Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - kancerogenas

Puslapiai: [1]
1
Sveiki,

tikriausiai mano kompiuteryje diegiant OOo įvyko kažkokia klaida ir, nors atitinkamos parinkties diegimo metu nepasirinkau, kai kurie MS Office failai buvo konvertuoti į OOo formatus. Dabar turiu problemų su vienu man labai svarbiu MS Excel failu, kuris buvo apsaugotas slaptažodžiu. Problema yra ta, kad Excel jo nebeatidaro, o OOo paprašo slaptažodžio, tačiau įvedus slaptažodį gaunu pranešimą apie tai, kad jis neteisingas. Slaptažodis negali būti neteisingas, nes esu išsisaugojęs jį slaptažodžių tvarkytuvėje.

Atidariau tą failą su zip archyvatoriumi, tačiau xml failai "nesuprantai" (atrodo lyg būtų sugadinti?). Išbandžiauy failų atstatymo programą, bet atstatytas failas programoms irgi yra nesuprantamas.

Noriu pasiteirauti, ar yra kokių nors būdų išspręsti tokią problemą? Galbūt yra priemonių automatiniam slaptažodžiais apsaugotų ODF formatų falų konvertavimui į MS Office formatus neatidarius pačių failų?

Puslapiai: [1]