i Eurosajunga.

28
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 10 d. 02:22:08 »
No carrier - tai reškia kad Linux nesuranda ta T-ModemUSB. Turiu itarima, kad ten blogai atjungei PIN koda. Iškarto ir pas mane taip pat buvo, bet pabandžiau visokius budus ir pavyko, tada ir aprašiau savo veiksmus šitame forume. Aš kelius kartus išbandynejau šita buda, visada pavykdavo prisijungti prie interneto. Gaila, bet kaškur padarei klaida.

29
Bendras „Linux“ forumas / Redhat
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 10 d. 01:58:34 »
Jau neprisimenu, kokiam forume buvo patarimai, kaip winmodema suderinti su Linuxu. O del tavo pasisakymo: "Šiaip visi jie panašus", tai gal tu ir teisus, kam čia laika gadinti. Darbo labai daug yra, reikia dirbti. Pasiliksiu aš su savo Mandriva. Kaškaip tai iki šiol negaliu priprasti prie to naujo pavadinimo, man tai Mandrake buvo geresnis pavadinimas. Prieš metus bandžiau pereiti i BeOS operacine sistema, bet man nepatiko, grižau prie Linuxo. Kai tik Syllable bus stabili, noriu padirbti su ja.

30
„openSUSE“ ir „SUSE“ / T-ModemUSB OmniConnect Namams & Linux
« Įrašytas: 2006 m. Gegužės 09 d. 01:14:11 »
EEEEEE, palauk, ko taip greitai pasidavei, kodel nenori padirbti su Ubuntu, na... arba su Mandriva, šita tai tikrai, labai gerai bendradarbiauja su hardveru, ko puikiausiai prijungia fotoaparatus, USB fleškes, visokius modemus. Su Mandriva gali dirbti net žmogus nesidomintis kompais, tik 3 CD diskai. Pradek iš naujo, su Mandriva, nepagailesi.

Puslapiai: 1 [2] 3 4