Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - menesis

Puslapiai: [1]
1
Ubuntu ar Baltix turėtų užtekti dukart paspausti ant to .deb failo, ir GDebi programa suinstaliuos jį. Jei taip nepavyksta, instaliuojama taip: dpkg -i Buddi-2.4.2.0.deb , o jei trūksta priklausomybių (tikrai reikės Java, kuri nebūna suinstaliuota standartiškai), tada pasileidi Synaptic ir susirandi reikalingus paketus (sun-java6-jre).

2
GnuCash yra galinga programa, daugelio įspūdis kad per daug galinga ir sudėtinga... Turėtų visiškai užtekti individualios įmonės apskaitai, ar pagal autorines sutartis, trumpalaikius projektus vykdančio nepriklausomo agento apskaitai.

Paprastesnių programų yra ne viena, skirtingo patrauklumo ir paprastumo. Visai paprasta netinka, nes norisi ne tik suvesti išlaidas, bet ir planuoti, analizuoti, taupyti...

HomeBank - http://homebank.free.fr/
Grisbi - http://www.grisbi.org/
Buddi - http://buddi.sourceforge.net/

Aš nei viena jų nesinaudojau, tad patarti negaliu. HomeBank veikia tik Linux, bet man atrodo patraukliausiai. Grisbi veikia daug kur, bet sąsaja jau sudėtingesnė. Buddi parašyta su Java, kas daug kam gali būti trūkumas - ir nors aš ją turėjau seniau, nenaudojau, nes funkcijų joje per mažai.

O dėl programos mokesčių deklaravimui, tai mums iš to tikrai jokios naudos. Tuo labiau kai pritaikyta tik JAV, kur visa tvarka kitokia, ir aišku sistemos kitokios. Tokio dalyko be bendradarbiavimo su kompanijomis, darančiomis VMI sistemas, nepadarysi.

Puslapiai: [1]