Autorius Tema: Dideles bedos  (Skaityta 6363 kartus)

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Guest

• Svečias
Dideles bedos
« Įrašytas: 2006 m. Sausio 12 d. 10:59:11 »
Siaip naudojuosi Windows XP OS, bet dingo vienas mano diskas su svarbia informacija. Kadangi mano HDD buvo skeltas i dvi dalis, tai abi particijos buvo suformatuotos NTFS formatais. Draugas dave Debian GNU/Linux cd. Pasileidau ir mano ta dingusi diska, taciau nieko perkopijuoti is jo neleidzia. Suformatavau kita diska FAT formatu, neberodo spyneles kairiajame sone, savybese rodo, kad i diska galima rasyti, bet apacioje raso, kad as nesu disko savininkas todel man neleidzia pakeisti teisiu. Taip pat neleidzia ir nieko kopijuoti i ji. Ka daryti? Labai prasau padekite. Negaliu prarasti dingusiojo disko informacijos, o i cd irasyti taip pat neleidzia - raso kad negali irasyti cd, nes nepakanka vietos sukurti cd image failui. Busiu labai dekingas uz pagalba.

Neprisijungęs obsrv

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Dideles bedos
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2006 m. Sausio 12 d. 19:27:45 »
Nelabai supratau kokia problema. Pabandyk pakeisti direktorijos kur montuoji particiją owner šipa. Viską daryk root teisėmis. chown tu:users /mnt/tavo_hdd

Chabbrik

• Svečias
Dideles bedos
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2006 m. Sausio 12 d. 21:27:25 »
Hmm,

Siap ta galima butu isspresti, jei turetum koki LiveCD ar Rescue Disk, kurie krauna sistema ir duoda root'o privilegijas is kart. Tada viskas turetu graziai kopijuotis.

O sprendziant esama problema
1. paleidi konsole
2. uzeini kaip root'as (komanda 'su')
passwordas - turetum zinoti
3. Ziuri kur yra ta particija (bus kazkas "/media/hxx"), kur xx tavo diskas/particija
4. "cd "
5. "ls -l | less" - ziuri, ar esi ten, kur reikia
6. "cp -r * /"
(pvz /home//tmp)
Sita komanda nukopijuos viska is tos particijos.
Nu butu tiek, parasyk kaip seksis. Jei bus problemu, parodyk visa listinga - kokia komanda ivedei, ir koks buvo rezultatas.

Tikiuosi aisku.

Neprisijungęs kliurka

• Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 78
    • Žiūrėti profilį
    • http://blender.projektas.biz
Dideles bedos
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2006 m. Sausio 13 d. 23:42:15 »
siuliciau sita iranki http://www.inside-security.de/insert_en.html
apie 50mb panasus i "linux dsl", tik su reikiamais sistemos atstatymo irankiais super dalikelis

Neprisijungęs Ignotas Trainys

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Dideles bedos
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2006 m. Sausio 19 d. 13:21:05 »
Citata
Siaip naudojuosi Windows XP OS, bet dingo vienas mano diskas su svarbia informacija. Kadangi mano HDD buvo skeltas i dvi dalis, tai abi particijos buvo suformatuotos NTFS formatais. Draugas dave Debian GNU/Linux cd. Pasileidau ir mano ta dingusi diska, taciau nieko perkopijuoti is jo neleidzia. Suformatavau kita diska FAT formatu, neberodo spyneles kairiajame sone, savybese rodo, kad i diska galima rasyti, bet apacioje raso, kad as nesu disko savininkas todel man neleidzia pakeisti teisiu. Taip pat neleidzia ir nieko kopijuoti i ji. Ka daryti? Labai prasau padekite. Negaliu prarasti dingusiojo disko informacijos, o i cd irasyti taip pat neleidzia - raso kad negali irasyti cd, nes nepakanka vietos sukurti cd image failui. Busiu labai dekingas uz pagalba.

winxp turi tiap, tai reikesi reikia įdiegti tavo linuxus i hdd tada susikurti vartotojus pvz. nustatytį rw privilegijas tada galėsi r yra skaityti w rašyti, tik pirma teks suformatuoti HDD tik ne ntfs kur yra tavo winxp neliesk! Prieš formatuodamas pasinaudok qpartition (graphical) ir panašei ir nepamirsk active palikti ant winxp jei juos naudosi, jei nejų nenori tada aktivuok linuxu install/init.gz cia turi būti linuxo pagrindinis boot'as (paleidimas) 1,1 versijoje taip ir yra :!:  
O linuxus surasyk į tusčia ir bus gerai. jeigu kils problemu tada parašyk laiską programos kurėjui ar prižiūrėtojui. man irgi buvo taip ,bet privilegijų taip pilnai ir neišmokau :!: [/quote]