Internetui > „KompoZer“ ir „NVU“

Reikia pagalbos kuriant 3dgrafikos svetainę

(1/2) > >>

Liudas Dmitrijevas:
Sveiki, aš kuriu 3dgrafikos svetainę kurioje bus šnekama apie atviro kodo 3d modelevimo, animavimo ir tt programas. Turiu viską susikūres, tereikia baigt pamokas kurt. Ir štai man reiktu pagalbos kuriant galeriją, noriu kad žmonės galėtu lengvai įkelti savo darbus ir kad galėtume juos komentuoti. Taip pat būtu gerai jei kas paaiškintu kaip daryti Balsavimo dėžes, taipogi su komentarais. Na ir paskutinis dalykas, galbūt kas galit paaiškinti kaip sukelti ikart visą svetainę į zope? Galbūt yra koksnors kelias per ftp ar kaipnors? nes man po vieną failiuką kilnot nelabai sekas :( Jei ką parašykite į l.werro et gmail.com būsių labai dėkingas, ir ne tik aš :)

Giedrius:
gal svetainė bus akl serveryje? šiaip reikia visoto ir svetainei gimp.akl.lt ir nerandu kad kas padarytu....:(

Jaro:

--- Citata iš: Delai_Lama ---Na ir paskutinis dalykas, galbūt kas galit paaiškinti kaip sukelti ikart visą svetainę į zope? Galbūt yra koksnors kelias per ftp ar kaipnors? nes man po vieną failiuką kilnot nelabai sekas :( Jei ką parašykite į l.werro et gmail.com būsių labai dėkingas, ir ne tik aš :)
--- Baigti citatą ---
Jei tu sukūrėi svetaine su NVU ir turi paprasta html tau Zope visiškai nereikalingas. Gali gauti priėjimo teisę AKL serveryje ir perkelti viską iš karto per scp protokolą (labai panašu kaip su ftp tik saugiau).

Liudas Dmitrijevas:
Jaro taip aš su nvu sukūriau svetainę, gal gali paaiškinti daugiau? Mano svetainės adresas yra www.akl.lt/3dgrafika. Aš buvau įkėles dalį svetainės, tačiau kai ją patobulinau man kažkodėl nesisekė jos atnaujinti, taigi aš viską ištryniau ir tikėjausi išnaujo viską sudėt bet ir vėl nesamonės gavosi :(

Jaro:
rašym mailą į info@akl.lt ir prašyk sukurti adresą 3dgrafika.akl.lt bei suteikti Tau vietos AKL serveryje.

Tau bus suteiktas priėjimas prie serverio (ne Zope) i galėsi ramiai kelti į jį su NVU sukurtą puslapį.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją