Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - polaz

Puslapiai: [1]
1
„Baltix GNU/Linux“ / Dalijimas skirsniais
« Įrašytas: 2009 m. Gruodžio 21 d. 07:44:30 »
Laba diena,
Prašau pagalbos, kaip atstatyti windows ntfs skirsnį (win buvo naudojamas kaip loginis, dumenų diskas). Po 3 karto Baltix linux instaliavimo, šito skirsnio nemato nei windowsai nei Linux. Linux os skirsnių dalijime prie jį dega šauktukas ir nerodo kiek vietos užimta ir kiek laisva.
O buvo taip. Windowsai užlūžo galutinai ir neužsikrovė. Buvo du diskai 20GB (sistemos) ir 100 GB (dokumentų). Todėl nusprendžiau suinstaliuoti Linux OS. Ištryniau windows skirsnį, sukuriau du naujus ext3 ir swap ir suinstaliavau Baltix linux. Pirmus du kartus pavyko suinstaliuoti puikiai, tačiau niekaip negalėjau suinstaliuoti windowsu į likusią disko laisvą vietą, nes po windows diegimo programos persikrovimo kompas toliau nesikraudavo.  Prieš paleidžiant trečią kartą linux instaliaciją, paskutiniame etape, pažymėjau išsamiau (kur ten rašo apie tą krovimosi programėlę) ir laukelyje vietoje hd0/ nurodžiau kažką panašaus "/hd2/stev/windows nt/xp louder". Ir po suinstaliavimo jau prie to disko rodė šauktuką, o atsidarius /kompiuteris sistema jo nemato.
Ar dar įmanoma jį atstayti, nes ten mano svarbūs dokumentai buvo? Dėkoju iš anksto
p.s. gavau Hirens.boot.cd.9.9. Gal kas bandėte?

Puslapiai: [1]