Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - DFX_as

Puslapiai: [1]
1
„GIMP“ / GIMP PAMOKOS
« Įrašytas: 2006 m. Kovo 07 d. 19:37:21 »
jei galit idekit lietuviska, gerai suformoluota pamoka is sio linko http://www.gimpguru.org/Tutorials/SimulatedDOF/

2
„GIMP“ / GIMP PAMOKOS
« Įrašytas: 2006 m. Kovo 07 d. 19:16:55 »
wa dar weinas pavyzdis: "pasirinkę juoda spalva , teptuko  ir trintuko  pagalba pakoreguojame greitos kaukes kontūrus: "
ce ta pamoka apie greita kauke. nu kad as net nemoku naudotis tais teptukais ir trintukais paaishkinkit issameu ka ten spausti ir tt.t. :(

3
„GIMP“ / GIMP PAMOKOS
« Įrašytas: 2006 m. Kovo 07 d. 18:50:50 »
as nesuprantu arba as ce kaska blogai daarau arba tose pamokose yra blogai parasyta. pvz niekaip nesugebu padaryti perejimo nuotrauku ir spalwu isrinkimo. ce gal delto kad naudoju GIMP 2 versija ar kas?  pvz nesuprantu shito "Ant viršutinio sluoksnio spaudžiame dešiniu pelės klavišu ir pasirenkame pritvirtinti sluoksnį. Dar kartą ant viršutinio sluoksnio spaudžiame dešinį pelės klavišą ir pasirenkame pridėti sluoksnio kaukę (pasirenkame balta(visiškas nepermatomumas)). Pasirenkame teptuką, pasididiname vaizdą ir atkuriame norimą paveikslėlio fragmentą. Štai rezultatas: "

 

Pasirenkame teptuką, pasididiname vaizdą ir atkuriame norimą paveikslėlio fragmentą <-- nu kaip atkurti ta fragmenta iskur man tokia spalwa gauty kokia buwo nnuotraukoje?

Puslapiai: [1]