Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - alan

Puslapiai: [1]
1
Kitos laisvosios operacinės sistemos / Nuomonės apie ReactOS
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 12 d. 00:35:05 »
Kaip suprasti: nemokama alternatyva windozei, žaisti žaidimus, naudoti windozinį softą ReactOS? Nublūdot, kad nebesuprantat ką rašot? ReactOS gal ir bus nemokama windozės alternatyva, bet nuo kada žaidimai ir didžioji dauguma softo windozėje nemokami? Pinigėlius teks krapštyti, antraip vis tiek tai bus piratavimas. O kad kas pultų alternatyvinį softą, t. y. windozės analogus, kurti ReactOS, tai kažkaip utopiškai skamba.
Norit windozės pakaitalo – teks susidraugauti su Ubuntu gimine ar su Linux XP. Beje, autorių tvirtinimu, pastarojoje kai kurios windozinės progos sukasi, pats nebandžiau, tik Virtual PC pažiūrejau, kas per žvėris. Išvaizda, kaip m$ benravardžio, ne tik iš išorės.
Man atrodo, kad ReactOS – dviračio išradinėjimas.

2
„Baltix GNU/Linux“ / Internetas ir Baltix
« Įrašytas: 2007 m. Balandžio 11 d. 20:55:30 »
Didelis, didelis aciu. Bandysiu.
Dabar zaidziu su Knoppix 5.1.

3
„Baltix GNU/Linux“ / Internetas ir Baltix
« Įrašytas: 2007 m. Kovo 26 d. 17:53:33 »
Taigi, problemėlė. Baltx 2.0 nenori į internetą, nors tu kaip. Su Baltix 1.3 to nebuvo. Taip pat nėra problemos su Ubuntu 6.06, 6.10 amd64, Kubuntu 6.10 amd64. Visos buvo instaliuotos (ir LiveCD bandyta) ir visos veikė. Baltix 1.3 instaliuot nebegaliu, nes disko nebeskaito. Perspėju: sudo ppoeconf komandą žinau, ir žinau, kaip redaguojamas /etc/network/interfaces. Prašyčiau rimto patarimo. Beje, galėčiau eitį į intiką per LAN, bet:
a) kompe yra windozė;
b) DSL modemas Lucent CellPipe GA-22 (kitaip kažkas iš Viking giminės) – gal kas papasakotų, kaip žmoniškai jį sukonfigūruoti kaip roterį, nes tai ne D-Link, – velnias koją nusilaužtų, o help be butelio nesuprasi.
Iš anksto dėkui.
Alan

Puslapiai: [1]