Diskusijos apie laisvąsias programas

Verslo ir raštinės programos => „LibreOffice“ ir „OpenOffice“ => Temą pradėjo: Rimas Kudelis 2009 m. Rugsėjo 08 d. 18:51:13

Antraštė: Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas
Parašė: Rimas Kudelis 2009 m. Rugsėjo 08 d. 18:51:13
Sveiki!

Gal čia atsiras norinčių testuoti naujas lietuviškas OpenOffice.org versijas prieš jų išleidimą? Testavimas atliekamas kaskart, rengiantis leisti naują OOo versiją, ir jį privaloma atlikti su kiekvienu ketinamu platinti failu (pvz., norint, kad oficialiai (per openoffice.org) būtų platinama lietuviška OOo 3.2 versija Windows, Linux ir OS X sistemoms, būtina būtent ją ištestuoti visose šiose platformose.

Testavimas vykdomas pagal instrukciją (t.y., atliekant konkrečius testus, sudarytus iš konkrečių, visiškai nesudėtingų, žingsnių). Vienos versijos ištestavimas vienoje platformoje teužima apie porą valandų, o naujų OOo versijų per metus būna ne tiek jau daug.

Taigi, jei galite savo mėgstamai programai paaukoti kokią parą per metus, kviečiu prisijungti: brūkštelėkite (rq@akl.lt) man laišką, jame parašykite, kokiose operacinėse sistemose ir architektūrose norėsite programą testuoti. Tuomet aš sukursiu paskyrą testavimo programoje (galite laiške parašyti ir pageidaujamą jos vardą) ir prijungsiu jus prie Google grupės (http://groups.google.com/group/ooo-testavimas), kurioje toliau ir bendrausime.
Antraštė: Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas
Parašė: Džiugas 2010 m. Kovo 11 d. 07:12:39
Aš norėčiau!
Antraštė: Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas
Parašė: Evaldas66 2011 m. Gegužės 13 d. 18:51:49
Kiek tam reikia turėt žynių , norint testuot ?  Naudoju tik Linux  os  . OpenOffice  retai naudoju , tik tam  , kad parašyt kokį dokumentą , pareikšima ir panašiai . Jai tokio , kaip manęs reikia . Galiu . Būtu malonu prisidėt prie atviro kodo .
Antraštė: Lietuviškų OpenOffice.org versijų testavimas
Parašė: Rimas Kudelis 2011 m. Gegužės 21 d. 11:13:25
Žinių daug nereikia, tačiau atsiradus „LibreOffice“, aš apleidau „OpenOffice.org“ reikalus ir abejoju, ar prie jų dar grįšiu.