Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - amber

Puslapiai: [1]
1
„Adempiere“ ir „Compiere“ / Compiere - verslo valdymo sistema - ERP, CRM
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 18 d. 16:54:24 »
Citata iš: SinSoul
Cia privato nera :|
Privato nėra, be galima rašyti emailus, kai mano email paslėptas, gali rašyti tiesiai kestutism at freemail.lt
Citata iš: SinSoul
O ka ta programa daro?
Compiere yra verslo valdymo sistema (VVS), angliškai ERP, tai yra visų įmonės resursų valdymas - tai ir atsargų, žmogiškųjų (darbo laiko), projektų, ir t.t., ir dar ryšių su klientais (CRM), ryšių su tiekėjais (SRM) valdymas, web dalis...
Kitais žodžiais paprastai kelių įmonėje naudojamų sistemų apjungimas į vieną: buhalterija, CRM, interneto parduotuvė/portalas, gamyba, projektai, ir t.t.

Geriausiai žinomas analogas ir VVS pradininkas yra SAP. Istoriškai 1 lygio VVS (ERP) buvo įmonės vidaus resursų valdymas (grubiai būtų buhalterija plius gerokai praplėsta verslui reikalingų resursų valdymu). 2 lygio - papildomai turi ryšių su išore valdymą (CRM, SRM...)

2
„Adempiere“ ir „Compiere“ / Compiere - verslo valdymo sistema - ERP, CRM
« Įrašytas: 2006 m. Balandžio 15 d. 19:52:53 »
Sveiki,

Yra tokia atvira verslo valdymo sistema mažoms ir vidutinėms įmonėms (pagal vakarų mąstus, didžiausios lietuvos įmonės yra vidutinės ;) http://www.compiere.org. Tai Nr.1 tarp AK VVS.

Trumpai: sąvybių palyginimą su analogais rasite čia, pagrindinių sąvybių aprašymas čia, o visos funkcijos čia.

Sudaryta iš Java + JBoss + duomenų bazė (Oracle,Sybase,Postgresql, Fyracle, Daffodil DB, ...) Dabar oficialiai palaiko Oracle, aktualizuojamos naujos neoficialios versijos yra su Fyracle (Firebird dirbanti oracle mode), vilčių teikia, kad nauja versija palaikys nemokamą DB2 Express-C.

Ieškau norinčių kartu adaptuoti/išversti šią sistemą.

Jei sudomino, diskutuokime šiame forume arba rašykite į privatą.

Jei atsiras susidomėjusių, galim išskirti į atskirą temą.

Puslapiai: [1]