Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Mindaugas

Puslapiai: [1]
1
Kitos TVS / Lietuviškas TVS
« Įrašytas: 2006 m. Birželio 22 d. 00:45:51 »
Sveiki. Gal būtų žmonių kurie norėtų kurti Lietuvišką TVS. Žinau kad yra pilna Angliškų versijų, bet norisi kažką ir lietuviško turėti. Patį pagrindą jau esu pakūręs, jei kas rimtai norėtų užsiimti šiuo projektu papaišykit čia. Vienam kažkaip sunku viską daryti. :|

2
Programavimas / Delphi vs C++
« Įrašytas: 2006 m. Birželio 14 d. 02:35:35 »
Turiu šiokį tokį klausimėlį. Jūsų manymu kuri gresnė programavimo kalba Windows sistemai. Delphi ar C++. Jei nesunku pavardinkit kokiu pliusas ir minusus turi viena ir kita programavimo kalba.

3
Programavimas / Paskal
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 12 d. 02:19:27 »
Namelis1 dėl paskalio nekokybės klysti. Su paskaliu irgi įmanoma kurti tuos pačius langus, dėti tuos pačius mygtukus ir t.t. O visų pirma ar kada pagalvojote kodėl jus mokykloje mokina Pascal? Na kad ilgai laukt nereikėtų truputį paaiškinu pagal save... :) Kiek kalbų būčiau matęs, kiek visko bandžiau mokintis susidariau vieną tokį įdomų vaizdą lyg visi (beveik) plagijuotų sintakses nuo Paskalio. Tie patys ciklai... Jie labai panašūs su kitomis kalbomis, taigi Pascalis mano manymu dėstotmas jis jums tam, kad nors truputį įsivaizduotumėte kaip atrodo bendrai programavimo sritis, ir kaip panašiai yra rašomos programos.

Mano nuomonė, norit peikit, norit girkit.

4
Programavimas / Editoriai
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 12 d. 02:12:08 »
Geriausia iš geriausių:

PHP Designer 2006 Beta. Palaiko daugiau nei PHP, HTML, XML, CSS, JavaScript, Java, Perl, VB, C# y SQL šių programavimo kalbų sintakses. Draugiška sąsaja. Na ir pagrindinė VINIS - freeware :) Ką bepridursi... Myliu šį Editorių.

Puslapiai: [1]