Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - ppu

Puslapiai: [1]
1
T.y, jei jie atsisakys pateikti source, priversti ju neįmanoma?  :/  Tuo atveju, jei galutiniame produkte tikrai naudojama GPL programinė įranga? Ir kodėl pažeisti ją sudetinga jei tai esminis principas? :)

2
Ačiu už atsakymą! Dar norėčiau patikslinti, ar GPL licenzija Lietuvoje turi kažkokį tai oficialų statusą, ar nesikerta su galiojančiais įstatymais? T.y ar licenzijos pažeidimas baudžiamas pagal vietinius įstatymus?

3
Sveiki, prašau padėti man išsiaiškinti. Namie ir darbe naudoju internetą iš TEO LT, AB. Darbe stovi maršrutizatorius Comtrend, namuose - ADB EA4201N-G. Akivaizdu kad ten naudojamas Linux, ir dar keletas programų su GPL licenzija. Maršrutizatorių gamintojas, kaip suprantu, neparduoda savo įrenginių mažmeniniai rinkai, o siūlo IPT kaip Customer Premises Equipment įrangą, kuria TEO modifikuoja pagal savo poreikius ir išnuomoja klientams. Ar galiu reikalauti iš TEO savo maršrutizatoriaus išeitinį kodą?

Puslapiai: [1]