Diskusijos apie laisvąsias programas

Kitkas => Pastabos ir pasiūlymai šiam forumui => Temą pradėjo: GODhack 2006 m. Birželio 06 d. 23:50:33

Antraštė: Pasiulymas del skilties naujos
Parašė: GODhack 2006 m. Birželio 06 d. 23:50:33
"Laisvos Operacinės Sistemos" dalyje siulau sukurti nauja skilti FreeDOS operacinei sistemai.
FreeDOS homesite: http://www.freedos.org/

Operacine puikiai veikia ir sekmigai paleidzia visas mano megintas programas DOS operacinei. Zodziu "100% DOS compatible". Tol kol yra daugybe senu geru DOS programu kurias lengva paleisti FreeDOS gali tureti sekminga pritaikyma. Be to kurti naujas programas DOS operacinei taip pat yra perspektyvu, nes DOS jau sukurta ji nebesikeis, priesingai nei Linux.
Antraštė: Pasiulymas del skilties naujos
Parašė: Linuxbattalion 2006 m. Birželio 10 d. 15:14:00
Apie FreeDOS kaškada tai girdejau, bet nedirbau su ja. O ar galima ant  FreeDOS užinstalinti ir dirbti programos padarytos Windows sistemai?
Antraštė: Pasiulymas del skilties naujos
Parašė: GODhack 2006 m. Birželio 10 d. 18:02:22
"WIN32 aplication" neveikia - veikia tai kas pritaikyta DOS. Jei domina konkreti programa ant windows jos exe spausk desni ir properties. Jei vaizdelis toks:
(http://img85.imageshack.us/img85/9079/gg1qt.jpg)
Vadinas ta programa veikia ir ant FreeDOS. Tai sudaro visas programas ir zaidimus parasytus iki 95 metu ir gan daug programu kurtu nuo 95 iki dabar. Daug ka is tokio gerio galima nemokamai parsisiusti is ivairiu svetainiu.

Daugeliui programu galima rast atitikmeni ant DOS per google greitai, mp3 grotuvai, avi grotuvai...
Antraštė: Pasiulymas del skilties naujos
Parašė: Rimas Kudelis 2013 m. Kovo 19 d. 02:55:16
FreeDOS forumas atsiras, kai bus pakankamai pranešimų apie šią OS. Šiandien stipriai konsolidavau forumus, vietoj 57-ių beveik tuščių (o kai kurie buvo visai tušti) forumų palikdamas 25-is. Tuo pačiu padariau daugiau „bendrinių“ temų, kaip kad „Kitos laisvosios OS“ ir pan. Manau nauji forumai turėtų rastis iš poreikio, o ne iš idėjos, kad „reikia pagerbti šitą produktą, nors niekas apie jį čia ir nekalba“. Priešingu atveju labai nepatraukliai šita svetainė atrodo, kai forumų virš pusšimčio, o diskusijų juose nerasta.