Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Liudas Dmitrijevas

Puslapiai: [1]
1
„KompoZer“ ir „NVU“ / sveciu knyga
« Įrašytas: 2008 m. Vasario 19 d. 11:30:21 »
Gal gali kas padėti, ar duoti kokią nors nuorodą kaip susikurti paprastą svečių knygą svetainei. Aš nelabai nusimanau apie html ar koki php

2
Kitos naudingos programos / Reikia programos breziniams (planams)
« Įrašytas: 2006 m. Spalio 17 d. 16:01:16 »
Sveiki, galbut galite kanors pasiulyti tokio kas man padetu daryti brezinius (cia architekturai).
Man svarbiausiasdalykas yra tas kad uzsideciau ant fono paveiksleli kur esu padares su ranka brezinius ir pagal juos mazdaug daryciau panasius brezinius su kompiuteriu, tai yra kad galeciau is virsaus delioti pastatu konturus (kvadratus) ir galeciau nusistatyti masteli, tas labai svarbu kad po to galeciau apskaicuoti teritorijas ir tt. Cia as darau miesto skvera... Bandziau su inscape bet nzn gana sunku ten butu paskui man masteli skaicuoti :( tai va dekui

3
Programavimas / Phyton pradzia
« Įrašytas: 2006 m. Rugpjūčio 26 d. 19:48:58 »
Sveki, galbūt yra kokių nors lietuviškų pradžiamokslių phytonui? Mano tikslas panaudoti phyton blenderyje, todėl kas nusimano galbūt nukreiptų reikiama linkme:)

4
„KompoZer“ ir „NVU“ / Reikia pagalbos kuriant 3dgrafikos svetainę
« Įrašytas: 2006 m. Rugpjūčio 06 d. 21:36:29 »
Sveiki, aš kuriu 3dgrafikos svetainę kurioje bus šnekama apie atviro kodo 3d modelevimo, animavimo ir tt programas. Turiu viską susikūres, tereikia baigt pamokas kurt. Ir štai man reiktu pagalbos kuriant galeriją, noriu kad žmonės galėtu lengvai įkelti savo darbus ir kad galėtume juos komentuoti. Taip pat būtu gerai jei kas paaiškintu kaip daryti Balsavimo dėžes, taipogi su komentarais. Na ir paskutinis dalykas, galbūt kas galit paaiškinti kaip sukelti ikart visą svetainę į zope? Galbūt yra koksnors kelias per ftp ar kaipnors? nes man po vieną failiuką kilnot nelabai sekas :( Jei ką parašykite į l.werro et gmail.com būsių labai dėkingas, ir ne tik aš :)

5
„Blender“ / Blender Top
« Įrašytas: 2006 m. Birželio 28 d. 23:31:41 »
Sveiki, norėčiau kad šitoje temoje įdėtumėte savo įdomiausius darbus kuriuos gaėtume visi aptarti ir patarti :)~

Puslapiai: [1]