Diskusijos apie laisvąsias programas

Laisvos operacinės sistemos => „Baltix GNU/Linux“ => Temą pradėjo: Ignotas Trainys 2005 m. Gruodžio 01 d. 22:27:35

Antraštė: Padekit idiegti kita modema!
Parašė: Ignotas Trainys 2005 m. Gruodžio 01 d. 22:27:35
Teks pamiršti    :(  . Kaip įdiegti Conexant USB ADSL  trust 235a SPEEDLINK Modema  :D nes turiu jau kitą modemą :!:

turiu ZyXEL Prestige 600R  ADSL 2+ Access  Gateway

Gal kas žinot kaip ji sukofiguruoti kad veiktu 0,73 versijoje?

ir kokias komandas rašyti?
Antraštė: Padekit idiegti kita modema!
Parašė: zygis 2005 m. Gruodžio 02 d. 20:47:46
Nukopijavau tavo modemo modelį į Google; žvilgterk į http://accessrunner.sourceforge.net/modems.shtml - rodos tavo veikia. Jeigu bus visai neaišku kaip ten ką įdiegt, rašyk čia vėl, banysiu padėti.

O dėl USB įrenginių, tai visiška nesamonė. Neįdiegiant papildomų draiverių Windows XP palaiko daug mažiau USB įrenginių, nei dabartinės Linux distribucijos. Ir apskritai geležies aptikimas yra daug geresnis Linux, tiesiog yra keletas nepadorių gelžgalių gamintojų, kuriems yra nusispjaut ant jų produkcijos kokybės, didžiąją dalį funkcionalumo sudeda į softą, o ne aparatūrą ir tą softą padaro prieinamą tik Windows OS, o tada jau prasideda pekla. ;)


Sėkmės,
Žygis
Antraštė: Padekit idiegti kita modema!
Parašė: Chabbrik 2005 m. Gruodžio 29 d. 08:16:15
Hmm, been there, done that.

Su USB Conexant gali buti daug DAUG vargo. Ten niekas paprastai deja nesiinstaliuoja ir sitas darbas gali buti per sunkus naujokui. Nebent kazkas toki darba jau yra padares ir gali issamiai ta parasyti, nes internete deja reikalingos infos beveik nera.

Pats kadaise bandziau toki paleisti, taciau sugebejau prieiti tik iki tos vietos, kai jis pradejo matyti ADSL rysi, bet su nustatymais uzsikrusau.

Deja, iki gal nespejau pabaigti sito darbo, nes sukeiciau ta USB modema i Ethernet modema ir dabar viskas veikia ir be jokio instaliavimo. "Just plug & play"  :lol: