Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - kkestas

Puslapiai: [1] 2 3
1
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: Žemėlapių kūrimas naudojant Print Composer
« Įrašytas: 2013 m. Lapkričio 25 d. 23:12:00 »
Sveiki, aš išsisaugau Composer tempate, bet kai tik atsidarau naują, tai vėl tenka visų sluoksnių pavadinimus suvedinėti ranka. Gal yra kokia išeitis? Gal galit patarti kaip ant vieno ploto uždėti du skirtingus sutartinius ženklus?

2
Antras variantas atrodo tikrai patrauklus, reikės išbandyti :)

3
O įmanoma į sutartinius ženklus įkelti užrašus? Pavyzdžiui namo numeris ir atvaizduoti kokiu šriftu ir spalva yra užrašomi namo numeriai?

4
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS: įskiepiai
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 18 d. 19:42:36 »
Qgis turi tikrai nemažai įvairiausių įskiepių. Būtų įdomu sužinoti kokius įskiepius naudojate ir kokias operacijas su jais atliekate.

5
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS: nauja 2.0 versija
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 15 d. 23:07:49 »
Atrodo gražiai, o kaip situacija su įskiepiais?

6
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS Persidengiančios linijos
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 11 d. 22:36:15 »
Supratau, kad neįmanomų dalykų su qgis nėra, bet ką daryti su persidengiančiomis linijomis? Jeigu aš turiu dvi linijas, klypo riba sutampa su upelio riba. Ribos žymimos juodai, o upelis mėlynai. Tai man ties ta vieta kur upelis gaunasi juoda linija, atrodo, kad upelis išnyksta. Ar netų padaryti taip, kad persidengiantys plotai būtų žymimi kokia kita spalva ar mėlynu-juodu punktyru?

8
Puikus įskiepis, žemėlapis pagražėja 20 proc. Tikras žemėlapis. O gal yra kokia duomenų bazė kur būtų galima parsisiųsti sutartinių ženklų? Žinau, kad galima ir pačiam nusibraižyti, bet gal kas jau yra nubraižęs ir gali pasidalinti? Pavyzdžiui elektros linijos, geležinkeliai ir t.t. nemažai yra, bet reikėtų tokių mandresnių :)

9
Štai šito ir reikėjo. Aš bandžiau taip, bet nesupratau kaip atskirti. Dabar viskas gerai turėtų būti.

10
Turiu poligoną su atributų lentele. Į atributų lentelę suvedu rajoną; kaimą; seniūniją. Gaunasi trys stulpeliai atributų lentelėje. Aš moku dabar padaryti, kad vieną iš tų stulpelių atžymėtų man žemėlapyje Layer properties>Display labels ir Field containing label pasirenku vieną iš stulpelių. To stulpelio įvesti duomenys yra rodomi žemėlapyje, bet man reikia, kad rodyti ne vien rajoną, bet ir kaimą su seniūnija. Turbūt lengviausias kelias būtų atskirti tuo stulpelius ir užsidėti kaip atskirus sluoksnius.

11
Geoinformacinės sistemos (GIS) / QGIS Duomenų atvaizdavimas iš atributų lentelės
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 09 d. 17:31:02 »
Norimus atributų lentelės duomenis galima atvaizduoti žemėlapyje, tačiau ar įmanoma viename sluoksnyje atvaizduoti keletą atributinių duomenų? Nes man pavyksta atvaizduoti tik po vieną pasirinktą atributą.

12
pažymiu, bet kai jau prašai atlikti kokią funkciją išmeta lentelę, kad nepažymėta

13
Galima ir tokia išeitis iš padėties, bet kažkaip labai jau sunkiai man atrodo tas lentelių kūrimas :) Galėtų būti toks lentelių kūrimo įskiepis. P.S. niekaip nerandu kur yra šiaurės rodyklė?

14
Adds attribute table man netinka todėl, kad man reikia įrašyti ne tik atributinius duomenis, o tokius kaip miestas, gatvė, rajonas, namo nr. ir t.t.

15
Geoinformacinės sistemos (GIS) / Ats: QGIS Shapefile Splitter
« Įrašytas: 2013 m. Rugsėjo 08 d. 11:47:30 »
o aš galvojau, kad įmanoma suskaldyti ir pagal stulpelius. Jeigu pavyzdžiui atributų lentelėje yra trys stulpeliai, tai aš galvojau, kad įmanoma atskirti  tą stulpelį su visais jame esančiai atributiniais duomenimis.

Puslapiai: [1] 2 3