Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - embar

Puslapiai: [1]
1
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Atsiliepimai apie openSUSE 42.2
« Įrašytas: 2016 m. Lapkričio 16 d. 21:25:13 »
Pagaliau KDE Plasma 5 aplinka (5.8 LTS versijoje) tapo pakankamai nušlifuota!

Patarimas diegiantiems į VirtualBox:
Senesnėje VirtualBox 5.1.8 versijoje iš anksto pasirinkite „Intel HD audio“ kaip garso įrenginį, antraip virtualioje mašinoje turėsite bėdų su garsu (numatytuoju atveju virtualiai sistemai priskiriamas „ICH AC97“ įrenginys). Arba atsinaujinkite iki VirtualBox 5.1.10 versijos, kurioje garsas veikia gerai ir su „ICH AC97“.

Turintys naujausias ADM vaizdo plokštes turėtų žinoti, kad nuosavybinės AMD fglrx/Catalyst tvarkyklių nebepalaiko pati AMD, tad openSUSE šių tvarkyklių nerasite openSUSE 42.2 sistemai (paskutinė  versija, kuriai dar prieinamos tvarkyklės – openSUSE 42.1). Vietoj jų kuriamos AMDGPU-PRO tvarkyklės, bet jos dar neprieinamos openSUSE sistemai.

Kokie jūsų įspūdžiai?

2
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Atsiliepimai apie openSUSE 42.1
« Įrašytas: 2015 m. Spalio 28 d. 16:30:28 »
Versijų „šuolis“ dar neįvyko („Leap“ laukiam 2015 m. lapkričio 4 d.), čia galite pasidalinti savo atsiliepimais apie openSUSE 42.1.

Gerą mėnesį naudojau KDE Plasma 5.4 (5.4.0 ir 5.4.1) darbalaukio aplinką (bet openSUSE 42.1 turės naujesnę versiją). Išties, ji palygintu su KDE 5.3.x jau pakankamai tinkama naudoti. Tačiau bent KDE Plasma 5.4.1 dar nebuvo tokia nušlifuota: mažos smulkmenos keldavo abejonių, ar openSUSE komanda nerizikuoja nudegti piršdama KDE Plasma 5 naudotojams, o ir palyginus su KDE 4.14 LTS čia dar ne visos funkcijos perkeltos. Ruošdama perėjimą nuo KDE 4 prie KDE Plasma 5, KDE komanda elgiasi gerokai apdariau nei perėjimo tarp KDE 3 ir KDE 4 atveju prieš maždaug 7 metus: dabar lygiai tos pačios KDE programos versijos gali būti sukompiliuojamos tiek KDE 4 pagrindu, tiek KDE Frameworks 5 pagrindu. Tai leidžia gerokai tolygiau pereiti prie naujos kartos darbalaukio aplinkos integruojant anksčiau parašytas programas. Tačiau iš kitos pusės tai reiškia, kad negalite vienu metu kompiuteryje turėti atskirai įdiegtų dviejų darbalaukio aplinkų (KDE4 ir KDE Plasma 5), kaip kad buvo anksčiau (KDE3 ir KDE4 atveju). Ir vis tik, kadangi ne visos programos paruoštos naudoti KDE Frameworks 5 pagrindu, tad  KDE Plasma 5.4 darbalaukis nėra idealiai vientisas – kai kurių programų elgesio ir išvaizdos niuansai išduoda jas esant iš KDE 4 pasaulio. openSUSE besiridenantį „Tumbleweed“ („Vėjaričių“) variantą ką tik pasiekė KDE Plasma 5.4.2 versija su nemažai pataisymų nuo KDE Plasma 5.4.1 versijos. Ta pati KDE Plasma 5.4.2 bus ir galutinėje „Šuolio“ atmainoje. Paprastai openSUSE garsėja tuo, kad moka kokybiškiausiai paruošti KDE aplinką naudotojams, tikėkimės taip bus ir openSUSE 42.1 atveju.



3
„openSUSE“ ir „SUSE“ / Atsiliepimai apie openSUSE 12.1
« Įrašytas: 2011 m. Lapkričio 13 d. 14:59:26 »
Sveiki,

Lapkričio 16 dieną oficialiai pasirodys openSUSE 12.1 versija, nors „Gold Master“ jau pasirodė.  

Pats bandžiau openSUSE 12.1 RC2 su GNOME3 iš LiveCD.
Veikia stabiliai, gana tvarkingai.
Į akis krito dvi nemalonios smulkmenos.
1. GTK3 stiliaus YaST valdymo centro languose neretai netelpa tekstas ir mygtukai, tad tuos langus reikia ištempti patiems, o kartais netgi pasinaudoti Alt klavišu ir jį laikant nustumti langą į viršų, kad galėtum išdidinti daugiau nei leidžia ekranas. Nors nebandžiau, bet bėdą galbūt išspręstų tiesiog mažesnių šriftų pasirinkimas.
2. Po diegimo įėjus į programinės įrangos tvarkytuvę automatiškai nepasiūlė įdiegti lietuvių kalbos, flash-player. Siūlomus paketus įdiegiau įvykdęs "sudo zypper inr". Galbūt automatiškai juos pasiūlys galutinėje 12.1 versijoje.

O gal dar kas nors bandėte? Kokie atsiliepimai?

Puslapiai: [1]