Autorius Tema: Backtrack  (Skaityta 3604 kartus)

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Neprisijungęs Evaldas66

• Full Member
  • Įrašai: 141
    • Žiūrėti profilį
Backtrack
« Įrašytas: 2012 m. Sausio 27 d. 14:39:55 »
Turiu prašymą .Kadangi esu ne jaunas , priskiriamas prie tos kartos , kuri geriau kalba rus kalba o ne anglų.Prašymas butu toks :
Gal gali LT kalba parašyt apie aircrack straipsnį.Pagrindines komandas  ,  kokius paketus susidiegt .Kas geriau  , ar aircrack su visais paketais susidiegt , ar naudot "Backtrack " live diską ? Ar net susidiegt Backtrack ? Ir aplamai kokią nuomonė apie šitą distribucija ? Aš LT kalba nieko nerandu .
P.S. Aš naudoju stacionariame pc "Kubuntus " laptope "Ubuntus "

Neprisijungęs GODhack

• Full Member
  • Įrašai: 198
    • Žiūrėti profilį
Backtrack
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012 m. Sausio 31 d. 19:06:09 »
Backtrack geriau nes norint, kad aircrack-ng pilnai veiktu reikia perkompiliuoti wlan draiverius, kad bevielio ploksteje atrakintum taip vadinkim papildomas galimybes. Backtrack cd jie jau perkompiliuoti visoms plokstems kurioms tai yra suprogramuota.

Cia parasciausias variantas kuriam turetu uztekti iprastiniu draivu.
Pirmiausiai su:
airodump [ivs only flag]
Cia nudumpini grynai klausymosi rezime eterio kuo daugiau. Paprasciausiai jei dominanti sistema pompuojasi daug gb per wireless, o tu gauni tas bangas ir savini i faila cia. Kitu atv gali tekti ilgai ir nuobodziai laukti.

Viska kas skliaustuose reikia pakeisti pagal aplinkybes.
Bandyk tiesiog rasyti airodomp ir tada uzdavines klausimus ir sufleruos atsakymus taip gal lengviau bus.

Tada is to failo lieka nukrekinti slaptazodi. Tarkim raktas 64 bit (trumpas) tada komanda tokia:
aircrack-ng -n 64 failas
Na ir turetum ekrane pamatyt slaptazodi jei failas pakankamai didelis ir gerai surinktas.

Nepamirsk, kad negrazu irasineti svetima interneto narsyma ir paskui ji desifruoti. Daryk su savo. ;)

~~~~~~~~~~~~
Siap bandyk isirasyti:
man-pages-ru
ir paskui
man man
man ls
man aircrack-ng
...
turetu but viskas rusiskai. ;)

Neprisijungęs Evaldas66

• Full Member
  • Įrašai: 141
    • Žiūrėti profilį
Backtrack
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012 m. Sausio 31 d. 19:23:00 »
Citata iš: GODhack
Nepamirsk, kad negrazu irasineti svetima interneto narsyma ir paskui ji desifruoti. Daryk su savo. ;)

Šitą suprantu  :)  
Aš mėgėjas apsidraust . Reikalui esant , kad galėčiau susisiekt su tuo kuom reikia   :)  Kaip sakoma greit "krausiuosi lagaminus " Piktybiškai tikrai nenaudosiu   :) Ne tas amžius   :) Prieš anūkę būtu gėda  :)

Citata
Siap bandyk isirasyti:
man-pages-ru

O , čia ir ant live cd gautus taip ?

Neprisijungęs GODhack

• Full Member
  • Įrašai: 198
    • Žiūrėti profilį
Backtrack
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012 m. Vasario 01 d. 00:18:58 »
O , čia ir ant live cd gautus taip ?
Turetu gautis ... iki restarto.