Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Tomas Urbanovičius

Puslapiai: [1] 2
1
Laisvųjų programų ideologija, licencijos / Knygų laisvė :)
« Įrašytas: 2007 m. Spalio 20 d. 23:48:18 »
Citata iš: Chabbrik
Dar geras pavyzdis - Thinking in Java.

Zmogus visa teksta skelbia internetu, bet knygos vis tiek parduodamos. :-D
Tokiu variantu tai ne vienas ir ne du... Kad ir tas pats Dive Into Python (vakaras jau galiu sumaisyt pavadinima... :D ) kai knyga internete yra platinama nemokamai, bet ja galima nusipirkti ir spausdinta.

Man asmeniskai zymei patogiau yra skaityti popierine versija (truksta tik funkcijos Search :D ) nes ja gali skaityti vos ne bet kur, kad ir lovoje guledamas ar dar kur... Beda tik ta, kad su musu pragyvenimo lygiu uzsisakineti knyga is uzsienio brangokai gaunasi... Bent jau kolkas.

2
Laisvųjų programų ideologija, licencijos / AK modelio kritika
« Įrašytas: 2007 m. Spalio 20 d. 23:43:57 »
Na del pasakymo "bando israsti dvirati" tai sutikciau vos ne 100%. Kaip pavizdi paimti kad ir Python redaktorius. Skaicius ju tai... 30 apie kuriuos teko pasiskaityti kol issirinkau... O kiek dar neuztikau. Beda ta kad is tu 30 puse arba visiskai mire ir nebepletojami arba ant mirties ribos...
Cia manyciau is to noro padaryti kazka gero ir naudingo gaunasi priesingai... Nori sukurt kazka geresnio, pradedi nuo 0 kol ipuseji del vienu ar kitu priezasciu nebelieka laiko projektui ir t.t. O jeigu nera kam ta projekta perimti tai ir mirsta... ;-(

Seip tokia tema ir knyga galima parasyti... :D

3
Programavimas / python IDE (integrated developement environment)
« Įrašytas: 2007 m. Spalio 20 d. 23:36:55 »
Kas liecia SPE tai jei po Win naudojiesi makalyne su atnaujinimo jo, nes paskute atnaujinta binarine versija metu senumo, visi kiti atnaujinimai eina tik is CVS'o. Naujokui panoka ten susigaudyti...

Naudojuosi PyScripter. Kolkas viskas ciki (nors ir poreikei dar mano nerimti... :D )

4
Programavimas / Phyton pradzia
« Įrašytas: 2007 m. Spalio 20 d. 23:32:42 »
Seip nesu programuotojas (nors bandau ismokt si bei ta bent jau del saves...) bet supratau viena dalyka. Programavimas ir anglu kalbos nemokejimas yra 2 visiskai nesuderinami dalykai ;-) Jeigu programuoji ar mokaisi programuoti turi ir anglu kalba moketi arba kartu mokytis.

5
Programavimas / python video pamokėlės
« Įrašytas: 2007 m. Spalio 20 d. 23:30:16 »
Citata iš: dz0
http://www.python.org/doc/av/
Nice ;-)

Gaila, kad ner movie'ku skirtu nonprogramer'iams kurie mokosi Python ir kartu programuoti, tenka skaityti teksta ekrane... Kas ne itin patogu ;-(

6
„Baltix GNU/Linux“ / Batix2.7 kurejams minusas
« Įrašytas: 2007 m. Rugpjūčio 29 d. 18:02:36 »
Mano žiniomis dabartinė Baltix 2.7 yra RC versija stable dar nėra. Nors nežinau ar tai turi įtakos tavo kortos veikimui, bet visko gali būti ;-)

7
„Baltix GNU/Linux“ / Batix2.7 kurejams minusas
« Įrašytas: 2007 m. Rugpjūčio 28 d. 18:47:49 »
Šie tavo žodžiai turėtų būti skirti tavo techninės įrangos kūrėjams, kurie nepaiso tavo teisės rinktis ir verčia tave naudoti tik tam tikrą programinę įranga ;-)

8
Kitos TVS / Ant kokio TVS'o pakurtas šis tinklapis?
« Įrašytas: 2007 m. Rugpjūčio 28 d. 18:45:27 »
Tamsta nors ir lietuviškai, tačiau švėplai rašo :P

9
Laisvųjų programų ideologija, licencijos / Forumo pavadinimas "Laisvos programos" !!!!!
« Įrašytas: 2007 m. Rugpjūčio 28 d. 18:43:19 »
Visų pirma tai anglų kalbos niekas pažodžiui neverčia. Kaip žinia ten vienas žodis priklausomai nuo konteksto gali reikšti 10 skirtingų dalykų (užtai aš ją ir myliu) :D

O laisvos turima omenyje... Čia siūlyčiau pasiskaityti GPL ir kitas laisvas licencijas. Lietuvių kalboje dėja visi žodį "free" verčia kaip "nemokamą" ir tai iš esmės yra visiškai klaidinga. Nors dauguma atviro kodo programinės įrangos ir yra nemokama, bet jų šūkiai ir lozungai turi toli gražu ne tą prasmę apie kurią visi galvoja.

P.S. Iš principo atvirojo kodo programinė įranga turėtų būti mokama. Kitas klausimas kaip pinigus skirstyti autoriams...

10
Programavimas / reiktu pagalbos :)....
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 26 d. 23:19:14 »
Pabandyk ieškotis pagalbos Aitvaro IRC tinkle #python kanale ;-)

Sėkmės

11
„osCommerce“ / Prasau pagalbos...
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 26 d. 23:17:52 »
Manau teks ieškotis draugų ar pažystamų pagalbos ir bandyti verstis, nes nemanau, kad atsiras čia galinčių padėti, kadangi šią TVS iš esmės naudoja tik komerciniai tinklapiai ;-)

12
„LibreOffice“ ir „OpenOffice“ / Nepavyksta suinstaliuoti lietuviokis sąsajos
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 19 d. 17:32:46 »
Pasižiūrėk ar tik nebus nustatytas rusiškos sąsajos naudojimas UNICODE programoms.

Dabar bijau sumeluoti bet kiek pamenu tai gali padaryti Languages nustatymuose vienoje iš kortelių.

Sėkmės ;-)

13
„Baltix GNU/Linux“ / Ar reikalingas Floppy
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 19 d. 00:03:26 »
Citata iš: mandrius
Na žinai... nemanau, kad yra reikalas lygint pvz.: Adobe Photoshop ir Gimp :D
Neįtikina manęs argumentas, kad Photoshop'o reikia baisei, kadangi koks 1% (ir tai dar klausimas) kurie jį naudoja jį perka...

O kas liečia Gimp ir Photoshopo lyginima, tai pagrindinis barjeras pereinant nuo vieno prie kito yra ne funkcionalumas, o vartotojo sąsaja prie kurios reikia priprasti ;-)

14
„Baltix GNU/Linux“ / PATARKIT PRASAU
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 18 d. 22:00:15 »
O dėl kameros tai bijau net kažką ir sakyti... Kaip suprantu ji integruota i patį nešiojamąjį, tai tokiu atveju, kad ji funkcionuos mažai tikėtina, nors šeip patarčiau pasiieškoti informacijos visų pirma gamintojo svetainėje, ubuntu forumuose ir šeip pagooglint ;-)

Sėkmės

15
„Baltix GNU/Linux“ / PATARKIT PRASAU
« Įrašytas: 2007 m. Gegužės 18 d. 20:42:13 »
Turėtum rasti per Add/Remove Programs. Kadangi Baltix sukurti Ubuntu pagrindu tai ten toks dalykas turėtų būti, o per jį reikia tik nurodyti kokius paketus nori diegti, sistema viską padarys automatiškai, dėl DC++ tai nežinau konkretaus paketo, bet manau tikrai turėtų būti ;-)

Puslapiai: [1] 2