Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - GreatEmerald

Puslapiai: [1]
1
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: nauja 2.0 versija
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 25 d. 15:51:51 »
Radau, kas sukelia mano minėtą problemą – ekrano/lango dydis. Jeigu langas išdidintas tiek, kad vieta, kurioje yra piešiamas žemėlapis, yra daugiau nei 1290 pikselių pločio, serveris meta klaidą. Jei mažiau, viskas rodoma gerai.

Mano OS yra openSUSE, tokie patys rezultatai ir su 12.3, ir su 13.1 beta versija.

2
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: nauja 2.0 versija
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 21 d. 22:01:43 »
Dėl koordinačių sistemos, man išeina importuoti tik labai specifiškai... Numatyta koordinačių sistema turi būti LKS94 (Transverse Mercator) ir turi būti įjungtas "on the fly reprojection", bet iš geoportal įkelti WMS duomenys turi būti WGS84 (jei bandau importuoti LKS94, rodo tik tuščią baltą lapą). Jei pakeičiu koordinačių sistemą į LKS94 per sluoksnio savybes, matau žemėlapį, bet jis ištemptas horizontaliai. Taip yra ir 1.8, ir 2.0 versijoje.

Kiek suprantu, tai reiškia, jog sluoksnio ir projekto koordinačių sistemos nesutampa. Ar dėl to gali kilti kokių nors problemų, ar iš tiesų nėra svarbu, kokią koordinačių sistemą naudoja rastrinis sluoksnis?

Red.: Atrodo, kad vis yra problemų su tuo. Kai projektas yra LKS94, o sluoksnis WGS84, iš toli žemėlapis atrodo gerai, bet bandant priartinti jį, meta klaidą: "Parameter 'width' contains unacceptable value." Tai praktiškai ta pati problema, kaip aprašyta čia, bet duotas spendimas nepadeda, klaida vis ta pati: http://gis.stackexchange.com/questions/59651/request-contains-a-format-not-offered-by-the-server-error-when-using-crs-tran Tai pasireiškia tiek 1.8, tiek 2.0, bet tik Linux sistemoje (Windows versija veikia teisingai)...

3
Bendras „Linux“ forumas / Mageia - nauja distribucija Mandriva pagrindu
« Įrašytas: 2013 m. Sausio 19 d. 16:00:40 »
Aš bandžiau. Nors pačios Mandriva nesu bandęs, tai negaliu palyginti. Bet šiaip Mageia yra labai "jauki" distribucija - diegimo metu ir jų sistemos valdymo įrankyje visos parinktys yra labai aiškios ir paprastos naudoti, bet taip pat visada yra mygtukas "Advanced", kurį paspaudus galima rasti visas reikalingas sudėtingesnes parinktis. Be to, aiškiai matosi, kad Mageia kūrėjai daug dėmesio skyrė išvaizdos derinimui tarp skirtingų darbastalių - net Openbox pagal numatymą naudoja KDE Oxygen stilių. Distribucijos kūrėjai taip pat palaiko gerą atmosferą ir savo forumuose, ir IRC kanale.

Dar vienas įdomus dalykas apie Mageia yra tai, kad ji yra viena iš nedaugelio distribucijų, turinčių gerą alternatyvių darbastalių palaikymą. Tai ir buvo priežastis, dėl kurios nusprendžiau išbandyti Mageia - mūsų šeima įsigijo internetinį kompiuterį, kuris nėra itin greitas, tai jame naudoti visą KDE būtų neoptimalu. Kita vertus, mūsų šeimos nariai yra pripratę prie tam tikrų KDE programų. Tai geriausias pasirinkimas - Razor-qt. O šią darbo aplinką gerai palaiko beveik vienintelė Mageia. Po kurio laiko matyt reikės pereiti prie Gentoo (kad būtų galima išspausti dar kiek daugiau greičio), bet tai yra gana lėtas procesas.

Puslapiai: [1]