Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - kkestas

Puslapiai: [1]
1
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS: įskiepiai
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 18 d. 19:42:36 »
Qgis turi tikrai nemažai įvairiausių įskiepių. Būtų įdomu sužinoti kokius įskiepius naudojate ir kokias operacijas su jais atliekate.

2
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS Persidengiančios linijos
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 11 d. 22:36:15 »
Supratau, kad neįmanomų dalykų su qgis nėra, bet ką daryti su persidengiančiomis linijomis? Jeigu aš turiu dvi linijas, klypo riba sutampa su upelio riba. Ribos žymimos juodai, o upelis mėlynai. Tai man ties ta vieta kur upelis gaunasi juoda linija, atrodo, kad upelis išnyksta. Ar netų padaryti taip, kad persidengiantys plotai būtų žymimi kokia kita spalva ar mėlynu-juodu punktyru?

3
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS Duomenų atvaizdavimas iš atributų lentelės
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 09 d. 17:31:02 »
Norimus atributų lentelės duomenis galima atvaizduoti žemėlapyje, tačiau ar įmanoma viename sluoksnyje atvaizduoti keletą atributinių duomenų? Nes man pavyksta atvaizduoti tik po vieną pasirinktą atributą.

4
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS Shapefile Splitter
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 04 d. 17:21:41 »
Kokie būdai yra suskaldyti Shape failą. Jeigu viename faile yra daug atributinių duomenų, tai kiek atsimenu juos galima suskaidyti į daug atskirų failų. Radau ShapefileSplitter pluginą, gal naudojat?

5
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS Atributų lentelė
« Įrašytas: 2013 m. Rugpjūčio 29 d. 23:34:24 »
Nesuprantu kaip suformuoti tuos atributus. Aš norėčiau, kad vienoje eilutėje būtų taškų x koordinatės, o kitoje y. Kaip padaryti, kad padėjus tašką ant žemėlapio į atributų lentelę automatiškai susivestų koordinatės? Nes po to kuriant žemėlapį noriu atspausdinti tas koordinates.

6
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS kaip nubrėžti plotą pagal taškus
« Įrašytas: 2013 m. Rugpjūčio 13 d. 12:56:23 »
Laba diena,

gal kas žinot kaip nubrėžti plotą pagal esamus taškus? Turiu tikslius taškus ir noriu uždėti poligoną, bet noriu, kad poligono kampai būtų pririšti prie kampų. Iš rankos neina sujungti, gaunasi netiksliai.

Puslapiai: [1]