Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Vitalijus

Puslapiai: [1]
1
„Mozilla Firefox“ / Firefox ir Windows 7 pripažinimas kaip Vista
« Įrašytas: 2010 m. Balandžio 25 d. 14:05:25 »
Hm... Tikrai, atsiprašau, dėl kažkokių priežasčių buvau nusistatęs pas save, kad veiktų kaip iš Vista SP2 :rolleyes: Matyt kažką eksperimentavau ir visai apie tai užmiršau.

Ačiū už pastebėjimą, viskas veikia gerai :)

Kalbant apie Windows versijas, tai čia yra elementarios lankomumo statistikos sudarymas. Dažnai klientams rūpi žinoti, iš kokių puslapių ateina jų lankytojai, kokiomis naršyklėmis ir OS naudojasi ir t.t. Iš to jie gali sudaryti savo potencialių klientų vaizdą ir sprendžia, kokias paslaugas jiems geriau siūlyti. Tad kuriu tokią galimybę savo ateities klientams, o testuoju, be abejo, savo tinklalapyje :)

2
„Mozilla Firefox“ / Firefox ir Windows 7 pripažinimas kaip Vista
« Įrašytas: 2010 m. Balandžio 24 d. 23:50:12 »
Esu tinklalapių programuotojas ir kurdamas tinklalapius tikrinu juos su visomis naršyklėmis.

Šiandien, kurdamas lankytojų duomenų nustatymą, susidūriau su problema: tik Firefox nurodo Windows NT 6.1 (Win 7), kaip Windows NT 6.0 (Win Vista). Visos kitos naršyklės šią funkciją atlieka be problemų:


Gal yra programuotojų, susidūrusių su panašiomis problemomis? Tai yra vienintelis atvejis, kai Firefox "painioja" Operacines sistemas, ar pasitaiko ir daugiau tokių situacijų?

Puslapiai: [1]